🎁 تخفیف ویژه تمامی دوره های آموزشی به مناسبت ولادت امام رضا (ع) 🎁
آکادمی آتریا

آکادمی آتریا به عنوان مرکزی پیشرو در زمینه ارایه خدمات و آموزش های تخصصی در حوزه برنامه نویسی و طراحی سایت و طراحی و معماری نرم افزارهای Enterprise کار خود را آغاز کرده است. آکادمی آتریا با بهره گیری از اساتید با تجربه و حرفه ای و کادری مجرب، دوره های تخصصی متعددی از جمله دوره های برنامه نویسی و طراحی سایت، پایگاه داده، اپلیکیشن های موبایل و امنیت را برگزار می کند. آکادمی آتریا از زمان شکلگیری تا اکنون همواره تلاش کرده است تا آموزش های تخصصی خود را با بالاترین کیفیت آموزشی به کاربران، دانشجویان و پرسنل شرکت های خصوصی و سازمان های دولتی ارایه کند. آکادمی آتریا همچنین در این راستا تلاش کرد تا دوره های آموزش غیرحضوری ای را برای دانشجویان فراهم نماید تا دانشجویان و کاربران از نقطه ایران بتوانند به راحتی به آموزش های کاربردی و با کیفیت درسترسی پیدا کنند.

  • نشانی: تهرانپارس، فرجام شرقی، پلاک 148
  • شماره تماس: 77870036-021
  • شماره موبایل: 09304156878
  • ایمیل: contact@atriya.com
  • ساعات پاسخگویی: همه روزه به جز جمعه ها از ساعت 9 تا 18

بنیان پایداری آکادمی آتریا را ارزش ها و باورهای زیر شکل می دهد:
• ما به یادگیری به عنوان مسیری بی انتها در جهت رشد و تکامل ارزش می نهیم. ما معتقدیم که یادگیری و کسب علم و دانش فرآیندی مستمر است و درنتیجه نه تنها ما بلکه دانشجویان ما باید جهت کسب توانمندی و مهارت های تازه تر و بیشتر درمسیر یادگیری و آموزش حرکت کنیم.
• ما به نظریه ها، تحقیق ها، تجربه ها و رفتارهای حرفه ای به عنوان خط مشی فرآیند یادگیری ارزش می نهیم. درحقیقت این ارزش ها روشنایی مسیر بی انتهای آموزش اند. ما تلاش می کنیم تا در مسیر آموزش همواره پیشرو بوده و به طور مداوم به دنبال راه حل های خلاقه در فرآیند تعلیم و آموزش باشیم تا بتوانیم با کیفیت ترین آموزش ها را به دانشجویان خود هدیه دهیم.
• ما به انتقادات و پیشنهادات سازنده به منظور بهبود آموزش های مجموعه ارزش می نهیم. ما انتقادات سازنده و پیشنهادات راهبردی و مفید را که برمبنای دیدگاه های ارزشمند افراد بوده در راستای بهبود دانش و سیاست ها ارج می نهیم. ما معتقدیم پذیرش تفکرات و انتقادات و پیشنهادات سازنده، منجر به آشکار شدن موارد نادیده گرفته شده گشته و در نتیجه باعث بروز تغییرات مفید می گردد.