🎁 تخفیف استثنائی تمامی پکیج های آموزشی 🎁

آموزش سی شارپ (#C)

توضیحات دوره

دوره جامع آموزش برنامه نویسی سی شارپ

اگر به نیازمندی های بازار کار در سایت های استخدامی نگاهی انداخته باشید، یا حداقل برای استخدام به تعدادی از شرکت ها و سازمان های دولتی مراجعه کرده باشید، اولین مواردی را که از شما انتظار دارند به شکل زیر است:

 • تسلط شما به زبان سی شارپ در چه حدی است؟
 • آیا با Object Oriented Programing آشنا هستید؟
 • آیا با SQL Server آشنا هستید و توانایی طراحی دیتابیس را دارید؟
 • آیا بر Entity Framework Core 5 تسلط دارید؟ 
 • میزان آشنایی شما با اصول طراحی شی گرایی SOLID؟
 • آیا با Dependency Injection آشنا هستید؟
 • آیا با مباحث معماری نرم افزار آشنا هستید و  می توانید یک پروژه را معماری کنید؟

درباره دوره آموزش سی شارپ

با توجه به فراگیر شدن استفاده از پلتفرم .NET به همراه سیستم مدیریت پایگاه داده SQL Server به منظور انجام پروژه های ویندوز، تحت وب، سرویس های ویندوزی، API ها و حتی برنامه های موبایل در ابعاد متوسط و بزرگ دوره ی آموزش جامع #C را که شامل آموزش پایه تا پیشرفته ی این زبان است را برای کاربران محترم وب سایت آموزشی آتریا تهیه و آماده کرده ایم. این دوره متشکل از چند بخش کلی می باشد که معمولا در کلاس های حضوری بصورت دوره هایی مستقل و جداگانه ارائه می گردند. اما در این پکیج آموزشی تلاش کردیم تا این چند دوره را در یک دوره ی جامع گردآوری کنیم تا شما عزیزان با صرف هزینه ای کمتر بتوانید تمامی این مطالب را بصورت کامل فراگیرید. در دوره آموزش سی شارپ، مفاهیم کاربردی طراحی و پیاده سازی برنامه ها و همینطور طراحی پایگاه داده با استفاده از SQL Server را بررسی خواهیم کرد. در پایان هر فصل از دوره آموزشی سعی شده است تا با انجام مینی پروژه ها، مطالب آموزشی بصورت کاملا کاربردی تدریس شود. علاوه بر این در پایان این دوره یک پروژه کامل را از صفر تا 100 طراحی و پیاده سازی خواهیم کرد.

اگر بخواهیم به صورت خلاصه به آنچه در این بسته آموزشی گفته شده است بپردازیم، می توانیم این بسته را در 3 محور اصلی مورد بررسی قرار دهیم:

آموزش سی شارپ

زبان برنامه نویسی سی شارپ یکی از قدرتمندترین زبان های موجود در جهان است. شرکت سازنده این زبان یعنی مایکروسافت از سال ۲۰۰۰ تا الان در حال توسعه این زبان محبوب است. در حال حاضر سی شارپ دارای ویژگی هایی است که برنامه نویسی را برای شما بسیار ساده تر می کند.

آموزش سی شارپ

به کمک تکنولوژی های همراه سی شارپ می توان انواع برنامه های دسکتاپ، برنامه های تحت وب، سرویس های ویندوزی، API ها و حتی برنامه های موبایل را طراحی کرد. بنابراین سی شارپ حتما یکی از بهترین انتخاب های ورود به دنیای برنامه نویسی حرفه ای است.

شرکت ها و سازمان های فراوانی نرم افزار های سازمانی خود را با زبان #c طراحی کرده اند و سامانه های تحت وب بسیار زیادی به کمک #c و تکنولوژی های همراه آن پیاده سازی شده اند.

در این دوره آموزشی مفاهیم و مباحث برنامه نویسی به زبان سی شارپ به خصوص برنامه نویسی شی گرا (Object Oriented Programming) و تغییرات جدید زبان سی شارپ به صورت قدم به قدم و کامل آموزش داده می شود تا درک و دانش خوبی نسبت به زبان #C پیدا کنید.

آموزش SQL Server

SQL Server یکی از سیستم ­های مدیریت بانک­ های اطلاعاتی رابطه ­ای (Relational) است که توسط شرکت مایکروسافت ارائه شده است.

آموزش sql server

SQL Server یکی از بهترین و محبوب ترین نرم افزارهای مدیریت بانک‌های اطلاعاتی رابطه‌ای است که می تواند ما را در ساخت، نگهداری و مدیریت بانک های اطلاعاتی یاری دهد. این نرم افزار در عین حال که بسیار قدرتمند و کامل است، می تواند تمام نیازهای مدیران بانک های اطلاعاتی را پوشش دهد.

SQL Server دارای محیطی گرافیکی بسیار روان است و پیچیده ترین کارها را برای شما به ساده ترین روش های ممکن، فراهم آورده است.

تقریبا تمام سازمان ها و ادارات حداقل یک سیستم مدیریت بانک اطلاعاتی دارند، بنابراین داشتن دانش مرتبط با بانک های اطلاعاتی برای افرادی که می خواهند در حوزه تولید نرم افزار فعالیت کنند و یا این که مدیریت اطلاعات را بر عهده بگیرند، بسیار ضروری است. آشنائی با ویژگی‌ها و تسلط بر نحوه طراحی بانک‌های اطلاعاتی یکی از معیارهای انتخاب نیروی متخصص در زمینه برنامه‌نویسی به‌شمار می‌رود.

در دوره آموزش سی شارپ ما طراحی دیتابیس با استفاده از SQL Server و کوئری نویسی را بررسی می کنیم تا شما دانش کار با پایگاه داده SQL Server و خروجی گرفتن از آن را به دست بیاورید.

همچنین برای ارتباط با دیتابیس SQL Server ما دو تکنولوژی LINQ و Entity Framework Core 5 را بررسی می کنیم.

تکنولوژی های LINQ و Entity Framework Core 5

آموزش LINQ

LINQ مخفف Language-Integrated Query به معنای زبان پرس و جوی یکپارچه است که در دات نت 3.5 معرفی شد و به برنامه نویسان اجازه می دهد که داده ها را از هر نوع منبع داده ای بدون نیاز به دانستن یک زبان دیگر پرس و جو کنند. پرس و جو فرایند به دست آوردن داده از یک منبع داده است. LINQ پرس و جوی داده ها از منابع داده ای مختلف را بسیار راحت کرده است.

آموزش linq

نام Language Integrated Query نیز به این دلیل انتخاب شده است که این کوئری ها داخل یک زبان برنامه نویسی مانند #C نوشته و اجرا می شوند. اما منابع داده ای که LINQ می تواند از آنها استفاده کند می تواند یک شئ ایجاد شده، یک فایل XML، یک بانک اطلاعاتی SQL Server و یا یک منبع دلخواه باشد. LINQ این قابلیت را دارد که با تمامی این منابع داده کار کند. علاوه بر استخراج و اجرای کوئری بر روی منابع داده مختلف، بوسیله LINQ شما امکان تغییر و دستکاری یک منبع داده مانند یک بانک اطلاعاتی SQL Server را خواهید داشت.

Entity Framework Core 5

Entity Framework Core تکنولوژی کار با اطلاعات و ارتباط با پایگاه داده است که توسط شرکت مایکروسافت طراحی و پیاده سازی شده است.

آموزش Entity Framework Core

تکنولوژی Entity Framework Core 5 با سرعت و دقت فوق العاده بالایی که دارد، گزینه بسیار مناسبی برای پروژه های نرم افزاری که بر اساس Net. نوشته اند، می باشد. در این دوره آموزشی مباحث نصب و راه اندازی Entity Framework Core، کار با کلاس DbConext، Mapping، Migration و ... بررسی و پیاده سازی شده است.

در دوره آموزش سی شارپ ما به صورت مفصل به این تکنولوژی ها می پردازیم تا دانشجویان به تسلط خوبی از این تکنولوژی ها دست پیدا کرده و بتوانند به خوبی در پروژه های خود از این تکنولوژی ها برای ارتباط با SQL Server استفاده کنند.

این دوره درحال ضبط می باشد و سرفصل دوره آموزش سی شارپ همزمان با ضبط فصل های جدید به روز رسانی و تکمیل می گردد. شما می توانید هم اکنون این دوره را با تخفیف ویژه پیش خرید کنید و یادگیری زبان #C را آغاز نمایید.

سرفصل دوره

مبانی برنامه نویسی (3 قسمت)

آشنایی با برنامه نویسی و هدف از نوشتن برنامه ها
آشنایی با تاریخچه زبان های برنامه نویسی (زبان های سطح پایین و زبان های سطح بالا)
معرفی کامپایلر و مفسر

آموزش الگوریتم نویسی (4 قسمت)

آشنایی با الگوریتم
مثال اول: حل یک نمونه الگوریتم
ساختارهای شرطی در الگوریتم نویسی
ساختارهای تکرار در الگوریتم نویسی

آشنایی و کار با زبان برنامه نویسی سی شارپ (11 قسمت)

آشنایی با زبان سی شارپ (کاربردها و قابلیت های آن)
انواع داده ها در زبان برنامه نویسی سی شارپ
آشنایی با متغیرها و قوانین نام گذاری متغیرها
آموزش نصب Visual Studio 2019
آموزش استفاده از Visual Studio Code برای کار با زبان سی شارپ
کار با انواع داده ها در محیط برنامه نویسی
نوشتن اولین برنامه به زبان #C
محاسبه میانگین 3 عدد دریافتی از کاربر
Comment ها (توضیحات) در سی شارپ
انواع عملگرها در زبان سی شارپ
آموزش اصول قالب بندی و نمایش متن در Console Application

ساختارهای کنترلی (Control Structure) (11 قسمت)

آشنایی با ساختارهای کنترلی
ساختار شرطی If else
تمرین آموزشی: شبیه سازی برنامه ورود به سیستم
ساختار Switch
تمرین آموزشی: انجام عملیات ریاضی
حلقه تکرار For
حلقه های تکرار تو در تو (Nested loops)
حلقه تکرار While
تمرین آموزشی: شبیه سازی جلوگیری از ورود به سیستم با زدن 3 بار پسورد اشتباه
حلقه تکرار Do While
آشنایی با عبارت های break و continue

توابع در سی شارپ (functions) (8 قسمت)

آشنایی با توابع و مزیت های نوشتن تابع
تعریف تابع در سی شارپ
تعریف تابع با پارامترهای ورودی
تمرین آموزشی: طراحی فرم برنامه محاسبه حقوق خالص دریافتی کارمند
تمرین آموزشی: نوشتن برنامه محاسبه حقوق خالص دریافتی کارمند
تابع بازگشتی (Recursive Function)
پیاده سازی فاکتوریل یک عدد با روش بازگشتی
سربارگذاری متدها (Method Overloading)

آرایه ها در سی شارپ (8 قسمت)

آشنایی با آرایه ها در سی شارپ
تعریف آرایه
مشخصه length
حلقه تکرار foreach
ارسال آرایه به متد
آشنایی با کلمه کلیدی params
آرایه های دو بعدی در سی شارپ
تمرین آموزشی: نظرسنجی کیفیت غذای رستوران

در حال ضبط: تجزیه، تحلیل و طراحی شی گرا (Object Oriented Analysis And Design) (5 قسمت)

پیچیدگی (Complexity)
پیچیدگی ذاتی نرم افزار (The Inherent Complexity of Software)
رویکردهای مقابله بر پیچیدگی نرم افزار (نقش تجزیه)
آشنایی با چهار اصل برنامه نویسی شیء گرا
تجزیه شئ گرا و شناسایی Domain model

درحال ضبط: برنامه نویسی شیء گرا (Object Oriented Programming) (9 قسمت)

برنامه نویسی شیء گرا (OOP)
تعریف کلاس (class)
تعریف Field و Property
Auto-implemented Property
سازنده ها (Constructors)
مخرب (Destructor)
فضای نام (Namespace)
کلمه کلیدی this
اعضای استاتیک (Static members)

اطلاعات دوره آموزشی


 • مدرس دوره: محمد رامشینی
 • مدت زمان دوره: 8:54:49
 • تعداد ویدیو: 59
 • آخرین بروزرسانی: 1400/06/27

پیش نیازهای دوره

آشنایی با کامپیوتر و مبانی برنامه نویسی

تجهیزات و استاندارد های ضبط دوره ها

یکی از مهمترین مواردی که برای تهیه یک دوره آموزشی حائز اهمیت است، کیفیت و رعایت استانداردهای ضبط دوره است. به طوری که کیفیت صدا و تصویر ویدیوهای آموزشی و همچنین رعایت استانداردهای ضبط، باید در بهترین حد و مطلوب باشد. برای این منظور، موسسه آموزشی آتریا با بهره گیری از بهترین تجهیزات ضبط صدا و تصویر و رعایت استانداردهای آموزشی تلاش کرده است تا بسته های آموزشی با بهترین کیفیت را در اختیار دانشجویان عزیز قرار دهد. در زیر به بخشی از این تجهیزات و استانداردها اشاره می کنیم:

میکروفون ضبط صدا

آموزش asp.net core 5

مسلم است که یکی از مهمترین ویژگی های هر ویدیو آموزشی، کیفیت صدای ویدیو است که باید بدون نویز، واضح و شفاف باشد. کیفیت صدای فوق العاده، شفافیت و صدای بدون نویز، از اصلی ترین ویژگی های میکروفون RODE NT-USB است که موسسه آموزش آتریا از آن برای ضبط دوره ها استفاده می کند. اگر ویدیوهای رایگان دوره را مشاهده کرده باشید، به وضوح کیفیت صدای استاد را احساس می کنید.

تصویر مدرس در کنار ویدیوها

آموزش asp.net core 5

یکی از مشکلات رایج بیشتر پکیج های آموزش، خستگی ناشی از یکنواختی روند ویدیو آموزشی است چرا که اکثر این ویدیوها از پویایی لازم برخوردار نیستند. این خستگی باعث می شود که راندمان یادگیری پایین آمده و در بعضی اوقات دانشجویان دوره تا انتها دنبال نکنند. برای برطرف کردن این مشکل، دوره های آموزشی به گونه ای ضبط شده است که دانشجویان می توانند تصویر دسکتاپ و مدرس را به صورت همزمان مشاهده کنند، به طوری که ویدیو آموزشی، تداعی کننده کلاس حضوری باشد. بنابراین، جدا از تصویر دسکتاپ، تصویر مدرس نیز با استفاده از دوربین Microsoft ضبط شده است.

کیفیت 1080p Full HD ویدیوها

آموزش asp.net core 5

از آنجا که مهمترین دغدغه ما در تولید آموزش ها، کیفیت مطلوب است، تمام ویدیوهای موسسه آموزشی آتریا با بالاترین کیفیت یعنی 1080p ضبط شده اند. کیفیت بالای تصویر بسته ها باعث می شود تا شما کدها و اسلایدهای مورد استفاده مدرس را بهتر ببیند.

استاندارد زمانی ویدیوهای آموزشی

یکی از استانداردهای ویدیوهای آموزشی، توجه به مدت زمان آن ویدیو است. به نحوی که ویدیوها دارای مدت زمان بین 5 تا 20 دقیقه باشند تا منجر به خستگی دانشجو نگردد. برای این منظور سعی شده است تا حتی الامکان این استاندارد در ضبط ویدیوهای آموزشی رعایت شده باشد.

جامعیت دوره ها

یکی از ویژگی های اساسی بسته های موسسه آموزشی آتریا، جامعیت آنها است. جامعیت به این معنا که با تهیه بسته آموزشی، تمام مباحث مربوط  در آن زمینه را به خوبی فراگرفته و دیگر نیازی به منابع جانبی نداشته باشید. برای این منظور مدرسین مجموعه تلاش کرده اند تا دوره های آموزشی را به صورت کاربردی و پروژه محور ضبط کنند، به طوری که دانشجویان پس از یادگیری، توانایی پیاده سازی و راه اندازی پروژه های واقعی را داشته باشند. بنابراین رویکرد ما در تولید بسته ها، آماده سازی دانشجویان برای ورود به بازار کار و یا ارتقاء جایگاه شغلی ایشان است.

لطفا، بدون ریسک خرید کنید!

ضمانت بازگشت وجه از موسسه آموزشی آتریا
موسسه آموزشی آتریا تعهد می دهد در صورت عدم رضایت از کیفیت این آموزش، تا 7 روز پس از خرید، مبلغ پرداختی را به شما برگرداند. این حق شماست که در ازای مبلغی که پرداخت می کنید، محصول با کیفیت دریافت کنید.

پلن های قیمتی

00ثانیه
00دقیقه
00ساعت
00روز

بسته پایه

 • ضمانت بازگرداندن وجه
 • دریافت به روزرسانی های دوره آموزشی
 • پشتیبانی از طریق واتساپ و تلفن
 • 3 ساعت خصوصی آنلاین جهت رفع اشکالات
 • 580,000 تومان 380,000
خرید دوره

بسته ویژه

 • ضمانت بازگرداندن وجه
 • دریافت به روزرسانی های دوره آموزشی
 • پشتیبانی از طریق واتساپ و تلفن
 • 3 ساعت خصوصی آنلاین جهت رفع اشکالات
 • 1,500,000 تومان 1,200,000
خرید دوره

دانشجویان این دوره، دوره های زیر را هم شرکت کرده اند

نظرات خود را به اشتراک بگذارید
موسسه آموزشی آتریا
نظرات (10)
علی عطاری
1400/05/31

سلام وقت بخیر من از قبل با زبان سی شارپ اشنا بودم و به این دلیل دوره رو تهیه کردم که یه سری اشکال های ریزی که دارم ( در مباحث interface وFluent و repository و همچنین PolymorphismوGeneric)برطرف بشن. بخش سوم و چهارم رو دیدیم و واقعا از آقای رامشینی ممنونم که ساده، کاربردی و با حوصله و دقت مطالب رو توضیح میدن و از این بایت ممنونم از ایشون. به نظرم کسانی که قصد یادگیری این زبان رو دارن و یامثل من میخوان رفع اشکال کنن این دوره رو حقیقتا پیشنهاد میکنم . امیدوارم تمامی مباحثی که تو یکی از کامنتهام قولش رو از مدرس گرفتم تدریس بشه هر چند که ایشون قبلا هم به قولی که در خصوص آموزش جی کوئری و ایجکس در دوره طراحی دادن عمل کردن بازهم از ایشون ممنونم در کل امیدوارم همه دوستانی که نیاز به این آموزش دارن بتونن از این دوره استفاده کنن سپاس از اتریا و اقای رامشینی

بهنام
1400/04/29

سلام میخواستم بدونم چه پروژه ای رو میزنید تو این دوره ؟؟؟

مدیر آموزش
1400/04/29

سلام وقت شما بخیر. در حال حاضر پروژه نهایی هنوز قطعی نشده، ولی چیزی که مشخصه پروژه مسلما سیستمی مانند سیستم کتابخانه یا سیستم فروش خواهد بود تا بتوانیم از زوایای مختلف به آن بپردازیم و بسیاری از مباحثی که در طول این دوره آموزش داده شده را در پروژه به صورت کاربردی استفاده کنیم.

علی
1400/04/23

سلام وقت شما بخیر میخواستم بدون در این دوره موارد ذیل رو هم آموزش دادین: 1) interface ها 2) repository 3) Fluent API در ساخت جداول 4)Migration 5)Unit of Work6 6) تزریق وابستگی با استفاده از constructor و با استفاده از فریمورک ها 7) Polymorphism 8)Generic ببخشید زیاد شد

مدیر آموزش
1400/04/23

سلام، ارادت. مباحثی را که اشاره فرمودید بیشتر مواردش یا احتمالا هم تمامش آموزش داده میشه، بسته به اینکه دوره چطور پیش بره. موردی که هست این مباحث در انتهای دوره و در قالب یک پروژه عملی مطرح می شوند، چون در این دوره آموزش SQL Server رو هم داریم که قبل از این موارد بهش می پردازیم.

علی عطاری
1400/04/23

سلام وقت بخیر سرفصل ها با دوره حضوری شما که در مرداد ماه برگزار می شود تفاوتی دارد؟ اگر تفاوت میکنه لطفا تفاوت هاش رو بفرمایید

مدیر آموزش
1400/04/23

سلام، ممنون. مسلما پکیج آموزشی از دوره آموزشی آنلاین سی شارپ کاملتر خواهد بود، چرا که محدودیت زمانی نداریم و سعی می کنیم مباحث را کامل و جامع بپردازیم.

حمید
1400/04/20

سلام خدمت استاد رامشینی عزیز، می خواستم بدونم ضبط این دوره شروع شده و می تونیم دوره رو خرید کنیم؟

مدیر آموزش
1400/04/20

سلام ارادت، ضبط دوره شروع شده و چندین فصل از دوره بر روی سایت قرار گرفته ، ادامه دوره هم در حال ضبط و به صورت منظم بر روی سایت قرار خواهد گرفت.