آموزش سی شارپ (#C)

توضیحات دوره

دوره جامع آموزش برنامه نویسی سی شارپ

اگر به نیازمندی های بازار کار در سایت های استخدامی نگاهی انداخته باشید، یا حداقل برای استخدام به تعدادی از شرکت ها و سازمان های دولتی مراجعه کرده باشید، اولین مواردی را که از شما انتظار دارند به شکل زیر است:

 • تسلط شما به زبان سی شارپ در چه حدی است؟
 • آیا با Object Oriented Programing آشنا هستید؟
 • آیا با SQL Server آشنا هستید و توانایی طراحی دیتابیس را دارید؟
 • آیا بر Entity Framework Core 5 تسلط دارید؟ 
 • میزان آشنایی شما با اصول طراحی شی گرایی SOLID؟
 • آیا با Dependency Injection آشنا هستید؟
 • آیا با مباحث معماری نرم افزار آشنا هستید و  می توانید یک پروژه را معماری کنید؟

درباره دوره آموزش سی شارپ

با توجه به فراگیر شدن استفاده از پلتفرم .NET به همراه سیستم مدیریت پایگاه داده SQL Server به منظور انجام پروژه های ویندوز، تحت وب، سرویس های ویندوزی، API ها و حتی برنامه های موبایل در ابعاد متوسط و بزرگ دوره ی آموزش جامع #C را که شامل آموزش پایه تا پیشرفته ی این زبان است را برای کاربران محترم وب سایت آموزشی آتریا تهیه و آماده کرده ایم. این دوره متشکل از چند بخش کلی می باشد که معمولا در کلاس های حضوری بصورت دوره هایی مستقل و جداگانه ارائه می گردند. اما در این پکیج آموزشی تلاش کردیم تا این چند دوره را در یک دوره ی جامع گردآوری کنیم تا شما عزیزان با صرف هزینه ای کمتر بتوانید تمامی این مطالب را بصورت کامل فراگیرید. در دوره آموزشی سی شارپ، مفاهیم کاربردی طراحی و پیاده سازی برنامه ها و همینطور طراحی پایگاه داده با استفاده از SQL Server را بررسی خواهیم کرد. در پایان هر فصل از دوره آموزشی سعی شده است تا با انجام مینی پروژه ها، مطالب آموزشی بصورت کاملا کاربردی تدریس شود. علاوه بر این در پایان این دوره یک پروژه کامل را از صفر تا 100 طراحی و پیاده سازی خواهیم کرد.

اگر بخواهیم به صورت خلاصه به آنچه در این بسته آموزشی گفته شده است بپردازیم، می توانیم این بسته را در 3 محور اصلی مورد بررسی قرار دهیم:

آموزش سی شارپ

زبان برنامه نویسی سی شارپ یکی از قدرتمندترین زبان های موجود در جهان است. شرکت سازنده این زبان یعنی مایکروسافت از سال ۲۰۰۰ تا الان در حال توسعه این زبان محبوب است. در حال حاضر سی شارپ دارای ویژگی هایی است که برنامه نویسی را برای شما بسیار ساده تر می کند.

آموزش سی شارپ

به کمک تکنولوژی های همراه سی شارپ می توان انواع برنامه های دسکتاپ، برنامه های تحت وب، سرویس های ویندوزی، API ها و حتی برنامه های موبایل را طراحی کرد. بنابراین سی شارپ حتما یکی از بهترین انتخاب های ورود به دنیای برنامه نویسی حرفه ای است.

شرکت ها و سازمان های فراوانی نرم افزار های سازمانی خود را با زبان #c طراحی کرده اند و سامانه های تحت وب بسیار زیادی به کمک #c و تکنولوژی های همراه آن پیاده سازی شده اند.

در این دوره آموزشی مفاهیم و مباحث برنامه نویسی به زبان سی شارپ به صورت قدم به قدم و کامل آموزش داده می شود تا درک و دانش خوبی نسبت به زبان C# پیدا کنید.

آموزش SQL Server

SQL Server یکی از سیستم ­های مدیریت بانک­ های اطلاعاتی رابطه ­ای (Relational) است که توسط شرکت مایکروسافت ارائه شده است.

آموزش sql server

SQL Server یکی از بهترین و محبوب ترین نرم افزارهای مدیریت بانک‌های اطلاعاتی رابطه‌ای است که می تواند ما را در ساخت، نگهداری و مدیریت بانک های اطلاعاتی یاری دهد. این نرم افزار در عین حال که بسیار قدرتمند و کامل است، می تواند تمام نیازهای مدیران بانک های اطلاعاتی را پوشش دهد.

SQL Server دارای محیطی گرافیکی بسیار روان است و پیچیده ترین کارها را برای شما به ساده ترین روش های ممکن، فراهم آورده است.

تقریبا تمام سازمان ها و ادارات حداقل یک سیستم مدیریت بانک اطلاعاتی دارند، بنابراین داشتن دانش مرتبط با بانک های اطلاعاتی برای افرادی که می خواهند در حوزه تولید نرم افزار فعالیت کنند و یا این که مدیریت اطلاعات را بر عهده بگیرند، بسیار ضروری است. آشنائی با ویژگی‌ها و تسلط بر نحوه طراحی بانک‌های اطلاعاتی یکی از معیارهای انتخاب نیروی متخصص در زمینه برنامه‌نویسی به‌شمار می‌رود.

در دوره آموزشی سی شارپ ما طراحی دیتابیس با استفاده از SQL Server و کوئری نویسی را بررسی می کنیم تا شما دانش کار با پایگاه داده SQL Server و خروجی گرفتن از آن را به دست بیاورید.

همچنین برای ارتباط با دیتابیس SQL Server ما دو تکنولوژی LINQ و Entity Framework Core 5 را بررسی می کنیم.

تکنولوژی های LINQ و Entity Framework Core 5

آموزش LINQ

LINQ مخفف Language-Integrated Query به معنای زبان پرس و جوی یکپارچه است که در دات نت 3.5 معرفی شد و به برنامه نویسان اجازه می دهد که داده ها را از هر نوع منبع داده ای بدون نیاز به دانستن یک زبان دیگر پرس و جو کنند. پرس و جو فرایند به دست آوردن داده از یک منبع داده است. LINQ پرس و جوی داده ها از منابع داده ای مختلف را بسیار راحت کرده است.

آموزش linq

نام Language Integrated Query نیز به این دلیل انتخاب شده است که این کوئری ها داخل یک زبان برنامه نویسی مانند #C نوشته و اجرا می شوند. اما منابع داده ای که LINQ می تواند از آنها استفاده کند می تواند یک شئ ایجاد شده، یک فایل XML، یک بانک اطلاعاتی SQL Server و یا یک منبع دلخواه باشد. LINQ این قابلیت را دارد که با تمامی این منابع داده کار کند. علاوه بر استخراج و اجرای کوئری بر روی منابع داده مختلف، بوسیله LINQ شما امکان تغییر و دستکاری یک منبع داده مانند یک بانک اطلاعاتی SQL Server را خواهید داشت.

Entity Framework Core 5

Entity Framework Core تکنولوژی کار با اطلاعات و ارتباط با پایگاه داده است که توسط شرکت مایکروسافت طراحی و پیاده سازی شده است.

آموزش Entity Framework Core

Entity Framework Core 5 تکنولوژی با سرعت و دقت فوق العاده بالایی که دارد، گزینه بسیار مناسبی است برای پروژه های نرم افزاری که بر اساس Net. نوشته اند، می باشد. در این دوره آموزشی مباحث نصب و راه اندازی Entity Framework Core، کار با کلاس DbConext، Mapping، Migration و ... بررسی و پیاده سازی شده است.

در دوره آموزش سی شارپ ما به صورت مفصل به این تکنولوژی ها می پردازیم تا دانشجویان به تسلط خوبی از این تکنولوژی ها دست پیدا کرده و بتوانند به خوبی در پروژه های خود از این تکنولوژی ها برای ارتباط با SQL Server استفاده کنند.

این دوره درحال ضبط می باشد و سرفصل دوره آموزش C# همزمان با ضبط فصل های جدید به روز رسانی و تکمیل می گردد.

سرفصل دوره

مبانی برنامه نویسی (3 قسمت)

آشنایی با برنامه نویسی و هدف از نوشتن برنامه ها
آشنایی با تاریخچه زبان های برنامه نویسی
معرفی کامپایلر و مفسر

الگوریتم و فلوچارت (8 قسمت)

آشنایی با الگوریتم
مثال 1: حل یک نمونه الگوریتم
ساختارهای شرطی در الگوریتم نویسی
ساختارهای تکرار در الگوریتم نویسی
آشنایی با فلوچارت
مثال 2: حل مسئله با استفاده از فلوچارت
مثال 3: حل مسئله با استفاده از فلوچارت
مثال 4: حل مسئله با استفاده از فلوچارت

در حال ضبط: آشنایی با زبان برنامه نویسی سی شارپ (8 قسمت)

آشنایی با زبان سی شارپ (کاربردها و قابلیت های آن)
انواع داده ها در زبان برنامه نویسی سی شارپ بخش اول
انواع داده ها در زبان برنامه نویسی سی شارپ بخش دوم
آشنایی با متغیرها و قوانین نام گذاری متغیرها
انواع عملگرها در زبان سی شارپ بخش اول
انواع عملگرها در زبان سی شارپ بخش دوم
نصب Visual Studio 2019
نوشتن اولین برنامه با زبان سی شارپ

در حال ضبط: ساختارهای کنترلی (Control Structure) (9 قسمت)

آشنایی با ساختارهای کنترلی
ساختار شرطی If else
ساختار Switch
حلقه تکرار For بخش اول
حلقه تکرار For بخش دوم
حلقه تکرار While
حلقه تکرار Do While
حلقه های تو در تو (Nested Loops)
مثال آموزشی یکم

اطلاعات دوره آموزشی


 • مدرس دوره: محمد رامشینی
 • مدت زمان دوره: 4:52:16
 • تعداد ویدیو: 28
 • آخرین بروزرسانی: 1400/02/24

پیش نیازهای دوره

آشنایی با کامپیوتر و مبانی برنامه نویسی

تجهیزات و استاندارد های ضبط دوره ها

یکی از مهمترین مواردی که برای تهیه یک دوره آموزشی حائز اهمیت است، کیفیت و رعایت استانداردهای ضبط دوره است. به طوری که کیفیت صدا و تصویر ویدیوهای آموزشی و همچنین رعایت استانداردهای ضبط، باید در بهترین حد و مطلوب باشد. برای این منظور، موسسه آموزشی آتریا با بهره گیری از بهترین تجهیزات ضبط صدا و تصویر و رعایت استانداردهای آموزشی تلاش کرده است تا بسته های آموزشی با بهترین کیفیت را در اختیار دانشجویان عزیز قرار دهد. در زیر به بخشی از این تجهیزات و استانداردها اشاره می کنیم:

میکروفون ضبط صدا

آموزش asp.net core 5

مسلم است که یکی از مهمترین ویژگی های هر ویدیو آموزشی، کیفیت صدای ویدیو است که باید بدون نویز، واضح و شفاف باشد. کیفیت صدای فوق العاده، شفافیت و صدای بدون نویز، از اصلی ترین ویژگی های میکروفون RODE NT-USB است که موسسه آموزش آتریا از آن برای ضبط دوره ها استفاده می کند. اگر ویدیوهای رایگان دوره را مشاهده کرده باشید، به وضوح کیفیت صدای استاد را احساس می کنید.

تصویر مدرس در کنار ویدیوها

آموزش asp.net core 5

یکی از مشکلات رایج بیشتر پکیج های آموزش، خستگی ناشی از یکنواختی روند ویدیو آموزشی است چرا که اکثر این ویدیوها از پویایی لازم برخوردار نیستند. این خستگی باعث می شود که راندمان یادگیری پایین آمده و در بعضی اوقات دانشجویان دوره تا انتها دنبال نکنند. برای برطرف کردن این مشکل، دوره های آموزشی به گونه ای ضبط شده است که دانشجویان می توانند تصویر دسکتاپ و مدرس را به صورت همزمان مشاهده کنند، به طوری که ویدیو آموزشی، تداعی کننده کلاس حضوری باشد. بنابراین، جدا از تصویر دسکتاپ، تصویر مدرس نیز با استفاده از دوربین Microsoft ضبط شده است.

کیفیت 1080p Full HD ویدیوها

آموزش asp.net core 5

از آنجا که مهمترین دغدغه ما در تولید آموزش ها، کیفیت مطلوب است، تمام ویدیوهای موسسه آموزشی آتریا با بالاترین کیفیت یعنی 1080p ضبط شده اند. کیفیت بالای تصویر بسته ها باعث می شود تا شما کدها و اسلایدهای مورد استفاده مدرس را بهتر ببیند.

استاندارد زمانی ویدیوهای آموزشی

یکی از استانداردهای ویدیوهای آموزشی، توجه به مدت زمان آن ویدیو است. به نحوی که ویدیوها دارای مدت زمان بین 5 تا 20 دقیقه باشند تا منجر به خستگی دانشجو نگردد. برای این منظور سعی شده است تا حتی الامکان این استاندارد در ضبط ویدیوهای آموزشی رعایت شده باشد.

جامعیت دوره ها

یکی از ویژگی های اساسی بسته های موسسه آموزشی آتریا، جامعیت آنها است. جامعیت به این معنا که با تهیه بسته آموزشی، تمام مباحث مربوط  در آن زمینه را به خوبی فراگرفته و دیگر نیازی به منابع جانبی نداشته باشید. برای این منظور مدرسین مجموعه تلاش کرده اند تا دوره های آموزشی را به صورت کاربردی و پروژه محور ضبط کنند، به طوری که دانشجویان پس از یادگیری، توانایی پیاده سازی و راه اندازی پروژه های واقعی را داشته باشند. بنابراین رویکرد ما در تولید بسته ها، آماده سازی دانشجویان برای ورود به بازار کار و یا ارتقاء جایگاه شغلی ایشان است.

لطفا، بدون ریسک خرید کنید!

ضمانت بازگشت وجه از موسسه آموزشی آتریا
موسسه آموزشی آتریا تعهد می دهد در صورت عدم رضایت از کیفیت این آموزش، تا 7 روز پس از خرید، مبلغ پرداختی را به شما برگرداند. این حق شماست که در ازای مبلغی که پرداخت می کنید، محصول با کیفیت دریافت کنید.

پلن های قیمتی

00ثانیه
00دقیقه
00ساعت
00روز

بسته پایه

 • ضمانت بازگرداندن وجه
 • دریافت به روزرسانی های دوره آموزشی
 • پشتیبانی از طریق واتساپ و تلفن
 • 3 ساعت خصوصی آنلاین جهت رفع اشکالات
 • 720,000 تومان 370,000
خرید دوره

بسته ویژه

 • ضمانت بازگرداندن وجه
 • دریافت به روزرسانی های دوره آموزشی
 • پشتیبانی از طریق واتساپ و تلفن
 • 3 ساعت خصوصی آنلاین جهت رفع اشکالات
 • 1,200,000 تومان 980,000
خرید دوره

دانشجویان این دوره، دوره های زیر را هم شرکت کرده اند

نظرات خود را به اشتراک بگذارید
موسسه آموزشی آتریا
نظرات (6)
یزدان
1399/12/25

ضمن تشکر از آموزش های خوبتان لطفاً در صورت امکان، سرفصل کامل دوره را در قسمت سرفصل دوره اضافه کنید

یزدان
1399/12/25

سلام آیا ضبط دوره تکمیل شده یا در حال ضبط و تکمیل شدن هست؟

مدیر آموزش
1399/12/25

سلام و درود. دوره در حال ضبط هست و در حال حاضر فصل های اولیه دوره آموزشی آماده شده است.

علی
1399/11/04

استاد دوره سی شارپ تون کاملن پروژه محور مثل طراحی سایت؟

مدیر آموزش
1399/11/04

سلام، ارادت. بله، پروژه و مثال های متنوعی را برای این دوره درنظر گرفتیم تا دوستان بتوانند به صورت کاربردی و عملی مباحث رو یاد بگیرند.