تخفیف ویژه آموزش Git به همراه GitLab + Github و Azure DevOps مدت محدود

آموزش ASP.Net Core 5

توضیحات دوره

دوره جامع آموزش ASP.NET Core 5

اگر به نیازمندی های بازار کار در سایت های استخدامی نگاهی انداخته باشید، یا حداقل برای استخدام به تعدادی از شرکت ها و سازمان های دولتی مراجعه کرده باشید، اولین مواردی را که از شما انتظار دارند به شکل زیر است:

 • آیا روی امکانات فریمورک ASP.NET Core 5 تسلط دارید؟ 
 • آیا بر Entity Framework Core 5 تسلط دارید؟ 
 • میزان آشنایی شما با WebAPI و توانایی نوشتن سرویس های مختلف برای Client های گوناگون
 • میزان آشنایی شما با اصول طراحی شی گرایی SOLID
 • آیا با Dependency Injection آشنا هستید؟
 • آیا با مباحث معماری نرم افزار آشناییت هستید؟ آیا می توانید یک پروژه واقعی را معماری کنید؟

سایت خبری نه! با ما یک فروشگاه واقعی طراحی کنید

در این دوره آموزشی ما تلاش کردیم تا یک پروژه فروشگاه اینترنتی واقعی را از صفر تا 100 با استفاده از موارد بالا پیاده سازی کنیم تا شما جدا از یادگیری فریمورک ASP.NET Core 5 با نحوه پیاده سازی یک پروژه واقعی با قابلیت ها و نیازمندی های آشنا شوید.

نکته حائز اهمیت این است که یادگیری یک فریمورک کار چندان سختی نیست اما اینکه بتوان با استفاده از آن فریمورک یک پروژه واقعی و کارآمد را پیاده سازی کرده و به ثمر رساند کار آسانی نیست.

به جرات می توان گفت که این دوره آموزشی به روزترین و کاملترین دوره آموزشی ASP.NET Core 5 موجود می باشد که تمامی موارد بالا را در خود دارد و هزینه و زمان شما را برای یادگیری ASP.NET Core 5 و در نهایت تبدیل شدن شما به یک برنامه نویس با تجربه و کارآمد را به میزان زیادی کاهش می دهد. با استفاده از این دوره آموزشی شما خیلی راحت مباحثی را که حتی از وجود آن ها آگاهی ندارید اما برای استخدام شدن به آن ها نیاز دارید را فرا می گیرید. اگر همچنان در انتخاب این دوره آموزشی تردید دارید می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کرده و از سرویس مشاوره رایگان ما استفاده کنید، تا این دوره آموزشی را با خیالی آسوده و مطمئن دریافت نمایید.

درباره دوره آموزش پروژه محور ASP.NET Core 5

ASP.NET Core یک فریمورک Open Source و Cross Platform و قدرتمند است که توسط شرکت مایکروسافت برای ساخت برنامه های تحت وب معرفی شد.

در بسته آموزش ASP.NET Core 5 ما تمام تلاش خود را به کار بردیم تا تجربیات سال ها تدریس، پروژه نویسی و تحقیق را در قالب یک بسته آموزشی در اختیار شما قرار دهیم. این بسته شامل انبوهی از ویژگی ها و امکاناتی است که با فراگیری آنها، می توانید هر پروژه نرم افزاری را به راحتی طراحی و پیاده سازی کنید و یا از آنها در پروژه های فعلی خود استفاده کنید. از طرفی با یادگیری تمام مباحث این بسته می توانید در بازار کار بسیار بزرگ و گسترده Net. در ایران به راحتی و با حقوق بالا استخدام شده و یا به صورت فریلنسری پروژه بگیرید و به درآمدهای بسیار بالایی دست پیدا کنید.

یکی دیگر از ویژگی های دوره آموزش ASP.NET Core 5، طراحی مباحث و مراحل آموزش بر اساس پروژه های کاربردی و هدفمند است. در فضای اینترنت آموزش های خیلی زیادی وجود دارند، اما عدم وجود پروژه با کیفیت، عدم تکمیل پروژه از سوی مدرس، عدم آپدیت سرفصل و یا قدیمی بودن آنها مشکلاتی است که باعث می شود شما با تهیه آن ها، از بازار برنامه نویسی عقب بمانید. در این بسته آموزشی، حداقل 4 پروژه کاربردی از 0 تا 100 توسط مدرس و در خلال آموزش پیاده سازی شده است و در انتها یک پروژه عظیم فروشگاهی به همراه تمامی امکاناتی که در ادامه به آنها می پردازیم، پیاده سازی شده است. حال، سوال اینجاست که چه مباحثی در این دوره تدریس شده است؟

اگر بخواهیم به صورت خلاصه به آنچه در بسته آموزش ASP.NET Core 5 گفته شده است بپردازیم، می توانیم این بسته را در 3 محور اصلی مورد بررسی قرار دهیم:

1) تکنولوژی:

در دوره آموزشی ASP.NET Core 5 از آخرین تکنولوژی های ماکروسافت برای تولید صفحات وب، امنیت، دسترسی به اطلاعات، پایگاه داده و API استفاده شده است. همه این موارد یک بار به صورت جداگانه و یک بار در قالب پروژه تدریس شده است تا مطالب کاملا برای همه دانشجویان جا بیافتد.

آموزش ASP.NET Core 5

ASP.NET Core یک فریمورک Open Source و Cross Platform و قدرتمند است که توسط شرکت مایکروسافت برای ساخت برنامه های تحت وب معرفی شد. اگر بخواهیم به صورت خلاصه برخی از ویژگی های این تکنولوژی را مطرح کنیم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

 • Open Source : فریمورک ASP.Net Core رایگان است و شما با مراجعه به وب سایت Github می توانید به سورس کد این فریمورک دسترسی داشته باشید.
 • Cross Platform : فریم ورک ASP.Net Core مستقل از سیستم عامل است، به عبارتی می توان ASP.Net Core را روی سیستم های مختلفی مثل ویندوز ، لینکوس ، مک و … اجرا کرد.
 • Better performanc فریمورک ASP.Net Core یک فریمورک سریع است که این امر در بحث SEO بسیار تاثیرگذار است. بنابراین با به کارگیری این فریمورک می توانید سرعت وب سایت خود و درنتیجه جایگاه سایت خود را در نتایج گوگل ارتقا بخشید.
 • سبک ، قوی و سادگی استفاده
 • استفاده بهتر و کاربردی تر و همچنین راحت تر از کتابخانه ها و nuget
 • توانایی اجرای نرم افزار تحت وب روی IIS و هاست kestrel
 • پشتیبانی بسیار عالی از Dependency Injection
 • و ...

با این ویژگی ها ASP.Net Core با دیگر محیط ها و زبان های توسعه وب در یک سطح خواهد بود، علاوه بر اینکه زبان قدرتمند C#.NET همچنان هسته اصلی توسعه باقی خواهد ماند و این یک برتری بسیار بزرگ نسبت به دیگر زبان ها می باشد. از لحاظ بازار کار، دو معیار برای سنجش بازار کار وجود دارد یکی سایت های خارجی و دیگری بازار ایران، اگر نگاهی ساده به سایت های کاریابی خارجی داشته باشید خواهید دید که هم برای برنامه نویسان PHP و هم برای برنامه نویسان ASP.NET Core موقعیت های شغلی وجود دارد اما نکته قابل توجه حقوق بالاتر و همچنین شرکت های معتبری هستند که برای استخدام برنامه نویسان ASP.NET Core آگهی داده اند. اگر قرار است پروژه ای بزرگ با استفاده از متدها و ابزارهای مهندسی نرم افزار پیاده سازی شود و هزینه اجرا ارجحیت نخست نیست ASP.NET Core گزینه بهتری است.

آموزش Entity Framework Core 5

EntityFramework Core تکنولوژی کار با اطلاعات و ارتباط با پایگاه داده است که توسط شرکت ماکروسافت طراحی و پیاده سازی شده است. این تکنولوژی با سرعت و دقت فوق العاده بالایی که دارد، گزینه بسیار مناسبی است برای پروژه های نرم افزاری که بر اساس Net. نوشته اید و یا قصد شروع آنها را دارید. در این بسته EF Core 5 را به همراه تمام جزئیات تدریس کرده ایم. از نصب و راه اندازی تا مباحث پیشرفته مثل Migration، Code First، Relations، Mapping و ... را بررسی و پیاده سازی کرده ایم. همچنین، جایگاه این تکنولوژی در معماری پیاز (Onion Architecture) در قالب 2 پروژه پیاده سازی شده است. با تهیه این بسته آموزشی شما به نحوه استفاده از EFCore در پروژه های قدیمی خود نیز مسلط می شوید و دیگر نگرانی از جانب دسترسی به پایگاه داده نخواهید داشت.

امنیت (احراز هویت و تعیین حقوق دسترسی)

یکی از مهمترین فاکتورهای هر نرم افزاری، امنیت آن نرم افزار است که باید در سطح برنامه توسط توسعه دهندگان و برنامه نویسان آن نرم افزار، به بهترین شکل ممکن، رعایت شود. امنیت که نباشد، هیچ چیز دیگری هم وجود نخواهد داشت. پس باید سعی کنیم که امنیت نرم افزارهای خود را تا حد ممکن و با بهترین الگوریتم ها و ابزارهای روز دنیا تامین کنیم. ما در بسته آموزشی ASP.NET Core 5 موفق شدیم تا با بهره گیری از Net Core. امنیت پروژه های خود را به بهترین شکل تامین کرده و این مدل از Security را به دانشجویان این دوره آموزش دهیم. ما امنیت را در 2 سطح کاربر و گروه کاربران (یا همان Role کاربر) آموزش می دهیم و به گروه های کاربری، دسترسی های خاصی می دهیم.

در این بسته آموزشی، امنیت کاربران به 2 شکل Role Based و Claim Based آموزش داده شده و از Token رمزنگاری شده برای احراز هویت کاربران استفاده می کنیم. تمام این کنترل های امنیتی از داخل پنل مدیریت کاربران قابل تعیین است.

آموزش Razor Pages

Razor Page یکی از آخرین تکنولوژی های تولید و Render صفحات وب است که ما به شدت آن را پیشنهاد می کنیم ( که به جای مدل mvc استفاده شود. البته مدل mvc کاملا در 2 فصل از این بسته تدریس شده است) و از آن در پروژه استفاده کرده ایم. با استفاده از این تکنولوژی، حجم کدهای لایه UI را کم کردیم، در نتیجه پروژه ای بهتر و قابل مدیریت تر را نوشتیم و همه را به دانشجویان آموزش دادیم. ما تکنولوژی Razor Page را به صورت کامل و مفصل در قالب 2 فصل از این بسته تدریس کرده ایم.

فصل اول به توضیح مفاهیم و کاربرد Razor Pages می پردازد. در این فصل یک پروژه کوچک هم با استفاده از Razor Pages طراحی و پیاده سازی شده است.

فصل دوم پروژه فروشگاه است که این پروژه کاملا با استفاده از Razor Pages طراحی و پیاده سازی شده است و تمام فنون و نکات این تکنولوژی زیبا در قالب پروژه تدریس شده است.

آموزش Web API

هرگاه بخواهیم از خارج از یک برنامه به اطلاعات و فرایندهای موجود در آن برنامه دسترسی پیدا کنیم، باید از API استفاده کنیم. API در حقیقت واسطی است که اجازه دسترسی به برنامه و اطلاعات آن را به Client های بیرونی می دهد. برای پیاده سازی API در فضای Net. ما نیاز داریم تا از تکنولوژی Web Api که در ASP.NET Core موجود است، استفاده کنیم. هنگامی که بحث از نرم افزارهای بزرگ با امکانات زیاد و کارکردهای پیچیده می شود، علاوه بر همه امکاناتی که پیاده سازی می کنیم، باید API خاص آن برنامه را هم تولید کنیم تا Device های خارجی مانند Mobile، Tablet و TV بتوانند با برنامه ما تعامل کنند.

در این بسته آموزشی، ما نحوه نوشتن API و تعامل با آن از طریق Client های بیرونی را آموزش داده ایم. همچنین برخی از ویژگی های پروژه نهایی را با استفاده از API پیاده سازی کرده ایم.

2) معماری:

زمانی که می خواهیم یک نرم افزار بزرگ با ساختار و کارکردهای پیچیده، با حجم بالایی از اطلاعات و تعداد زیادی از کاربران بنویسیم، باید آن را طوری طراحی و معماری کنیم که هم Scaleable (مقیاس پذیر) و هم Maintainable (قابل تعمیر و نگهداری) باشد و به راحتی و بدون تولید باگ (Bug)، بتوانیم نرم افزار را Refactor (به معنای بهبود پیوسته کیفیت کدهای نوشته شده در طی زمان، بدون ایجاد تغییری در عملکرد اصلی برنامه است. به این ترتیب به کدهایی دست خواهیم یافت که قابلیت آزمون پذیری بهتری داشته، در مقابل تغییرات مقاوم و شکننده نیستند و از طرفی امکان به اشتراک گذاری قسمت هایی از آن ها در پروژه های دیگر نیز میسر می شود.) کنیم یا امکانات (Features) جدیدی را به آن بیافزاییم. همه این کارها بستگی به این دارد که آیا از معماری مناسبی برای پروژه استفاده کرده ایم یا خیر. اگر برای یک پروژه بزرگ با مشخصات گفته شده، از معماری نامناسبی استفاده کنیم، قطعا در آینده قادر به تغییرات در نرم افزار یا تغییر تکنولوژی و آپدیت آن نخواهیم بود و چاره ای جز بازنویسی آن نخواهیم شد.

از این رو ما در بسته آموزش ASP.NET Core 5 اصول یک معماری تمیز را به شما آموزش می دهیم که به شرح زیر است:

Onion Architecture (معماری پیاز)

برای لایه بندی و ارتباط بهتر و قویتر و رعایت سطوح انتزاع (Abstraction) بین بخش های مختلف نرم افزار، ما نیاز به استفاده از Onion Architecture داریم که آن را در این دوره به خوبی آموزش داده ایم و در پروژه ها به کار برده ایم. با استفاده از این معماری ما قادر خواهیم بود تا برنامه خود را به ماژول (Module) های متفاوتی تقسیم کنیم که هریک به صورت جداگانه وظایفی دارند و به تنهایی کار می کنند. همچنین ارتباط بین ماژول های نرم افزار که خود یکی از چالش های دنیای نرم افزار است را در این دوره کاملا بررسی کرده و آموزش داده ایم.

در بسیاری از بسته های آموزشی موجود در وب، هیچگاه طراحی و معماری به شما تدریس نخواهد شد. حتی در پروژه های نهایی این پکیج های آموزشی، از معماری 3 لایه معمولی استفاده می شود که ضعف های بسیاری داشته و از یک معماری خوب بسیار فاصله دارد. ما در این بسته نه تنها معماری پیاز (Onion Architecture)، بلکه تفکر معماری و تفکر طراحی را به شما آموزش می دهیم. اینکه چطور به نرم افزار های بزرگ نگاه کنید و چطور آنها را دسته بندی کرده و به ماژول های متفاوت تقسیم کنیم و هر ماژول را بسته به نیاز آن طراحی کنیم، کار آسانی نیست، اما ما این تفکر را در شما به وجود می آوریم. همچنین تاکید می کنیم که حقوق برنامه نویسانی که قادر به طراحی و معماری سیستم هستند، از دیگر برنامه نویسان بسیار بالاتر است.

برای پیاده سازی Onion Architecture باید اصول و تکنیک هایی را بدانیم که در زیر به این تکنیک ها اشاره می کنیم:

Dependency Inversion Principle (اصل معکوس سازی وابستگی)

اصل معکوس سازی وابستگی یکی از اصول SOLID در طراحی شی گرا (Object Oriented) است. ما این اصل را در یک فصل بررسی کرده و مزایای فوق العاده عالی آن و نحوه پیاده سازی آن را آموزش می دهیم.

Dependency Injection (تزریق وابستگی)

برای رعایت اصل Dependency Inversion Principle نیاز به انجام تکنیک تزریق وابستگی داریم. مباحث پایه ای تزریق وابستگی و نحوه پیاده سازی آن، یک فصل از این بسته را به خود اختصاص داده است.

Invertion Of Control Container (IOC Container)

برای پیاده سازی Dependency Injection به روش صحیح، نیاز به ابزارهای IOC Container داریم که در ASP.NET Core به صورت پیشفرض وجود دارد. در این بسته آموزشی، ابزار IOC Container موجود در ASP.NET Core تماما تدریس شده و از آن در پروژه نهایی استفاده می کنیم.

Service Host Pattern

زمانی که با استفاده از Onion Architecture پروژه خود را به ماژول های گوناگونی تقسیم می کنیم، یکی از مشکلاتی که ایجاد می شود، نحوه Host کردن (اجرای همزمان همه ماژول ها) است. در پروژه نهایی ما این مشکل را با استفاده از Service Host Pattern حل می کنیم.

3) ویژگی ها و امکانات پروژه:

همانطور که قبلا هم گفتیم، این دوره کاملا پروژه محور است و پس از فراگیری این دوره، شما می توانید با حداقل حقوق ماهانه 5 میلیون تومان مشغول به کار شوید (همانطور که دانشجویان قبلی که این دوره را تهیه کرده اند توانسته اند، پس شما هم می توانید). در این دوره آموزشی یک پروژه بزرگ فروشگاهی نوشته شده است و مباحثی در آن تدریس و پیاده سازی شده که مشکلات و چالش های بسیاری از برنامه نویسان حتی حرفه ای نیز است. در زیر به امکاناتی که در این پروژه پیاده سازی شده می پردازیم:

سیستم فروشگاه

یکی از ماژول های پروژه، سیستم فروشگاه است. از زیر سیستم فروشگاه برای تولید محصولات، گروه های محصولی، مدیریت تصاویر محصولات و دریافت و مدیریت سفارشات استفاده می شود. با استفاده از این سیستم می توانیم هر تعداد محصول را در گروه های محصولی متفاوت ایجاد کنیم.

همچنین در بخش تصاویر محصولات می توانیم بی نهایت تصویر را برای یک محصول در نظر بگیریم و در اسلایدر تصاویر صفحه محصول نشان دهیم. وظیفه مدیریت هر سفارشی که در سیستم ثبت می شود، به عهده سیستم فروشگاه است. اینکه آیا سفارش پرداخت شده یا خیر، شماره پیگیری سفارش، شناسه پرداخت سفارش، درصد تخفیف هر سفارش، مبلغ هر سفارش و ... همه در بخش سفارشات سیستم فروشگاه قابل مدیریت است.

سیستم تخفیفات

هر فروشگاهی ممکن است بخواهد در بازه هایی از زمان تخفیفاتی را برای محصولات خود ارائه کند. در پروژه فروشگاه زیر سیستم تخفیفات این وظیفه را بر عهده دارد. در این زیر سیستم شما امکان اضافه نمودن تخفیف به هر محصول در هر بازه زمانی، با هر قیمتی را دارید و این تخفیف روی فاکتور نهایی مشتری اعمال خواهد شد.

همچنین در صفحه پرداخت به شکل زیر تمام قیمت ها و تخفیفات را محاسبه می کنیم و به کاربر نمایش می دهیم تا بتواند مبلغ نهایی را پرداخت کند. همچنین در این سیستم شیوه های پرداخت را هم کنترل می کنیم و به کاربر اجازه می دهیم تا از 2 روش پرداخت اینترنتی و پرداخت نقدی، سفارش خود را ثبت کند.

سیستم انبارداری

در پروژه فروشگاهی پکیج ASP.NET Core 5، زیر سیستم انبارداری تعبیه شده است که آمار موجودی کالا، قیمت کالاها و ورود و خروج آنها را در این سیستم کنترل می کنیم. هنگامی که خرید از درگاه صورت می گیرد، سیستم انبار به صورت اتوماتیک موجودی انبار مربوط به کالاهای خریداری شده را کاهش می دهد. همچنین، اگر کالایی به انبار وارد شود، اپراتور می تواند به صورت دستی موجودی انبار را افزایش دهد. همچنین سوابق ورود و خروج کالا از انبار و موجودی فعلی را می توانیم در این سیستم مشاهده کنیم. همه این موارد را در زیر سیستم انبارداری پیاده سازی کرده ایم.

پنل تخفیفات همکاری

پنل تخفیفات همکاری، نیاز بسیاری از کسب و کار ها است و یکی از عوامل افزایش فروش آن ها است. پنل تخفیفات همکاری این امکان را به مدیر سایت می دهد تا کالاهای موجود در سایت را با قیمت کمتری به همکاران خود بفروشد. این پنل در زیر سیستم تخفیفات تعریف شده و تخفیفات اعمال شده در این پنل در فاکتور نهایی همکار قابل مشاهده است.

امنیت و احراز هویت کاربران

در این پروژه تاکید بسیار زیادی روی امنیت شده است. ما فرض را بر این گذاشتیم که این فروشگاه قرار است بسیار بزرگ باشد و تعداد زیادی اپراتور با آن کار کنند پس Authorization و Authentication به بهترین شکل ممکن پیاده سازی و کنترل امنیت هم در سمت Back-End و هم در سمت Front-End تامین شده است. برای کنترل امنیت در Back-End از امکانات ASP.NET Core مانند PageFilter و Authorize و Attribute ها استفاده شده است. برای کنترل امنیت در Front-End نیز TagHelper های اختصاصی نوشته شده است.

همچنین اپراتور سیستم می تواند دسترسی ها را به گروهی از کاربران بدهد یا از آنها بگیرد. این Feature به مدیران سایت اجازه می دهد تا به راحتی حقوق دسترسی کاربران بخش مدیریت را کنترل نمایند.

پنل مدیریت سیستم

داشبورد مدیریت فروشگاه شامل امکانات فوق العاده کاربردی و جذاب است. همانطور که در عکس ها مشاهده کردید، در هر بخش، امکان مشاهده لیست رکوردها و تعداد رکوردهای لیست موجود است. همچنین در همان صفحه می توانید به جستجو در همه آیتم های لیست بپردازید. عملیات های Sorting و Pagination که ممکن است برخی را دچار چالش کند را به راحتی در این پنل پیاده سازی کرده ایم.

پیگیری سفارش خرید

بخش پیگیری سفارش یکی از ملزومات هر کسب و کار آنلاینی است که در آن مشتریان می توانند با ورود به بخش کاربری، وضعیت سفارشات خود را پیگیری کرده و فاکتور و اطلاعات سفارش را از سیستم دریافت نمایند. این بخش با کمک گرفتن از امکان Area در ASP.NET Core پیاده سازی و امنیت آن نیز کاملا تامین شده است. به طوری که فقط مشتریان می توانند اطلاعات و سفارشات خودشان را مشاهده کنند و به دیگر اطلاعات سیستم دسترسی نداشته باشند.

ارسال SMS

در این پروژه در بعضی نقاط نیاز به ارسال SMS به کاربران سایت یا مدیر سیستم است مثل ارسال رمز عبور برای کاربران، ارسال پیامک پس از خرید به کاربر، ارسال پیامک پس از خرید به مدیر سیستم و ... که این عملکرد از طریق ارتباط گیری با وب سرویس ارسال SMS پیاده سازی شده است. سیستم ارسال SMS برنامه طوری طراحی شده است که در هر نقطه ای از سایت که نیاز به ارسال SMS باشد، این کار فقط با فراخوانی یک متد قابل انجام است. SMS می تواند به هر شماره ای ارسال شده و هر متنی داشته باشد.

اتصال به درگاه پرداخت

یکی دیگر از ملزومات هر کسب و کار اینترنتی، پرداخت وجه به صورت آنلاین از طریق درگاه پرداخت است. ما در این پروژه بخش ارتباط با درگاه پرداخت و پرداخت وجه به همراه تمامی زیرساخت های مورد نیاز آن را طراحی و پیاده سازی کرده ایم. در این سیستم کاربر پس از تکمیل مراحل خرید و تایید سبد خرید، به درگاه پرداخت آنلاین هدایت شده و پس از پرداخت وجه، به سایت ما باز می گردد و سفارش مربوطه از وضعیت درحال انتظار به وضعیت پرداخت شده تغییر می کند.

سرفصل دوره

معرفی دوره ASP.NET Core 5 (3 قسمت)

معرفی دوره asp.net core 5
راه اندازی محیط توسعه
آموزش Resharper در Visual Studio

آموزش الگوی MVC (Model-View-Controller) - بخش اول (14 قسمت)

معرفی بخش
وب چگونه کار میکند؟
الگوی MVC (Model-View-Controller)
پروژه MyPortfolio
آموزش ارتباط بین Controller و View
View ها کجا هستن؟
آموزش موتور Razor View
Razor - Render Section
اضافه کردن تم MyPortfolio
تولید لینک
رفع مشکل قالب پروژه
آموزش Model
آموزش Model - قسمت 2
ViewData و ViewBag

آموزش الگوی MVC (Model-View-Controller) - بخش دوم (18 قسمت)

معرفی بخش
ایجاد Github Repository
افزودن قالب به پروژه
PartialView
ViewComponent
ایجاد چند ViewComponent
Header & Footer
معرفی انواع Action Return
Action Return Types - Content Return Types
Action Return Types2 - Content Return Types
Action Return Types2 - Redirect
Action Return Types2 - HttpStatusCode Result
کار با فرم - Form
اعتبار سنجی فرم - Form Validation Client
اعتبار سنجی فرم - Form Validation Server
MVC Core Select List
کاربرد Tag Helper
Tag Helper - ViewImports

آموزش اصول Asp.Net Core (14 قسمت)

معرفی بخش
Program.cs
Startup.cs
LunchSettings
معرفی Middleware
Middleware - Run
Middleware - Use
Middleware - Map
middleware - MapWhen - UseWhen
Custom Middleware
Environment
Environment - Part 2
تنظیمات برنامه - Configuration & AppSettings
DotNet Core CLI

آموزش Routing در ASP.NET Core (5 قسمت)

معرفی بخش
الگوی مسیریابی - Convention Base Routing
الگوی مسیریابی - Attribute Base Routing
پارامترهای Route
ساخت صفحه Project Details

آموزش Razor Page در ASP.NET Core (10 قسمت)

ایجاد چهارچوب اصلی پروژه RazorBlog
بررسی اولین Page Handler
تولید لینک و Route در Razor Pages
افزودن قالب به پروژه
ایجاد مدل و پایگاه داده پروژه
کار با فرم در Razor Pages
اعتبارسنجی فرم در Razor Pages
لیست مقالات در صفحه اصلی
Routing در Razor Pages
Handler های سفارشی در Razor Pages

اصل معکوس سازی وابستگی (Dependency Inversion Principle) (6 قسمت)

اصول SOLID در برنامه نویسی شئ گرا
اصل معکوس سازی وابستگی (DIP)
مفهوم Tightly Coupled Dependency چیست؟
مفهوم Loosely Coupled Dependency چیست؟
اعمال اصل معکوس سازی وابستگی ها (DIP)
IOC Container چیست؟

آموزش تزریق وابستگی (Dependency Injection) در Net Core (8 قسمت)

معرفی IOC Container موجود در DotNet Core
استفاده از IOC Container موجود در DotNet Core
طول عمر سرویس ها (Service Lifetimes)
طول عمر Transient
طول عمر Scoped
طول عمر Singleton
Resolving Services From Main
Service Registration Methods

آموزش معماری پیازی (Onion Architecture) (5 قسمت)

Onion Architecture Introduction
لایه دامین (Domain Layer)
لایه اپلیکیشن (Application Layer)
لایه کاربری (Presentation Layer)
لایه زیرساخت (Infrastructure Layer)

آموزش Entity Framework Core - Part 1 (22 قسمت)

معرفی بخش
EF Core چیست؟
آموزش نصب EF Core
آموزش ایجاد DbContext
مدیریت رشته اتصال (Connection String)
آموزش کار با DbContext
آموزش Migration در EF Core (بخش اول)
آموزش Migration در EF Core (بخش دوم)
دستورات First & FirstOrDefault
دستورات Single & SingleOrDefault & Find
دستورات Where
دستورات Max-Min-Count-CountLong-Any-All
ویرایش اطلاعات دیتابیس و نحوه Update
حذف اطلاعات دیتابیس و عملیات Delete
آشنایی با ChangeTracker
معرفی تکنیک Mapping
Mapping با استفاده از DataAnnotation
Mapping با استفاده از FluentAPI
معرفی روابط میان Entity ها
رابطه یک به چند (One-To-Many)
رابطه یک به یک (One-To-One)
رابطه چند به چند (Many-To-Many)

آموزش Entity Framework Core - Part 2 (6 قسمت)

معرفی پروژه
پیاده سازی بخش گروه محصولی (Product Category)
پیاده سازی بخش محصول (Product)
کوئری های AsNoTracking
Eager Loading
Explicit Loading

پروژه عملی - ساختار پروژه و پیاده سازی گروه محصول (13 قسمت)

روند حرکت پروژه
ساخت پروژه جدید
قسمت اول
قسمت 2
قسمت 3
قسمت 4
قسمت 5
قسمت 6
قسمت 7
قسمت 8
قسمت 9
قسمت 10
قسمت 11

پروژه عملی - پیاده سازی محصول و عکس محصول و اسلایدر - part 1 (5 قسمت)

قسمت اول
قسمت 2
قسمت 3
قسمت 4
قسمت 5

پروژه عملی - پیاده سازی محصول و عکس محصول و اسلایدر - part 2 (6 قسمت)

قسمت 6
قسمت 7
قسمت 8
قسمت 9
قسمت 10
قسمت 11

پروژه عملی - تزریق قالب فروشگاهی - طراحی صفحه اصلی (3 قسمت)

قسمت اول
قسمت 2
قسمت 3

پروژه عملی - پیاده سازی سیستم تخفیفات و پنل تخفیفات همکاری (8 قسمت)

معرفی بخش
قسمت اول
قسمت 2
قسمت 3
قسمت 4
قسمت 5
قسمت 6
قسمت 7

پروژه عملی - پیاده سازی سیستم انبارداری (9 قسمت)

معرفی بخش
قسمت اول
قسمت 2
قسمت 3
قسمت 4
قسمت 5
قسمت 6
قسمت 7
قسمت 8

پروژه عملی - پیاده سازی UI فروشگاه (8 قسمت)

معرفی بخش
قسمت اول
قسمت 2
قسمت 3
قسمت 4
قسمت 5
قسمت 6
قسمت 7

پروژه عملی - آپلود فایل در Asp.net core mvc (7 قسمت)

معرفی بخش
قسمت اول
قسمت 2
قسمت 3
قسمت 4
قسمت 5
قسمت 6

پروژه عملی - پیاده سازی صفحه مشاهده محصولات در پروژه (5 قسمت)

معرفی بخش
قسمت اول
قسمت 2
قسمت 3
قسمت 4

پروژه عملی - پیاده سازی Blogging و SEO سایت- Part 1 (7 قسمت)

معرفی بخش
قسمت اول
قسمت 2
قسمت 3
قسمت 4
قسمت 5
قسمت 6

پروژه عملی - پیاده سازی Blogging و SEO سایت- Part 2 (6 قسمت)

قسمت 7
قسمت 8
قسمت 9
قسمت 10
قسمت 11
قسمت 12

پروژه عملی - پیاده سازی زیر سیستم کامنتینگ (4 قسمت)

معرفی بخش
قسمت اول
قسمت 2
قسمت 3

پروژه عملی - Login / Register (7 قسمت)

معرفی بخش
قسمت اول
قسمت 2
قسمت 3
قسمت 4
قسمت 5
قسمت 6

پروژه عملی - Authentication & Authorization (10 قسمت)

قسمت 7
قسمت 8
قسمت 9
قسمت 10
قسمت 11
قسمت 12
قسمت 13
قسمت 14
قسمت 15
قسمت 16

پروژه عملی - فرایند ثبت سفارش و پرداخت آنلاین - part1 (11 قسمت)

معرفی بخش
قسمت 2
قسمت 3
قسمت 4
قسمت 5
قسمت 6
قسمت 7
قسمت 8
قسمت 9
قسمت 10
قسمت 11

پروژه عملی - فرایند ثبت سفارش و پرداخت آنلاین - part2 (10 قسمت)

قسمت 12
قسمت 13
قسمت 14
قسمت 15
قسمت 16
قسمت 17
قسمت 18
قسمت 19
قسمت 20
قسمت 21

آموزش کار با Web API در Net Core (7 قسمت)

معرفی بخش
API چیست و چگونه کار می کند؟
ساخت Avengers API
ایجاد کنترلر محصولات (Product Controller)
ایجاد کنترلر انبار (Inventory Controller)
تجمیع کنترلرهای ماژول های متفاوت سیستم
آموزش CORS و راه اندازی آن در .Net 5

آموزش ارسال SMS و Email در پروژه (4 قسمت)

آشنایی با پنل SMS
ارسال SMS از برنامه
ارسال SMS به شماره های بلک لیست
ارسال Email

آموزش Publish پروژه روی هاست (4 قسمت)

ایجاد یک Sub Domain برای Publish پروژه
Publish سورس کد (Source Code)
Publish دیتابیس (Publishing Database)
Uploading Artifact By FileZilla

Sourse Code و قالب های پروژه های قبل از فروشگاه (0 قسمت)

Sourse Code و قالب های پروژه فروشگاه (0 قسمت)

اطلاعات دوره آموزشی


 • مدرس دوره: حسین عباس آبادی
 • مدت زمان دوره: 57:14:13
 • تعداد ویدیو: 245
 • آخرین بروزرسانی: 1399/11/02
 • فیلم های نمونه: امکان دریافت بخش های رایگان

پیش نیازهای دوره

 • آشنایی با HTML 5 , CSS 3 و JavaScript
 • تسلط به زبان برنامه نویسی #C
 • آشنایی با بانک اطلاعاتی SQL SERVER

تجهیزات و استاندارد های ضبط دوره ها

یکی از مهمترین مواردی که برای تهیه یک دوره آموزشی حائز اهمیت است، کیفیت و رعایت استانداردهای ضبط دوره است. به طوری که کیفیت صدا و تصویر ویدیوهای آموزشی و همچنین رعایت استانداردهای ضبط، باید در بهترین حد و مطلوب باشد. برای این منظور، موسسه آموزشی آتریا با بهره گیری از بهترین تجهیزات ضبط صدا و تصویر و رعایت استانداردهای آموزشی تلاش کرده است تا بسته های آموزشی با بهترین کیفیت را در اختیار دانشجویان عزیز قرار دهد. در زیر به بخشی از این تجهیزات و استانداردها اشاره می کنیم:

میکروفون ضبط صدا

آموزش asp.net core 5

مسلم است که یکی از مهمترین ویژگی های هر ویدیو آموزشی، کیفیت صدای ویدیو است که باید بدون نویز، واضح و شفاف باشد. کیفیت صدای فوق العاده، شفافیت و صدای بدون نویز، از اصلی ترین ویژگی های میکروفون RODE NT-USB است که موسسه آموزش آتریا از آن برای ضبط دوره ها استفاده می کند. اگر ویدیوهای رایگان دوره را مشاهده کرده باشید، به وضوح کیفیت صدای استاد را احساس می کنید.

تصویر مدرس در کنار ویدیوها

آموزش asp.net core 5

یکی از مشکلات رایج بیشتر پکیج های آموزش، خستگی ناشی از یکنواختی روند ویدیو آموزشی است چرا که اکثر این ویدیوها از پویایی لازم برخوردار نیستند. این خستگی باعث می شود که راندمان یادگیری پایین آمده و در بعضی اوقات دانشجویان دوره تا انتها دنبال نکنند. برای برطرف کردن این مشکل، دوره های آموزشی به گونه ای ضبط شده است که دانشجویان می توانند تصویر دسکتاپ و مدرس را به صورت همزمان مشاهده کنند، به طوری که ویدیو آموزشی، تداعی کننده کلاس حضوری باشد. بنابراین، جدا از تصویر دسکتاپ، تصویر مدرس نیز با استفاده از دوربین Microsoft ضبط شده است.

کیفیت 1080p Full HD ویدیوها

آموزش asp.net core 5

از آنجا که مهمترین دغدغه ما در تولید آموزش ها، کیفیت مطلوب است، تمام ویدیوهای موسسه آموزشی آتریا با بالاترین کیفیت یعنی 1080p ضبط شده اند. کیفیت بالای تصویر بسته ها باعث می شود تا شما کدها و اسلایدهای مورد استفاده مدرس را بهتر ببیند.

استاندارد زمانی ویدیوهای آموزشی

یکی از استانداردهای ویدیوهای آموزشی، توجه به مدت زمان آن ویدیو است. به نحوی که ویدیوها دارای مدت زمان بین 5 تا 20 دقیقه باشند تا منجر به خستگی دانشجو نگردد. برای این منظور سعی شده است تا حتی الامکان این استاندارد در ضبط ویدیوهای آموزشی رعایت شده باشد.

جامعیت دوره ها

یکی از ویژگی های اساسی بسته های موسسه آموزشی آتریا، جامعیت آنها است. جامعیت به این معنا که با تهیه بسته آموزشی، تمام مباحث مربوط  در آن زمینه را به خوبی فراگرفته و دیگر نیازی به منابع جانبی نداشته باشید. برای این منظور مدرسین مجموعه تلاش کرده اند تا دوره های آموزشی را به صورت کاربردی و پروژه محور ضبط کنند، به طوری که دانشجویان پس از یادگیری، توانایی پیاده سازی و راه اندازی پروژه های واقعی را داشته باشند. بنابراین رویکرد ما در تولید بسته ها، آماده سازی دانشجویان برای ورود به بازار کار و یا ارتقاء جایگاه شغلی ایشان است.

لطفا، بدون ریسک خرید کنید!

ضمانت بازگشت وجه از موسسه آموزشی آتریا
موسسه آموزشی آتریا تعهد می دهد در صورت عدم رضایت از کیفیت این آموزش، تا 7 روز پس از خرید، مبلغ پرداختی را به شما برگرداند. این حق شماست که در ازای مبلغی که پرداخت می کنید، محصول با کیفیت دریافت کنید.

پلن های قیمتی

00ثانیه
00دقیقه
00ساعت
00روز

بسته پایه

 • ضمانت بازگرداندن وجه
 • دریافت به روزرسانی های دوره آموزشی
 • پشتیبانی از طریق واتساپ و تلفن
 • 5 ساعت خصوصی آنلاین جهت رفع اشکالات
 • 780,000 تومان 580,000
خرید دوره

بسته ویژه

 • ضمانت بازگرداندن وجه
 • دریافت به روزرسانی های دوره آموزشی
 • پشتیبانی از طریق واتساپ و تلفن
 • 5 ساعت خصوصی آنلاین جهت رفع اشکالات
 • 1,500,000 تومان 1,300,000
خرید دوره

دانشجویان این دوره، دوره های زیر را هم شرکت کرده اند

نظرات خود را به اشتراک بگذارید
موسسه آموزشی آتریا
نظرات (72)