🎁 تخفیف ویژه تمامی دوره های آموزشی 🎁

دوره آموزش ASP.Net Core + آپدیت به NET 8.

مشاهده نمونه ویدیوهای تدریس دوره

جهت مشاهده کلیک کنید

توضیحات دوره

دوره جامع آموزش ASP.NET Core

اگر به نیازمندی های بازار کار در سایت های استخدامی نگاهی انداخته باشید، یا حداقل برای استخدام به تعدادی از شرکت ها و سازمان های دولتی مراجعه کرده باشید، اولین مواردی را که از شما انتظار دارند به شکل زیر است:

 • آیا روی امکانات فریمورک ASP.NET Core تسلط دارید؟ 
 • آیا بر Entity Framework Core تسلط دارید؟ 
 • میزان آشنایی شما با WebAPI و توانایی نوشتن سرویس های مختلف برای Client های گوناگون
 • میزان آشنایی شما با اصول طراحی شی گرایی SOLID
 • آیا با Dependency Injection آشنا هستید؟
 • آیا با مباحث معماری نرم افزار آشناییت هستید؟ آیا می توانید یک پروژه واقعی را معماری کنید؟

سایت خبری نه! با ما یک فروشگاه واقعی طراحی کنید

در این دوره آموزشی ما تلاش کردیم تا یک پروژه فروشگاه اینترنتی واقعی را از صفر تا 100 با استفاده از موارد بالا پیاده سازی کنیم تا شما جدا از یادگیری فریمورک ASP.NET Core با نحوه پیاده سازی یک پروژه واقعی با قابلیت ها و نیازمندی های آن آشنا شوید.

نکته حائز اهمیت این است که یادگیری یک فریمورک کار چندان سختی نیست اما اینکه بتوان با استفاده از آن فریمورک یک پروژه واقعی و کارآمد را پیاده سازی کرده و به ثمر رساند کار آسانی نیست.

دوره آموزش ASP.NET Core تمامی موارد بالا را در خود دارد و هزینه و زمان شما را برای یادگیری و در نهایت تبدیل شدن شما به یک برنامه نویس با تجربه و کارآمد را به میزان زیادی کاهش می دهد. با استفاده از این دوره آموزشی شما خیلی راحت مباحثی را که حتی از وجود آن ها آگاهی ندارید اما برای استخدام شدن به آن ها نیاز دارید را فرا می گیرید. اگر همچنان در انتخاب این دوره آموزشی تردید دارید می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کرده و از سرویس مشاوره رایگان ما استفاده کنید، تا این دوره آموزشی را با خیالی آسوده و مطمئن دریافت نمایید.

درباره دوره آموزش ASP.NET Core

ASP.NET Core یک فریمورک Open Source و Cross Platform و قدرتمند است که توسط شرکت مایکروسافت برای ساخت برنامه های تحت وب معرفی شد.

در بسته ASP.NET Core ما تمام تلاش خود را به کار بردیم تا تجربیات سال ها تدریس، پروژه نویسی و تحقیق را در قالب یک بسته آموزشی در اختیار شما قرار دهیم. این بسته شامل انبوهی از ویژگی ها و امکاناتی است که با فراگیری آنها، می توانید هر پروژه نرم افزاری را به راحتی طراحی و پیاده سازی کنید و یا از آنها در پروژه های فعلی خود استفاده کنید. از طرفی با یادگیری تمام مباحث این بسته می توانید در بازار کار بسیار بزرگ و گسترده Net. در ایران به راحتی و با حقوق بالا استخدام شده و یا به صورت فریلنسری پروژه بگیرید و به درآمدهای بسیار بالایی دست پیدا کنید.

یکی دیگر از ویژگی های این دوره آمورشی، طراحی مباحث و مراحل آموزش بر اساس پروژه های کاربردی و هدفمند است. در فضای اینترنت آموزش های خیلی زیادی وجود دارند، اما عدم وجود پروژه با کیفیت، عدم تکمیل پروژه از سوی مدرس، عدم آپدیت سرفصل و یا قدیمی بودن آنها مشکلاتی است که باعث می شود شما با تهیه آن ها، از بازار برنامه نویسی عقب بمانید. در این بسته آموزشی، حداقل 4 پروژه کاربردی از 0 تا 100 توسط مدرس و در خلال آموزش پیاده سازی شده است و در انتها یک پروژه عظیم فروشگاهی به همراه تمامی امکاناتی که در ادامه به آنها می پردازیم، پیاده سازی شده است. حال، سوال اینجاست که چه مباحثی در این دوره تدریس شده است؟

اگر بخواهیم به صورت خلاصه به آنچه در این بسته آموزشی گفته شده است بپردازیم، می توانیم این بسته را در 3 محور اصلی مورد بررسی قرار دهیم:

1) تکنولوژی:

در دوره آموزش ASP.NET Core از آخرین تکنولوژی های ماکروسافت برای تولید صفحات وب، امنیت، دسترسی به اطلاعات، پایگاه داده و API استفاده شده است. همه این موارد یک بار به صورت جداگانه و یک بار در قالب پروژه تدریس شده است تا مطالب کاملا برای همه دانشجویان جا بیافتد.

ASP.NET Core یک فریمورک Open Source و Cross Platform و قدرتمند است که توسط شرکت مایکروسافت برای ساخت برنامه های تحت وب معرفی شد. اگر بخواهیم به صورت خلاصه برخی از ویژگی های این تکنولوژی را مطرح کنیم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

 • Open Source : فریمورک ASP.Net Core رایگان است و شما با مراجعه به وب سایت Github می توانید به سورس کد این فریمورک دسترسی داشته باشید.
 • Cross Platform : فریم ورک ASP.Net Core مستقل از سیستم عامل است، به عبارتی می توان ASP.NET Core را روی سیستم های مختلفی مثل ویندوز ، لینکوس ، مک و … اجرا کرد.
 • Better performanc فریمورک ASP.Net Core یک فریمورک سریع است که این امر در بحث SEO بسیار تاثیرگذار است. بنابراین با به کارگیری این فریمورک می توانید سرعت وب سایت خود و درنتیجه جایگاه سایت خود را در نتایج گوگل ارتقا بخشید.
 • سبک ، قوی و سادگی استفاده
 • استفاده بهتر و کاربردی تر و همچنین راحت تر از کتابخانه ها و nuget
 • توانایی اجرای نرم افزار تحت وب روی IIS و هاست kestrel
 • پشتیبانی بسیار عالی از Dependency Injection
 • و ...

با این ویژگی ها ASP.Net Core با دیگر محیط ها و زبان های توسعه وب در یک سطح خواهد بود، علاوه بر اینکه زبان قدرتمند C#.NET همچنان هسته اصلی توسعه باقی خواهد ماند و این یک برتری بسیار بزرگ نسبت به دیگر زبان ها می باشد. از لحاظ بازار کار، دو معیار برای سنجش بازار کار وجود دارد یکی سایت های خارجی و دیگری بازار ایران، اگر نگاهی ساده به سایت های کاریابی خارجی داشته باشید خواهید دید که هم برای برنامه نویسان PHP و هم برای برنامه نویسان ASP.NET Core موقعیت های شغلی وجود دارد اما نکته قابل توجه حقوق بالاتر و همچنین شرکت های معتبری هستند که برای استخدام برنامه نویسان ASP.NET Core آگهی داده اند. اگر قرار است پروژه ای بزرگ با استفاده از متدها و ابزارهای مهندسی نرم افزار پیاده سازی شود و هزینه اجرا ارجحیت نخست نیست ASP.NET Core گزینه بهتری است.

Entity Framework Core

EntityFramework Core تکنولوژی کار با اطلاعات و ارتباط با پایگاه داده است که توسط شرکت ماکروسافت طراحی و پیاده سازی شده است. این تکنولوژی با سرعت و دقت فوق العاده بالایی که دارد، گزینه بسیار مناسبی است برای پروژه های نرم افزاری که بر اساس Net. نوشته اید و یا قصد شروع آنها را دارید. در این بسته EF Core را به همراه تمام جزئیات تدریس کرده ایم. از نصب و راه اندازی تا مباحث پیشرفته مثل Migration، Code First، Relations، Mapping و ... را بررسی و پیاده سازی کرده ایم. همچنین، جایگاه این تکنولوژی در Onion Architecture در قالب 2 پروژه پیاده سازی شده است. با تهیه این بسته آموزشی شما به نحوه استفاده از EF Core در پروژه های قدیمی خود نیز مسلط می شوید و دیگر نگرانی از جانب دسترسی به پایگاه داده نخواهید داشت.

امنیت (احراز هویت و تعیین حقوق دسترسی)

یکی از مهمترین فاکتورهای هر نرم افزاری، امنیت آن نرم افزار است که باید در سطح برنامه توسط توسعه دهندگان و برنامه نویسان آن نرم افزار، به بهترین شکل ممکن، رعایت شود. امنیت که نباشد، هیچ چیز دیگری هم وجود نخواهد داشت. پس باید سعی کنیم که امنیت نرم افزارهای خود را تا حد ممکن و با بهترین الگوریتم ها و ابزارهای روز دنیا تامین کنیم. ما در این بسته آموزشی موفق شدیم تا با بهره گیری از Net Core. امنیت پروژه های خود را به بهترین شکل تامین کرده و این مدل از Security را به دانشجویان این دوره آموزش دهیم. ما امنیت را در 2 سطح کاربر و گروه کاربران (یا همان Role کاربر) آموزش می دهیم و به گروه های کاربری، دسترسی های خاصی می دهیم.

در این بسته آموزشی، امنیت کاربران به 2 شکل Role Based و Claim Based آموزش داده شده و از Token رمزنگاری شده برای احراز هویت کاربران استفاده می کنیم. تمام این کنترل های امنیتی از داخل پنل مدیریت کاربران قابل تعیین است.

Razor Pages

Razor Page یکی از آخرین تکنولوژی های تولید و Render صفحات وب است که ما به شدت آن را پیشنهاد می کنیم ( که به جای مدل mvc استفاده شود. البته مدل mvc کاملا در 2 فصل از این بسته تدریس شده است) و از آن در پروژه استفاده کرده ایم. با استفاده از این تکنولوژی، حجم کدهای لایه UI را کم کردیم، در نتیجه پروژه ای بهتر و قابل مدیریت تر را نوشتیم و همه را به دانشجویان آموزش دادیم. ما تکنولوژی Razor Page را به صورت کامل و مفصل در قالب 2 فصل از این بسته تدریس کرده ایم.

فصل اول به توضیح مفاهیم و کاربرد Razor Pages می پردازد. در این فصل یک پروژه کوچک هم با استفاده از Razor Pages طراحی و پیاده سازی شده است.

فصل دوم پروژه فروشگاه است که این پروژه کاملا با استفاده از Razor Pages طراحی و پیاده سازی شده است و تمام فنون و نکات این تکنولوژی زیبا در قالب پروژه تدریس شده است.

Web API

هرگاه بخواهیم از خارج از یک برنامه به اطلاعات و فرایندهای موجود در آن برنامه دسترسی پیدا کنیم، باید از API استفاده کنیم. API در حقیقت واسطی است که اجازه دسترسی به برنامه و اطلاعات آن را به Client های بیرونی می دهد. برای پیاده سازی API در فضای Net. ما نیاز داریم تا از تکنولوژی Web Api که در ASP.NET Core موجود است، استفاده کنیم. هنگامی که بحث از نرم افزارهای بزرگ با امکانات زیاد و کارکردهای پیچیده می شود، علاوه بر همه امکاناتی که پیاده سازی می کنیم، باید API خاص آن برنامه را هم تولید کنیم تا Device های خارجی مانند Mobile، Tablet و TV بتوانند با برنامه ما تعامل کنند.

در این بسته آموزشی، ما نحوه نوشتن API و تعامل با آن از طریق Client های بیرونی را آموزش داده ایم. همچنین برخی از ویژگی های پروژه نهایی را با استفاده از API پیاده سازی کرده ایم.

2) معماری:

زمانی که می خواهیم یک نرم افزار بزرگ با ساختار و کارکردهای پیچیده، با حجم بالایی از اطلاعات و تعداد زیادی از کاربران بنویسیم، باید آن را طوری طراحی و معماری کنیم که هم Scaleable (مقیاس پذیر) و هم Maintainable (قابل تعمیر و نگهداری) باشد و به راحتی و بدون تولید باگ (Bug)، بتوانیم نرم افزار را Refactor (به معنای بهبود پیوسته کیفیت کدهای نوشته شده در طی زمان، بدون ایجاد تغییری در عملکرد اصلی برنامه است. به این ترتیب به کدهایی دست خواهیم یافت که قابلیت آزمون پذیری بهتری داشته، در مقابل تغییرات مقاوم و شکننده نیستند و از طرفی امکان به اشتراک گذاری قسمت هایی از آن ها در پروژه های دیگر نیز میسر می شود.) کنیم یا امکانات (Features) جدیدی را به آن بیافزاییم. همه این کارها بستگی به این دارد که آیا از معماری مناسبی برای پروژه استفاده کرده ایم یا خیر. اگر برای یک پروژه بزرگ با مشخصات گفته شده، از معماری نامناسبی استفاده کنیم، قطعا در آینده قادر به تغییرات در نرم افزار یا تغییر تکنولوژی و آپدیت آن نخواهیم بود و چاره ای جز بازنویسی آن نخواهیم شد.

از این رو ما در بسته ASP.NET Core اصول یک معماری تمیز را به شما آموزش می دهیم که به شرح زیر است:

Onion Architecture

برای لایه بندی و ارتباط بهتر و قویتر و رعایت سطوح انتزاع (Abstraction) بین بخش های مختلف نرم افزار، ما نیاز به استفاده از Onion Architecture داریم که آن را در این دوره به خوبی آموزش داده ایم و در پروژه ها به کار برده ایم. با استفاده از این معماری ما قادر خواهیم بود تا برنامه خود را به ماژول (Module) های متفاوتی تقسیم کنیم که هریک به صورت جداگانه وظایفی دارند و به تنهایی کار می کنند. همچنین ارتباط بین ماژول های نرم افزار که خود یکی از چالش های دنیای نرم افزار است را در این دوره کاملا بررسی کرده و آموزش داده ایم.

در بسیاری از بسته های آموزشی موجود در وب، هیچگاه طراحی و معماری به شما تدریس نخواهد شد. حتی در پروژه های نهایی این پکیج های آموزشی، از معماری 3 لایه معمولی استفاده می شود که ضعف های بسیاری داشته و از یک معماری خوب بسیار فاصله دارد. ما در این بسته نه تنها Onion Architecture، بلکه تفکر معماری و تفکر طراحی را به شما آموزش می دهیم. اینکه چطور به نرم افزار های بزرگ نگاه کنید و چطور آنها را دسته بندی کرده و به ماژول های متفاوت تقسیم کنیم و هر ماژول را بسته به نیاز آن طراحی کنیم، کار آسانی نیست، اما ما این تفکر را در شما به وجود می آوریم. همچنین تاکید می کنیم که حقوق برنامه نویسانی که قادر به طراحی و معماری سیستم هستند، از دیگر برنامه نویسان بسیار بالاتر است.

برای پیاده سازی Onion Architecture باید اصول و تکنیک هایی را بدانیم که در زیر به این تکنیک ها اشاره می کنیم:

Dependency Inversion Principle (اصل معکوس سازی وابستگی)

اصل معکوس سازی وابستگی یکی از اصول SOLID در طراحی شی گرا (Object Oriented) است. ما این اصل را در یک فصل بررسی کرده و مزایای فوق العاده عالی آن و نحوه پیاده سازی آن را آموزش می دهیم.

Dependency Injection (تزریق وابستگی)

برای رعایت اصل Dependency Inversion Principle نیاز به انجام تکنیک تزریق وابستگی داریم. مباحث پایه ای تزریق وابستگی و نحوه پیاده سازی آن، یک فصل از این بسته را به خود اختصاص داده است.

Invertion Of Control Container (IOC Container)

برای پیاده سازی Dependency Injection به روش صحیح، نیاز به ابزارهای IOC Container داریم که در ASP.NET Core به صورت پیشفرض وجود دارد. در این بسته آموزشی، ابزار IOC Container موجود در ASP.NET Core تماما تدریس شده و از آن در پروژه نهایی استفاده می کنیم.

Service Host Pattern

زمانی که با استفاده از Onion Architecture پروژه خود را به ماژول های گوناگونی تقسیم می کنیم، یکی از مشکلاتی که ایجاد می شود، نحوه Host کردن (اجرای همزمان همه ماژول ها) است. در پروژه نهایی ما این مشکل را با استفاده از Service Host Pattern حل می کنیم.

3) ویژگی ها و امکانات پروژه:

همانطور که قبلا هم گفتیم، این دوره کاملا پروژه محور است و پس از فراگیری این دوره، شما می توانید با حقوق های عالی مشغول به کار شوید (همانطور که دانشجویان قبلی که این دوره را تهیه کرده اند توانسته اند، پس شما هم می توانید). در این دوره آموزشی یک پروژه بزرگ فروشگاهی نوشته شده است و مباحثی در آن تدریس و پیاده سازی شده که مشکلات و چالش های بسیاری از برنامه نویسان حتی حرفه ای نیز است. در زیر به امکاناتی که در این پروژه پیاده سازی شده می پردازیم:

سیستم فروشگاه

یکی از ماژول های پروژه، سیستم فروشگاه است. از زیر سیستم فروشگاه برای تولید محصولات، گروه های محصولی، مدیریت تصاویر محصولات و دریافت و مدیریت سفارشات استفاده می شود. با استفاده از این سیستم می توانیم هر تعداد محصول را در گروه های محصولی متفاوت ایجاد کنیم.

همچنین در بخش تصاویر محصولات می توانیم بی نهایت تصویر را برای یک محصول در نظر بگیریم و در اسلایدر تصاویر صفحه محصول نشان دهیم. وظیفه مدیریت هر سفارشی که در سیستم ثبت می شود، به عهده سیستم فروشگاه است. اینکه آیا سفارش پرداخت شده یا خیر، شماره پیگیری سفارش، شناسه پرداخت سفارش، درصد تخفیف هر سفارش، مبلغ هر سفارش و ... همه در بخش سفارشات سیستم فروشگاه قابل مدیریت است.

سیستم تخفیفات

هر فروشگاهی ممکن است بخواهد در بازه هایی از زمان تخفیفاتی را برای محصولات خود ارائه کند. در پروژه فروشگاه زیر سیستم تخفیفات این وظیفه را بر عهده دارد. در این زیر سیستم شما امکان اضافه نمودن تخفیف به هر محصول در هر بازه زمانی، با هر قیمتی را دارید و این تخفیف روی فاکتور نهایی مشتری اعمال خواهد شد.

همچنین در صفحه پرداخت به شکل زیر تمام قیمت ها و تخفیفات را محاسبه می کنیم و به کاربر نمایش می دهیم تا بتواند مبلغ نهایی را پرداخت کند. همچنین در این سیستم شیوه های پرداخت را هم کنترل می کنیم و به کاربر اجازه می دهیم تا از 2 روش پرداخت اینترنتی و پرداخت نقدی، سفارش خود را ثبت کند.

سیستم انبارداری

در پروژه فروشگاهی زیر سیستم انبارداری تعبیه شده است که آمار موجودی کالا، قیمت کالاها و ورود و خروج آنها را در این سیستم کنترل می کنیم. هنگامی که خرید از درگاه صورت می گیرد، سیستم انبار به صورت اتوماتیک موجودی انبار مربوط به کالاهای خریداری شده را کاهش می دهد. همچنین، اگر کالایی به انبار وارد شود، اپراتور می تواند به صورت دستی موجودی انبار را افزایش دهد. همچنین سوابق ورود و خروج کالا از انبار و موجودی فعلی را می توانیم در این سیستم مشاهده کنیم. همه این موارد را در زیر سیستم انبارداری پیاده سازی کرده ایم.

پنل تخفیفات همکاری

پنل تخفیفات همکاری، نیاز بسیاری از کسب و کار ها است و یکی از عوامل افزایش فروش آن ها است. پنل تخفیفات همکاری این امکان را به مدیر سایت می دهد تا کالاهای موجود در سایت را با قیمت کمتری به همکاران خود بفروشد. این پنل در زیر سیستم تخفیفات تعریف شده و تخفیفات اعمال شده در این پنل در فاکتور نهایی همکار قابل مشاهده است.

امنیت و احراز هویت کاربران

در این پروژه تاکید بسیار زیادی روی امنیت شده است. ما فرض را بر این گذاشتیم که این فروشگاه قرار است بسیار بزرگ باشد و تعداد زیادی اپراتور با آن کار کنند پس Authorization و Authentication به بهترین شکل ممکن پیاده سازی و کنترل امنیت هم در سمت Back-End و هم در سمت Front-End تامین شده است. برای کنترل امنیت در Back-End از امکانات ASP.NET Core مانند PageFilter و Authorize و Attribute ها استفاده شده است. برای کنترل امنیت در Front-End نیز TagHelper های اختصاصی نوشته شده است.

همچنین اپراتور سیستم می تواند دسترسی ها را به گروهی از کاربران بدهد یا از آنها بگیرد. این Feature به مدیران سایت اجازه می دهد تا به راحتی حقوق دسترسی کاربران بخش مدیریت را کنترل نمایند.

پنل مدیریت سیستم

داشبورد مدیریت فروشگاه شامل امکانات فوق العاده کاربردی و جذاب است. همانطور که در عکس ها مشاهده کردید، در هر بخش، امکان مشاهده لیست رکوردها و تعداد رکوردهای لیست موجود است. همچنین در همان صفحه می توانید به جستجو در همه آیتم های لیست بپردازید. عملیات های Sorting و Pagination که ممکن است برخی را دچار چالش کند را به راحتی در این پنل پیاده سازی کرده ایم.

همچنین می توانید نمایی کلی از پنل ادمین پروژه نهایی را نیز مشاهده کنید. هر یک از آیتم های منوی سمت راست، یکی از زیر سیستم های پروژه است.

داشبورد گزارشات

بدون شک یکی از مهمترین بخش های بخش های هر برنامه ای گزارشات آن است. به جرات می توان گفت که بسیاری از نرم افزارها برای گزارشاتی که از آن استخراج می شود طراحی و پیاده سازی می شوند. ما در پروژه دوره asp.net core انواع گزارشات را با استفاده از کتابخانه Chart.js پیاده سازی کرده ایم.

 

پیگیری سفارش خرید

بخش پیگیری سفارش یکی از ملزومات هر کسب و کار آنلاینی است که در آن مشتریان می توانند با ورود به بخش کاربری، وضعیت سفارشات خود را پیگیری کرده و فاکتور و اطلاعات سفارش را از سیستم دریافت نمایند. این بخش با کمک گرفتن از امکان Area در ASP.NET Core پیاده سازی و امنیت آن نیز کاملا تامین شده است. به طوری که فقط مشتریان می توانند اطلاعات و سفارشات خودشان را مشاهده کنند و به دیگر اطلاعات سیستم دسترسی نداشته باشند.

ارسال SMS

در این پروژه در بعضی نقاط نیاز به ارسال SMS به کاربران سایت یا مدیر سیستم است مثل ارسال رمز عبور برای کاربران، ارسال پیامک پس از خرید به کاربر، ارسال پیامک پس از خرید به مدیر سیستم و ... که این عملکرد از طریق ارتباط گیری با وب سرویس ارسال SMS پیاده سازی شده است. سیستم ارسال SMS برنامه طوری طراحی شده است که در هر نقطه ای از سایت که نیاز به ارسال SMS باشد، این کار فقط با فراخوانی یک متد قابل انجام است. SMS می تواند به هر شماره ای ارسال شده و هر متنی داشته باشد.

اتصال به درگاه پرداخت

یکی دیگر از ملزومات هر کسب و کار اینترنتی، پرداخت وجه به صورت آنلاین از طریق درگاه پرداخت است. ما در این پروژه بخش ارتباط با درگاه پرداخت و پرداخت وجه به همراه تمامی زیرساخت های مورد نیاز آن را طراحی و پیاده سازی کرده ایم. در این سیستم کاربر پس از تکمیل مراحل خرید و تایید سبد خرید، به درگاه پرداخت آنلاین هدایت شده و پس از پرداخت وجه، به سایت ما باز می گردد و سفارش مربوطه از وضعیت درحال انتظار به وضعیت پرداخت شده تغییر می کند.

سرفصل دوره

معرفی دوره آموزش ASP.NET Core 5 (3 قسمت)

معرفی دوره asp.net core 5
راه اندازی محیط توسعه
آموزش Resharper در Visual Studio

آموزش الگوی MVC (Model-View-Controller) - بخش اول (14 قسمت)

معرفی بخش
وب چگونه کار میکند؟
الگوی MVC (Model-View-Controller)
پروژه MyPortfolio
آموزش ارتباط بین Controller و View
View ها کجا هستن؟
آموزش موتور Razor View
Razor - Render Section
اضافه کردن تم MyPortfolio
تولید لینک
رفع مشکل قالب پروژه
آموزش Model
آموزش Model - قسمت 2
ViewData و ViewBag

آموزش الگوی MVC (Model-View-Controller) - بخش دوم (18 قسمت)

معرفی بخش
ایجاد Github Repository
افزودن قالب به پروژه
PartialView
ViewComponent
ایجاد چند ViewComponent
Header & Footer
معرفی انواع Action Return
Action Return Types - Content Return Types
Action Return Types2 - Content Return Types
Action Return Types2 - Redirect
Action Return Types2 - HttpStatusCode Result
کار با فرم - Form
اعتبار سنجی فرم - Form Validation Client
اعتبار سنجی فرم - Form Validation Server
MVC Core Select List
کاربرد Tag Helper
Tag Helper - ViewImports

آموزش اصول Asp.Net Core (14 قسمت)

معرفی بخش
Program.cs
Startup.cs
LunchSettings
معرفی Middleware
Middleware - Run
Middleware - Use
Middleware - Map
middleware - MapWhen - UseWhen
Custom Middleware
Environment
Environment - Part 2
تنظیمات برنامه - Configuration & AppSettings
DotNet Core CLI

آموزش Routing در ASP.NET Core (5 قسمت)

معرفی بخش
الگوی مسیریابی - Convention Base Routing
الگوی مسیریابی - Attribute Base Routing
پارامترهای Route
ساخت صفحه Project Details

اصل معکوس سازی وابستگی (Dependency Inversion Principle) (6 قسمت)

اصول SOLID در برنامه نویسی شئ گرا
اصل معکوس سازی وابستگی (DIP)
مفهوم Tightly Coupled Dependency چیست؟
مفهوم Loosely Coupled Dependency چیست؟
اعمال اصل معکوس سازی وابستگی ها (DIP)
IOC Container چیست؟

آموزش تزریق وابستگی (Dependency Injection) در Net Core (8 قسمت)

معرفی IOC Container موجود در DotNet Core
استفاده از IOC Container موجود در DotNet Core
طول عمر سرویس ها (Service Lifetimes)
طول عمر Transient
طول عمر Scoped
طول عمر Singleton
Resolving Services From Main
Service Registration Methods

آموزش معماری پیازی (Onion Architecture) (5 قسمت)

Onion Architecture Introduction
لایه دامین (Domain Layer)
لایه اپلیکیشن (Application Layer)
لایه کاربری (Presentation Layer)
لایه زیرساخت (Infrastructure Layer)

آموزش Entity Framework Core - Part 1 (22 قسمت)

معرفی بخش
EF Core چیست؟
آموزش نصب EF Core
آموزش ایجاد DbContext
مدیریت رشته اتصال (Connection String)
آموزش کار با DbContext
آموزش Migration در EF Core (بخش اول)
آموزش Migration در EF Core (بخش دوم)
دستورات First & FirstOrDefault
دستورات Single & SingleOrDefault & Find
دستورات Where
دستورات Max-Min-Count-CountLong-Any-All
ویرایش اطلاعات دیتابیس و نحوه Update
حذف اطلاعات دیتابیس و عملیات Delete
آشنایی با ChangeTracker
معرفی تکنیک Mapping
Mapping با استفاده از DataAnnotation
Mapping با استفاده از FluentAPI
معرفی روابط میان Entity ها
رابطه یک به چند (One-To-Many)
رابطه یک به یک (One-To-One)
رابطه چند به چند (Many-To-Many)

آموزش Entity Framework Core - Part 2 (6 قسمت)

معرفی پروژه
پیاده سازی بخش گروه محصولی (Product Category)
پیاده سازی بخش محصول (Product)
کوئری های AsNoTracking
Eager Loading
Explicit Loading

آموزش Razor Page در ASP.NET Core (10 قسمت)

ایجاد چهارچوب اصلی پروژه RazorBlog
بررسی اولین Page Handler
تولید لینک و Route در Razor Pages
افزودن قالب به پروژه
ایجاد مدل و پایگاه داده پروژه
کار با فرم در Razor Pages
اعتبارسنجی فرم در Razor Pages
لیست مقالات در صفحه اصلی
Routing در Razor Pages
Handler های سفارشی در Razor Pages

پروژه عملی Master Blogger - پیاده سازی بخش Article Category (13 قسمت)

معرفی بخش
پیاده سازی لایه های Domain و Application
پیاده سازی Repository
افزودن لایه Presentation
پیاده سازی لایه Infrastructure.Core
ایجاد Database پروژه
List Article Categories
Create Article Categories
Edit Article Categories
Change Status Article Categories
Domain Service & Validation
ساخت Exception های اختصاصی
ایجاد Github Repository

پروژه عملی Master Blogger - پیاده سازی بخش Article (11 قسمت)

معرفی بخش
پیاده سازی لایه های Domain و Application
پیاده سازی Repository و Mapping
ساخت دیتابیس
List Articles
Create Articles
Edit Article
Remove & Activate Article
Domain Service & Validation
پیاده سازی User Interface
پیاده سازی User Interface - Article Details

پروژه عملی Master Blogger - پیاده سازی بخش Comment (8 قسمت)

معرفی بخش
پیاده سازی لایه های Domain & Application
پیاده سازی Repository و Mapping
ساخت دیتابیس
Add Comment
List Comments
Confirm & Cancel Comments
نمایش Comment ها در سایت

پروژه عملی Master Blogger - بهینه سازی طراحی (4 قسمت)

معرفی بخش
Domain Refactoring
Generic Repository
Unit Of Work

سورس کدهای پروژه Master Blogger (0 قسمت)

پروژه عملی - ساختار پروژه و پیاده سازی گروه محصول (13 قسمت)

توضیح روند پیاده سازی پروژه
ساخت پروژه جدید
پیاده سازی لایه Domain و Application Contract های گروه محصول
پیاده سازی لایه Application گروه محصول
ساخت ShopContext و پیاده سازی ProductCategoryRepository
پیاده سازی Generic Repository
پیاده سازی الگوی Service Host
نمایش قالب مدیریت پروژه در یک پروژه واقعی
ایجاد Area مدیریت فروشگاه و تزریق قالب بخش Admin
پیاده سازی لیست گروه محصولات و جستجو در میان آنها
پیاده سازی Dynamic Modal
استفاده از Dynamic Modal برای ویرایش گروه محصول
Form Validation در Razor Pages و در Modal

پروژه عملی - پیاده سازی محصول و عکس محصول و اسلایدر - part 1 (5 قسمت)

پیاده سازی لایه Domain و Application در Product
ساخت Mapping و ProductRepository در لایه Infrastructure
Razor Page محصولات و پیاده سازی جستجو و لیست محصولات
فرم های ایجاد و ویرایش محصول
پیاده سازی موجودی یا عدم موجودی محصول

پروژه عملی - پیاده سازی محصول و عکس محصول و اسلایدر - part 2 (6 قسمت)

پیاده سازی Domain و Application در ProductPicture
پیاده سازی Mapping و Repository در ProductPicture
پیاده سازی مدیریت عکس های محصول
پیاده سازی Domain و Application در اسلایدر
پیاده سازی Mapping و Repository در اسلایدر
پیاده سازی مدیریت اسلایدر

پروژه عملی - تزریق قالب فروشگاهی - طراحی صفحه اصلی (3 قسمت)

تزریق قالب فروشگاه به پروژه
پیاده سازی QueryModel در معماری پیاز
نمایش محصولات و اسلایدر در سایت

پروژه عملی - پیاده سازی سیستم تخفیفات و پنل تخفیفات همکاری (8 قسمت)

معرفی بخش
پیاده سازی لایه Domain در Customer Discount
پیاده سازی Mapping و Repository تخفیفات مشتری
پیاده سازی لایه Application تخفیفات مشتری
تقویم فارسی
پیاده سازی Domain و Repository تخفیفات همکاری
پیاده سازی لایه Application تخفیفات همکاری
پیاده سازی مدیریت تخفیفات همکاری

پروژه عملی - پیاده سازی سیستم انبارداری (9 قسمت)

معرفی بخش
پیاده سازی Domain انبارداری و عملیات های کاهش و افزایش موجودی
ایجاد Application Contract و Repository انبارداری
پیاده سازی Repository انبارداری و Migration
پیاده سازی لایه Application انبارداری
ایجاد و ویرایش انبارها
کاهش و افزایش موجودی انبار
نمایش لاگ عملیات های صورت گرفته در انبار (کاهش، افزایش)
Refactoring پروژه

پروژه عملی - پیاده سازی UI فروشگاه (8 قسمت)

معرفی بخش
نمایش محصولات بر اساس گروه در صفحه اصلی
نمایش قیمت محصول در صفحه اصلی
نمایش تخفیفات محصول در صفحه اصلی
نمایش تازه ترین محصولات در صفحه اصلی
نمایش تخفیفات به صورت روز شمار در صفحه گروه محصول
ویرایش ساختار UI سایت
پیاده سازی جستجو محصولات در سایت

پروژه عملی - آپلود فایل در Asp.net core mvc (7 قسمت)

معرفی بخش
انتقال فایل از UI به Razor Page
ذخیره سازی فایل در سیستم
Custom Validation برای آپلود فایل
مدیریت نام فایل ها در SQL Server
آپلود فایل در محصولات
File Upload Abstraction

پروژه عملی - پیاده سازی صفحه مشاهده محصولات در پروژه (5 قسمت)

معرفی بخش
پیاده سازی صفحه محصول
پیاده سازی اسلایدر عکس ها در صفحه محصول
مدیریت کامنت های محصولات
افزودن کامنت و لیست کامنت های محصولات

پروژه عملی - پیاده سازی Blogging و SEO سایت- Part 1 (7 قسمت)

معرفی بخش
ایجاد زیرسیستم Blogging
Mapping و Repository دامین ArticleCategory
پیاده سازی مدیریت گروه مقالات
پیاده سازی Domain و Repository مقاله (Article)
پیاده سازی لایه Application مقاله
پیاده سازی مدیریت مقالات

پروژه عملی - پیاده سازی Blogging و SEO سایت- Part 2 (6 قسمت)

TinyMCE
نمایش مقالات در صفحه اصلی سایت
ساخت صفحه مقاله در سایت
مشاهده مقاله بر اساس Slug
پیاده سازی صفحه گروه مقالات سایت
آموزش رعایت پارامترهای سئو در کد

پروژه عملی - پیاده سازی زیر سیستم کامنتینگ (4 قسمت)

معرفی بخش
ایجاد زیرسیتسم Commenting و Domain آن
پیاده سازی Repository و Application زیرسیستم Commenting
نمایش کامنت ها در سایت

پروژه عملی - Login / Register (7 قسمت)

معرفی بخش
ایجاد زیرسیستم Account Management
آموزش Hash کردن Password
پیاده سازی مدیریت کاربران
تغییر کلمه Password کاربران از مدیریت سایت
مدیریت Role کاربران
دریافت Token و لاگین در سایت

پروژه عملی - Authentication & Authorization (10 قسمت)

دریافت اطلاعات کاربر (Claim) از طریق Token
پیاده سازی Register (ثبت نام) در فروشگاه
محدودیت حق دسترسی از طریق Role
اعمال محدودیت دسترسی روی Folder های خاص
تعریف دامین Permission
اعطای Permission به Role در مدریت فروشگاه
پیاده سازی Permission بر اساس هر زیرسیستم
دریافت Permission های هر Role
پیاده سازی SecurityPageFilter
کنترل حق دسترسی با NeedPermissionAttribute

پروژه عملی - فرایند ثبت سفارش و پرداخت آنلاین - part1 (11 قسمت)

معرفی بخش
بررسی نحوه کارکرد سبد خرید
افزودن محصول به سبد خرید
نمایش محصولات موجود در سبد خرید در فروشگاه
حذف از سبد خرید
ارتباط بین Cookie و صفحه کارت
بررسی موجودی از انبار هنگام تغییر تعداد محصول
آپدیت سبد خرید از صفحه کارت
اعمال تخفیف روی قیمت محصول در صفحه تایید پرداخت
محاسبات تخفیفات و مبالغ کل خرید در صفحه تایید پرداخت
نمایش محاسبات انجام شده به کاربر در صفحه تایید پرداخت

پروژه عملی - فرایند ثبت سفارش و پرداخت آنلاین - part2 (10 قسمت)

توضیح مکانیزم ثبت سفارش
ساخت دامین Order و Business های آن
دریافت و ثبت سفارش کاربر
انتقال کاربر به درگاه پرداخت
تست درگاه پرداخت
پیاده سازی سناریوهای پرداخت کاربر (موفق / ناموفق)
پیاده سازی سناریو پرداخت نقدی کاربر
کسر از انبار هنگام خرید کاربر
پنل مدیریت سفارشات
پیاده سازی عملیات های سفارش (مشاهده آیتم ها و ...)

آموزش کار با Web API در Net Core (7 قسمت)

معرفی بخش
API چیست و چگونه کار می کند؟
ساخت Avengers API
ایجاد کنترلر محصولات (Product Controller)
ایجاد کنترلر انبار (Inventory Controller)
تجمیع کنترلرهای ماژول های متفاوت سیستم
آموزش CORS و راه اندازی آن در .Net 5

آموزش ارسال SMS و Email در پروژه (4 قسمت)

آشنایی با پنل SMS
ارسال SMS از برنامه
ارسال SMS به شماره های بلک لیست
ارسال Email

گزارشگیری با استفاده از Chartjs (4 قسمت)

معرفی بخش
پیاده سازی Bar Chart با استفاده از Chart.js
پیاده سازی Line & Doughnut Chart با استفاده از Chart.js
تغذیه نمودار ها با استفاده از Razor Page

آموزش Publish پروژه روی هاست (4 قسمت)

ایجاد یک Sub Domain برای Publish پروژه
Publish سورس کد (Source Code)
Publish دیتابیس (Publishing Database)
Uploading Artifact By FileZilla

ویژگی های جدید ASP.NET Core در NET 8. و Upgrade پروژه به NET 8. (6 قسمت)

معرفی بخش
آپدیت پروژه ها به آخرین نسخه NET. و #C
آپدیت تمام Nuget Package ها به آخرین نسخه
ویژگی File Scope Namespace
تبدیل فایل Program.cs به ساختار جدید با استفاده از Top-Level Statement
رفع باگ های به وجود آمده در سیستم پس از آپدیت به آخرین نسخه

فصل بعدی (درحال ضبط): پیاده سازی ناحیه کاربری مشتریان (0 قسمت)

Sourse Code و قالب های پروژه فروشگاه (0 قسمت)

Sourse Code و قالب های پروژه های قبل از فروشگاه (0 قسمت)

اطلاعات دوره آموزشی


 • مدرس دوره: حسین عباس آبادی
 • طول دوره: 65:10:7 (ساعت)
 • تعداد ویدیوها: 291
 • آخرین بروز رسانی: 1402/08/06
 • تعداد نظرات: 310
 • اطلاع رسانی آپدیت ها: کانال تلگرام
 • به اتمام رسیده

پیش نیازهای دوره

تجهیزات و استاندارد های ضبط دوره ها

یکی از مهمترین مواردی که برای تهیه یک دوره آموزشی حائز اهمیت است، کیفیت و رعایت استانداردهای ضبط دوره است. به طوری که کیفیت صدا و تصویر ویدیوهای آموزشی و همچنین رعایت استانداردهای ضبط، باید در بهترین حد و مطلوب باشد. برای این منظور، موسسه آموزشی آتریا با بهره گیری از بهترین تجهیزات ضبط صدا و تصویر و رعایت استانداردهای آموزشی تلاش کرده است تا بسته های آموزشی با بهترین کیفیت را در اختیار دانشجویان عزیز قرار دهد. در زیر به بخشی از این تجهیزات و استانداردها اشاره می کنیم:

میکروفون ضبط صدا

آموزش asp.net core 5

مسلم است که یکی از مهمترین ویژگی های هر ویدیو آموزشی، کیفیت صدای ویدیو است که باید بدون نویز، واضح و شفاف باشد. کیفیت صدای فوق العاده، شفافیت و صدای بدون نویز، از اصلی ترین ویژگی های میکروفون RODE NT-USB است که موسسه آموزش آتریا از آن برای ضبط دوره ها استفاده می کند. اگر ویدیوهای رایگان دوره را مشاهده کرده باشید، به وضوح کیفیت صدای استاد را احساس می کنید.

تصویر مدرس در کنار ویدیوها

آموزش asp.net core 5

یکی از مشکلات رایج بیشتر پکیج های آموزش، خستگی ناشی از یکنواختی روند ویدیو آموزشی است چرا که اکثر این ویدیوها از پویایی لازم برخوردار نیستند. این خستگی باعث می شود که راندمان یادگیری پایین آمده و در بعضی اوقات دانشجویان دوره تا انتها دنبال نکنند. برای برطرف کردن این مشکل، دوره های آموزشی به گونه ای ضبط شده است که دانشجویان می توانند تصویر دسکتاپ و مدرس را به صورت همزمان مشاهده کنند، به طوری که ویدیو آموزشی، تداعی کننده کلاس حضوری باشد. بنابراین، جدا از تصویر دسکتاپ، تصویر مدرس نیز با استفاده از دوربین Microsoft ضبط شده است.

کیفیت 1080p Full HD ویدیوها

آموزش asp.net core 5

از آنجا که مهمترین دغدغه ما در تولید آموزش ها، کیفیت مطلوب است، تمام ویدیوهای موسسه آموزشی آتریا با بالاترین کیفیت یعنی 1080p ضبط شده اند. کیفیت بالای تصویر بسته ها باعث می شود تا شما کدها و اسلایدهای مورد استفاده مدرس را بهتر ببیند.

استاندارد زمانی ویدیوهای آموزشی

یکی از استانداردهای ویدیوهای آموزشی، توجه به مدت زمان آن ویدیو است. به نحوی که ویدیوها دارای مدت زمان بین 5 تا 20 دقیقه باشند تا منجر به خستگی دانشجو نگردد. برای این منظور سعی شده است تا حتی الامکان این استاندارد در ضبط ویدیوهای آموزشی رعایت شده باشد.

جامعیت دوره ها

یکی از ویژگی های اساسی بسته های موسسه آموزشی آتریا، جامعیت آنها است. جامعیت به این معنا که با تهیه بسته آموزشی، تمام مباحث مربوط  در آن زمینه را به خوبی فراگرفته و دیگر نیازی به منابع جانبی نداشته باشید. برای این منظور مدرسین مجموعه تلاش کرده اند تا دوره های آموزشی را به صورت کاربردی و پروژه محور ضبط کنند، به طوری که دانشجویان پس از یادگیری، توانایی پیاده سازی و راه اندازی پروژه های واقعی را داشته باشند. بنابراین رویکرد ما در تولید بسته ها، آماده سازی دانشجویان برای ورود به بازار کار و یا ارتقاء جایگاه شغلی ایشان است.

سوالات متداول

من تا به حال با NET Core. کار نکردم، آیا این دوره برای من مناسب است؟

بله این دوره کاملا برای شما مناسب است زیرا از صفر تا 100 .NET Core به صورت عملی و پروژه محور تدریس شده است و نیازی به دانش قبلی در زمینه ASP.NET Core ندارید.

آیا این دوره مناسب بازار کار است؟

بله قطعا!

در این دوره علاوه بر آموزش ASP.NET Core، معماری Onion نیز تدریس شده است. همچنین مسائل و ماژول های زیادی در پروژه نهایی فروشگاه پیاده سازی شده است که شما را قادر می سازد پس از گذراندن این دوره، مشغول به کار شوید.

آیا این دوره عملی و پروژه محور است ؟

بله، این دوره کاملا بر اساس پروژه بنا شده است. پس از پایان هر فصل، یک پروژه نوشته شده است و پس از آن، در نهایت یک فروشگاه اینترنتی بزرگ طراحی و پیاده سازی شده است.

آیا برای یادگیری .NET Core باید .NET Framework بلد باشیم؟

هرگز، .Net Core پلتفرم کاملا متفاوت و جدید با امکانات گسترده تری است و برای آموزش آن نیازی به .NET Framework ندارید.

تفاوت NET Core. و NET Framework.

آیا در این دوره سورس پروژه ها در اختیار دانشجو قرار می گیرد؟

بله، در هر بخش از دوره که پروژه و یا تمرینی انجام شود، Source آن در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین قالب های پروژه های تمرینی و پروژه فروشگاه نیز در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت.

پلن های قیمتی

00ثانیه
00دقیقه
00ساعت
00روز

بسته پایه

 • دریافت به روزرسانی های دوره آموزشی
 • پشتیبانی از طریق واتساپ و تلفن
 • 3 ساعت خصوصی آنلاین جهت رفع اشکالات
 • 2,480,000 تومان 2,100,000
افزودن به سبد خرید

بسته ویژه

 • دریافت به روزرسانی های دوره آموزشی
 • پشتیبانی از طریق واتساپ و تلفن
 • 3 ساعت خصوصی آنلاین جهت رفع اشکالات
 • 3,800,000 تومان 3,600,000
افزودن به سبد خرید

دانشجویان این دوره، دوره های زیر را هم شرکت کرده اند

نظرات خود را به اشتراک بگذارید
آکادمی آتریا
نظرات (310)
کیارش
1403/03/08

سلام استاد میخواستم ببینم پیش نیاز این دوره گذروندن دوره c# هست؟

مدیر آموزش
1403/03/08

سلام بله. دوره آموزش سی شارپ پیش نیاز دوره ASP.NET Core هست، چرا که باید به خوبی با زبان سی شارپ و همینطور SQL Server آشنا باشید. موردی که هست جدا از سی شارپ و SQL Server باید با مباحث HTML، CSS، Javascript و jQuery نیز آشنا باشید.

مهدی کرباسیان
1403/03/07

سلام.من سی شارپ رو کاملا مسلط هستم و HTML css رو زیاد نه.در حین ویدیو ها به مشکل برمیخورم یا خیر.

مدیر آموزش
1403/03/07

سلام. نیاز به تسلط زیادی به HTML و CSS نیست، تا حدودی با HTML, CSS و jQuery آشنا باشید کفایت می کند.

بابک صمدی
1402/12/14

سلام این دوره آپدیت به. net 8 هست ؟ در حال حاضر ایا آپدیت شده؟ یا اینکه ویدئو هاش هنوز قرار داده نشده؟

مدیر آموزش
1402/12/14

سلام. مدتی هست که دوره به NET 8. آپدیت شده و ویدیوهای آن بر روی سایت قرار گرفته.

یاسر
1402/09/13

سلام تو این آموزش و پروژه مربوطه signalR هم آموزش داده و استفاده میشه؟

مدیر آموزش
1402/09/13

سلام. در این دوره SignalR آموزش داده نشده و در دوره دیگری آموزش داده می شود.

سید
1402/09/10

سلام خسته نباشید من بعد از 1سال دوباره به پروژه مراجعه کردم دیدم چقدر پروژتون واقعا خفنه و اصن الان درک میکنم چقدر خوب گفتید همه چیزو و چه چیزهای جالبی توش به کار بردید و از کسایی که تازه شروع کردن به خوندن دوره حتما دوبار بخونن پروژه رو واقعا دس مریزا

مدیر آموزش
1402/09/10

سلام ممنون، لطف دارید.

پرویز دهقانی
1402/09/02

سلام تشکر بابت این تدریس عالی لطفا قسمت بعدی هم بزارید

مدیر آموزش
1402/09/02

سلام ارادت. به زودی این فصل به دوره آموزشی افزوده می شود.

پوریا
1402/08/22

سلام. سوال، محبث DDD با Onion Architecture یکی هست؟ چون در دوره زمانی که معماری رو توضیح دادید احساس کردم یکم با DDD شباهت دارد (طبق مقاله ای که در رابطه با DDD در سایت نوشته شده بود)

مدیر آموزش
1402/08/22

سلام. DDD یک رویکرد یا یک تفکر برای تولید و توسعه ی نرم افزارهای بزرگ با فرآیندها و قوانین زیاد، پیچیده و در حال تغییر است. در این Context اصطلاح Domain به حوزه و دامنه ی اصلی فعالیت نرم افزار گفته می شود که نرم افزار برای پیاده سازی آن توسعه می یابد. هسته ی اصلی DDD مجموعه ای از مفاهیم و تکنیک هاست که برای تحلیل Domain و ساخت یک مدل از روی آن (Domain Model) به کار برده می شود. تمرکز و توجه اصلی این رویکرد بر روی توسعه ی این مدل می باشد. رشد تفکر DDD و ایده ی تمرکز بر روی Domain و ایزوله کردن آن باعث گردید تا لایه ی Domain به عنوان قلب نرم افزار شناخته شده و جزئیات زیرساختی از دید آن مخفی بماند. اما DDD اجباری بر استفاده از معماری خاصی ندارد، ولی بعضی معماری ها مانند معماری پیاز (Onion Architecture) یا معماری تمیز (Clean Architecture) توانستند موفقیت بیشتری در پیاده سازی اصول DDD و ایزوله کردن Domain داشته باشند. بنابراین مبحث DDD با معماری Onion متفاوت هست و جهت جداسازی بخش های مختف نرم افزار و پیاده سازی اصل SoC ، نرم افزار به لایه های مختلف تقسیم می شود که هر یک بر روی یک بخش از نرم افزار تمرکز دارند.این معماری با نام معماری لایه ای (Layered Architecture) شناخته می شود و معماری های مختلفی برای این منظور مانند معماری Onion یا معماری Clean وجود دارد.

ایمان
1402/08/07

سلام خسته نباشید ۱. پیش نیاز های این دوره چه مواردی است؟ ۲. بعد از خرید دوره چطوری میتونم از آپدیت های جدید آن با خبر بشم؟

مدیر آموزش
1402/08/07

سلام ممنون. پیش نیازهای دوره آموزش ASP.NET Core دوره آموزش طراحی سایت و دوره آموزش سی شارپ هست. چرا که برای برنامه نویسی تحت وب با ASP.NET Core نیاز هست با مباحث C#، SQL Server، HTML، JavaScript، jQuery و Ajax آشنا باشید. آپدیت دوره های آموزشی در کانال تلگرام اطلاع رسانی می شود.

مبین غفاری
1402/06/27

دوره فوق العاده و جامعی هستش هرکسی ک با آموزش های دیگه ای کاملا سردرگم و گیج شده میتونه با این دوره کاملا راه بیوفته فقط ترو خدا قسمت های بعدی رو هم بزارید.

مدیر آموزش
1402/06/27

باسلام و احترام. ممنون از لطف و محبت شما 🙏فصل های بعدی در حال ضبط است و در ماه جاری روی سایت قرار خواهد گرفت.

saba
1402/06/10

با سلام و عرض ادب میخواستم ازتون بابت این package تشکر کنم این اولین بار بود که استادی بدون در نظر گرفتن اینکه دانشجو طوری یاد بگیره که دوره بعدی رو دوباره ثبت نام کنه جزییات رو توضیح میده منظورم اینه که با خلوص نیت همه چیز رو توضیح دادید واقعا هدف شما گسترش و نشر دانش امیدوارم در این کار و در همه امور زندگی بدرخشید موفق باشید

مدیر آموزش
1402/06/10

باسلام و احترام. ممنون از لطف و محبت شما. خوشحالیم که توانستیم رضایت شما را جلب کنیم.

ارشام
1402/05/05

سلام یک دیدگاه برای دوستانی که دنبال اموزش خوبن من تقریبا تمام اموزش های موجود توی بازار رو خریدم به امید این که چیزی یاد بگیرم ولی فقط گیج تر میشدم عملا اکثرا دیدگاهی ندارن به این که مثلا کاربرد فلان متود چیه فقط میگن ازش استفاده میکنیم ولی این آموزش دقیقا از پایه همون چیزهایی که من میخاستمو بهم یاد داد. بسیار بسیار از شما ممنونم

مدیر آموزش
1402/05/05

باسلام و احترام. ممنون از لطف شما

علی قربانی نژاد
1402/04/11

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مهندس عباس آبادی و پرسنل مؤسسه آتریا، از زحمات شما جهت تولید چنین آموزش بی نظیر و فوق العاده کاربردی و با کیفیت تشکر و قدردانی میکنم و بهترین آرزوهارو برای شما عزیزان دارم.

مدیر آموزش
1402/04/11

باسلام و احترام خدمت شما داشنجو گرامی. از لطف و محبت شما متشکریم 🌹🙏

زارع
1402/04/03

دروود بی کران فقط خواستم تشکر کنم. واقعا این آقای عباس آبادی خیلی دوست داشتنی هستن. من dot net core بلد بودم و برای کامل کردن اطلاعاتم این دوره تهیه کردم. اما واقعا جناب عباس آبادی خیلی عالی و با انرژی تدریس میکنن و باعث شده کل دوره رو بشینم ببینم. واقعا ممنونم از همه بچه های آتریا به ویژه حسین عباس آبادی عزیز. براتون آرزوی سلامتی و موفقیت دارم

مدیر آموزش
1402/04/03

باسلام و احترام. نظر لطف شما هست. خوشحالیم که دوره برای شما کاربردی بوده و مورد پسند قرار گرفته 🌹🙏

بهاره مقدم
1402/03/29

سلام وققتون بخیر ، اول از همه تشکر میکنم ازتون بابت دوره فوق العاده مفیدتون ، میخواستم بدونم در کدوم لایه داخل این پروژه Exception Error Handling Middleware رو اضافه کنم ؟

مدیر آموزش
1402/03/29

باسلام و احترام. ممنون از لطف شما. این کلاس را می توانید در لایه ServiceHost اضافه کنید. اما در صورتی که میخواهید این کلاس را به صورت عمومی داشته باشید و در سایر پروژه های خود نیز از آن استفاده کنید، می توانید در لایه Framework هم اضافه کنید.

Ali
1401/12/26

باسلام در این دوره ایجاد محصول در دیتا بیس و اینکه عکس های محصولات را ادمینها از هارد کامپیوتر آپلود کنن و همچنین ارسال و پاسخ نظر هم آموزش داده شده؟

مدیر آموزش
1401/12/26

باسلام و احترام. همه مواردی که فرمودید، در دوره پوشش داده شده. البته پیشنهاد می شود سرفصل دوره ASP.NET Core را بررسی کنید تا با تمامی موارد ذکر شده در این دوره آشنا شوید.

وحید حقگو
1401/12/19

سلام و عرض ادب با تشکر از دوره بسیار عالیتون من این دوره تهیه کردم و میخوام با پشتیبانی تلفن واتساپ استفاده کنم یه مشکلی داشتم باید با چه شماره ای تماس بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنید

مدیر آموزش
1401/12/19

باسلام و احترام. ممنون از لطف شما. با شماره های پایین سایت از طریق واتس اپ یا تلگرام ارتباط برقرار کنید.

s.t
1401/11/26

سلام وقت بخیر در این دوره با میکروسرویس ها هم کار میشه؟

مدیر آموزش
1401/11/26

سلام و ارادت. خیر بحث ماکرو سرویس خارج از موارد این دوره است.

علیرضا ایمانی
1401/11/25

سلام من فقط سی شارپ بلدم و با تگ های جاوا اسکریپتم اشنام بدرد من میخوره این دوره؟

مدیر آموزش
1401/11/25

سلام و اردادت. در صورتی که با HTML و CSS هم آشنایی دارید، بله، می توانید وارد این دوره شوید.

علی فتاحی
1401/11/24

سلام. لطفا front end template بخش اول mvc را قرار دهید. تا به عنوان تمرین به asp core mvc تبدیلش کنیم.

مدیر آموزش
1401/11/24

باسلام و ارادت. تمام قالب ها و سورس پروژه ها در دو بخش پایانی قرار داده شده است.

مهشاد جوادی
1401/09/29

سلام این دوره رو به همه پیشنهاد میکنم دوره کامل و جامع هست .استاد کاملاً مباحث رو باز میکنه و تسلط کامل رو مباحث داره.دوره کاملا عملی و پروژه محوره. از خریدم واقعا راضیم. متشکرم.

مدیر آموزش
1401/09/29

باسلام و احترام. از رضایت شما خیلی خوشحال هستیم. ممنون از لطف شما 🌹🙌

احمد جلالی
1401/09/02

سلام وقت بخیر چغدر این دوره عالی هست واقعا عالی کیفیت تصویر صدا نحوه اموزش خوده استاد ینی عالیه واقعا یکی نکته های مثبت خوده استاد گویش خوب تدریس میکنند تشکر

مدیر آموزش
1401/09/02

باسلام و احترام. ممنون از لطف شما 🙏

امیر قاسمی
1401/08/05

سلام خسته نباشد بابت تدوین این دوره عالی میخواستم بدونم caching رو هم در این دوره آموزش دادین؟

مدیر آموزش
1401/08/05

باسلام و ارادت ممنون از لطف شما. بله در آپدیت دوره، مبحث Caching هم آموزش داده خواهد شد.

سید مهدی میرمحمد
1401/05/19

سلام ضمن تشکر و عرض خسته نباشید بابت تهیه و تدوین چنین آموزش عالی. یک پرسشی برای اینجانب پیش آمده ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. چنانچه موجودیتی وجود داشته باشه که این موجودیت دارای ارتباط یک به چند با تمام موجودیت های سیستم باشد راه حل این مشکل چیست ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. به عنوان نمونه تصور کنید یک سیستم به وسیله چند شرکت استفاده میشود و لازم است در هر رکورد شناسه شرکت مالک آن ذخیره شود ضمن اینکه بعضی از کاربران سیستم دارای دسترسی ثبت اطلاعات در چند شرکت میباشند و لازم است در زمان ثبت اننتخاب کنند که این رکورد با کدام شناسه ثبت شود و البته به وسیله ادمین این شرکتها کم(غیر فعال) و یا اضافه میشوند. پیشاپیش از لطف شما ممنونم.

مدیر آموزش
1401/05/19

باسلام و احترام. ممنون از لطف شما. برای این موضوع که میفرمایید نیازی نیست Entity شرکت ها با تمام Entity های سیستم رابطه داشته باشند. صرف داشتن کلید خارجی برای دریافت Query و بررسی دسترسی ها کافی است.

امیرپارسا رضایی
1401/05/07

سلام وقتتون بخیر واقعا ممنون از اموزش های عالیتون واقعا حرف نداره بی نظیره من اموز های زیادی دیدم ولی اموزش شما بین بقیه اموزش ها تک بود انشالله بعد از این دوره بقیه دوره هاتون رو تهیه می کنم فقط یه سوال داشتم اینکه داخل قسمت فایل اپلودر شما جاوا اسکریپت رو زمانی که نوشتین برای همه جا به یک صورت عمل می کنه اگه یه جا من نخوام فایل اپلود شده بیشتر از ده یک جا پیشتر از سه مگ نباشه باید چی کار کنم

مدیر آموزش
1401/05/07

سلام ممنون از لطف شما. نحوه کنترل و Validation فایل در دوره کاملا شرح داده شده. کدها در تمامی پروژه ها قابل استفاده هستند.

فاطمی
1401/05/06

با سلام خدمت شما. من تا اینجا 12 بخش از دوره ی شما رو گوش کردم و پروژه ها رو قدم به قدم انجام دادم و نوت برداری کردم. خواستم رضایت و اشتیاق خودم رو اعلام کنم. حقیقتش قبل از تهیه این دوره جسته گریخته اموزش هایی دیده بودم و با ا خود asp.net (قبل از core) آشنایی داشتم به همین دلیل وقتی دوره رو تهیه کردم از وسط دوره شروع کردم و به نظرم سخت و پیچیده اومد و ناراحت بودم ولی خودم رو موظف کردم که از اول دوره شروع کنم و گام به گام جلو بیام. مطالب بسیار ارزشمندی اموختم و واقعا هم راضی هستم و هم اشتیاق دارم که بقیه فصول رو هم جلو برم و پروژه های نهایی بزرگتر رو انجام بدم. با تشکر

مدیر آموزش
1401/05/06

سلام و ارادت. ممنون از لطف شما 🌹🙌

جوادی
1401/05/04

ضمن تشکر چندباره از مجموعه آتریا بابت این آموزش باکیفیت. تشکر بعدی بابت آپدیت دوره هست علیرغم پایان دوره و افزودن قسمتهای جدید در مورد دات نت 7 ، چون ظاهرا دیگه فایل استارت آپ در نسخه جدید ویژوال استودیو 2022 و دات نت 7 حذف و تغییراتی رخ داده و همینطور اگه بخش ناحیه کاربری مشتریان هم اضافه بشه واقعا عالی خواهد بود.جاش خالی بود. واقعا پشتیبانی و آپدیت عالی داره صورت میگیره.

مدیر آموزش
1401/05/04

سلام و ارادت. ممنون از لطف شما 🌹🙌. در آپدیت دوره تمام تغییراتی که در .NET 6 و .NET 7 اتفاق افتاده است تدریس خواهد شد.

محمدهادی عابدی
1401/04/30

سلام و عرض ادب خدمت استاد عباس آبادی استاد خواهشمندم هرچه سریع تر دوره را آپدیت بفرمایید تا بتوانیم نهایتا استفاده رو از این دوره عالی داشته باشیم

مدیر آموزش
1401/04/30

سلام و ارادت. ممنون از لطفا شما. داریم تمام تلاشمون را جهت ضبط و آماده سازی آپدیت دوره انجام میدهیم که انشاءالله دوره ای با کیفیت و پرمحتوا در اختیار شما قرار گیرد.

سعید
1401/04/30

سلام وقتتون بخیر، نمونه فیلم دوره رو که دیدم بنظر آموزش کامل و جامعی هست، از نظرات بقیه دوستان هم مشخصه حتما این دوره رو تهیه میکنم. فقط 2 مورد رو سوال داشتم. 1. پیاده سازی ناحیه کاربری که تو سرفصلهای دوره هست ولی بنظر براش ویدیویی وجود نداره در آینده اضافه میشه یا نه؟ 2 . و اینکه من با asp.net webform قبلا کار کردم سایت طراحی کردم الان میخام اطلاعاتمو به روز کنم و برم رو .net core T ، با این شرایط این دوره برای من مناسبه؟

مدیر آموزش
1401/04/30

سلام وقت شما بخیر. پیاده سازی ناحیه کاربری در آپدیت دوره انجام خواهد شد. برای مهاجرت از web form شما باید قبلا HTML CSS JS رو در حد متوسط بلد باشید و سپس وارد دوره ASP.NET Core شوید.

مهدی حسنی
1401/04/30

سلام استاد واقعا ممنونم دوره بسیار عالی بود من قبل از این اموزش زبان .NETکار نکرده بودم ولی با گذراندن این دوره فروشگاه خودم رو ساختم بسیار سپاسگذارم

محمدرضا
1401/04/21

سلام، من اولین دوره ای که از سایتتون دیدم همین دوره بود و میتونم بگم که کامل و مفهومی و بینظیر بود، مخصوصا نحوه تدریس جناب عباس ابادی برای همین دوره ی tdd و bdd رو هم دیدم و بازهم عالی بود. فقط سوالی که دارم اینه حدودا تاریخ قرارگیری اپدیت جدید دوره کی هست؟ ممنون

مدیر آموزش
1401/04/21

باسلام و احترام. ممنون از لطف شما فصول جدید دوره درحال تدوین و آماده سازی برای ضبط هست. انشاءالله به زودی روی سایت قرار خواهد گرفت.

علی عطاری
1401/04/11

به خدا عالی هستین شما دوره بسیار حرفه ای هست، اگه خواستین میتونم آموزش هایی که ازcore و معماری پیاز دارم رو در اختیار همه بذارم تا کیفیت رو مقایسه کنن واقعا با کیفیته ( آموزش های دیگه هر کدوم یه بخشی رو کامل نمیکنن یا نبار ندارن؛ یا انبار دارن تخفیف ندارن؛ یااینها رو دارن گزارشات رو ندارن ) به هر حال هر کدوم یه چیزی رو ندارن من یک سالی هست این دوره رو تهیه کردم و بسیار عالی هست حیف بود که درگاه مستقیم بانکی رو نداشته باشه دم جناب عباس آبادی و موسسه معظم آتریا گرم کاملا راضیم از این دوره بسیار کامله و حرف نداره بازم ممنون

مدیر آموزش
1401/04/11

باسلام و احترام. ممنون از لطف شما. خیلی خوشحالیم که دوره برای شما مفید به فایده بود است. در آپدیت جدید دوره، اتصال مستقیم به درگاه بانک ملی نیز آموزش داده خواهد شد.

امیرپارسا رضایی
1401/04/09

من دورتون رو تا سر فصل slide نگاه کردم واقعا جزو دوره های عالی هستید

علی عطاری
1401/04/04

سلام ممکنه در ابدیتتون در صورت امکان اتصال مستقیم به درگاه بانکی رو اموزش بدین خیلی لطف میکنید واقعا

مدیر آموزش
1401/04/04

باسلام و احترام. در آپدیت جدید دوره، علاوه بر امکانات NET 6. و NET 7. و همچنین پنل کاربری و دیگر موارد فنی، نحوه اتصال و انجام تراکنش با استفاده از درگاه بانک ملی نیز آموزش داده خواهد شد. همچنین در این سری از آپدیت دوره ASP.NET Core، نحوه استفاده از Map و انجام عملیات Pagination (صفحه بندی) به صورت Server Side نیز تدریس خواهد شد.

امیرمحمد عمویی
1401/04/02

سلام وقتتون بخیر،ممنون از زحماتی که کشیدید،واقعا دوره کامل و جامع هست،فقط یه سوال که هست مبحث تست نرم افزار,BDD و TDD داخل این دوره قرار نمیگیره؟تشکر

مدیر آموزش
1401/04/02

سلام ممنون از لطف شما. دوره TDD و BDD در سرفصل این دوره جای نمیگیرد و برای آن دوره ای مجزا در سایت تهییه شده است.

ملیکا
1401/03/05

سلام وقت بخیر۔ استاد میشه بگید در UI به فتوشاپ و ۔۔۔ که گرافیک لازم دارن هم استفاده میشه?سیستم من گرافیک پایینی داره و جوابگوی این برنامه ها نیست ۔ایا در طول دوره به مشکل میخورم?

مدیر آموزش
1401/03/05

باسلام خدمت شما. خیر نیازی به گرافیک خیلی قوی نیست. در این دوره با نرم افزار های گرافیکی مانند فتوشاپ کار نمی مشود.

حاج محمد
1401/03/05

سلام استاد دمتون گرم عجب آموزشی ساختید. تفاوت api که شما گفتید با restful چیه؟ در اکثر آگهی های استخدام تسلط به restful api لازم هستش.

مدیر آموزش
1401/03/05

سلام ممنون از لطف شما. api که در دوره ساخته شده همان restful api هست و تفاوتی ندارند.

Mohammad
1401/02/26

سلام و عرض ادب استفاده ار مپ هم آموزش داده شده در دوره ؟

مدیر آموزش
1401/02/26

باسلام و ارادت. درحال حاضر خیر، اما در آپدیت دوره در نظر گرفته خواهد شد. باتشکر

محمد
1401/02/11

آموزشتون واقعا کامل هست . لطفا یک دوره angular یا react یا دیگر فریم ورک های سمت کاربر با همین کیفیت و تسلط برگزار کنید .

مدیر آموزش
1401/02/11

ممنون از لطف شما. آموزش Angular در برنامه کاری مجموعه قرار گرفته است.

prz
1401/02/06

سلام. در پروژه ها، مدل MVC controller بهتره یا Razor Page PageModel ؟

مدیر آموزش
1401/02/06

سلام. بهتره از Razor Pages استفاده بشه.

علی
1401/02/05

سلام و خسته نباشید باز هم تشکر میکنم بابت این دوره ارزشمند. خیلی عالی بود اگر دوره ای جامع برای سئو به صورت آموزشی جداگانه در نظر میگرفتین و چون دوره سئو می بایست بر روی یک پروژه آموزش داده بشه موارد مربوط به سئو رو روی این پروژه به عنوان سمپل آموزش میدادین مطمئنم جناب عباس آبادی موارد زیادی رو میتونن بهمون آموزش بدن هم شیوه بیانشون عالیه و هم عالی مفاهیم رو انتقال میدن

مدیر آموزش
1401/02/05

سلام ممنون از لطف شما. انشاءالله در آینده این دوره نیز به برنامه های مجموعه اضافه خواهد شد.

مرتضی فرهمند
1401/01/28

آموزش مفیدی هست و موارد مفید و بروزی رو دارم یاد می گیرم.

مدیر آموزش
1401/01/28

سلام ممنون از لطف شما.

Payam
1401/01/17

سلام من سی شارپ رو تا مباحث oop و اصولsolid بلدم html &css هم یه دوره 4 ساعته مقدماتی رو کامل گذروندم و از جاوااسکریپت هم یه دوره صفر تا صد 15 ساعته گذروندم ایا میتونم وارد این دوره بشم

مدیر آموزش
1401/01/17

سلام. بهتره مواردی را که فرمودید تسلط نسبی داشته باشید و سپس وارد این دوره بشین.

محمدحسین
1400/12/25

مرسی از اموزش خوبتون

رضا نبهانی
1400/12/22

سلام خسته نباشید این دوره نسبت به بقیه دوره هایی که سایت های دیگه گرفتم خیلی خیلی بهتر بود و یک سایت فروشگاهی کاملا واقعی تو این دوره طراحی شده فقط چند موردی هست که اگه توآپدیت دوره اضافه بشه عالی میشه برای مثال بخش پنل کاربری که واقعا نیازه تو سایت فروشگاهی یا آدرس که نیازه گرفته بشه و سیستم انبار داری اگه پیشرفته تر بشه عالی میشه مثلا رنگ و سایز هم اضافه بشه و بر اساس رنگ و سایز قیمت هم تغییر پیدا بکنه اینا اضافه بشن عالی میشه این دوره

امیرحسین
1400/12/21

سلام خداقوت. واقعا پکیج با کیفیت و با ارزشی آماده کردید. دمتون گرم. یه سوالی داشتم . تو دوره فایل style.css رو که جایگزین قبلی کردید هم راست چین شد و هم فونت های فارسی اعمال میشه . من هم برای خودم مثل شما یه پروژه Lampshade ساختم و قدم به قدم اومدم جلو .اما وقتی از توی پروژه ی نهایی style.css رو کپی کردم و توی پروژه ی خودم جایگزین قبلی کردم برای من راست چین و فارسی نشد . میشه فایل style.css که برای فارسی تغییر دادید رو یه جوری share کنید که استفاده کنیم ؟ خیلی ممنون

محمدرضا شمس
1400/12/06

من با زبان های مختلفی برنامه نویسی کردم و در طول 12 سال دوره های زیادی دیدم و این دوره یکی از عمیق ترین و با کیفیت ترین دوره هایی بود که دیدم واقعا تشکر می کنم و خسته نباشید میگم

حافظ چراغی
1400/12/03

خسته نباشد واقعا درجه یک ، بهترین دوره ای بود که استفاده کردم خیلی ممنون ازتون

رامین نمازی
1400/12/01

بسیار عالی یکی از بهترین دوره های بود که تو این 10 سال اخیر استفاده کردم

bibic
1400/10/20

من از ۳ سایت معتبر دیگه این دوره رو گرفتم و دیدم ولی انصافا این دوره هم کاملتره هم توضیحاتش بهتره، واسه خریدش اصلا پشیمون نیستم.

مدیر آموزش
1400/10/20

باسلام و احترام. ممنون از لطفا شما. ممنون از لطف شما.

ابولفضل تفضلی
1400/10/16

سلام خسته نباشید دوره بسیار عالی و با کیفیت بود، خواستم ببینم ایا دوره بروز رسانی میشه یا نه؟

مدیر آموزش
1400/10/16

باسلام و احترام. ممنون از لطفا شما. به زودی آپدیت بزرگی برای دوره منتشر خواهد شد که شامل .NET 7، پنل کاربری، درگاه پرداخت بانک ملی و بسیاری امکانات جدید خواهد بود.

وحید
1400/10/12

سلام و عرض ادب خدمت استاد محترم این دوره رو من پارسال تهیه کردم واقعا نسبت به قیمت ناچیزش بی نظیره. یه سوال داشتم خدمتتون تو سایت دیجی کالا هر محصول مثلا کفش ویژگی های خاص خودشو داره یا مثلا موبایل برای در نظر گرفتن ویژگی برای هر گروه محصولی یک جدول جدا برای ویژگی ها میگیریم و تعریف میکنیم. مثلا کفش ویژگی های خاص خود مثلا سایز جنس و ... داره و اطلاعات ویژگی رو تو جدول مقادیر ویژگی در نظر میگیریم مثل سایز ۴۱ ۴۲ ۴۳ و .... حالا وقتی محصول ابجاد میشه مثل کفش اون مقدار سایز کفش تو کجا باید ذخیره شه مثلا کفشی که من میخوام ثبت کنم سایز ۴۲ هست و موقع جستجوی محصول فقط سایزهای ۴۲ بیاد لطفا راهنمایی بفرمایید. ارادتمندم

مدیر آموزش
1400/10/12

باسلام و احترام. ممنون از لطفا شما. همانطور که رنگ ها را جدا کردیم و هر محصول رنگ خودش را دارد و طبق رنگ فیلتر می شود، میتوان سایر ویژگی های یک محصول را نیز به صورت مجزا در نظر گرفت.

حسین محمودی
1400/10/10

سلام.چندتا سوال داشتم خدممتون 1) کدوم فریم ورک جاوااسکریپت با asp.net core سازگاری بیشتری داره؟angular یا react یا vue؟ 2) دوره angular کی منتشر میشه؟ 3) تو دوره angular زبان typescript هم تدریس میشه؟

مدیر آموزش
1400/10/10

باسلام و احترام. در پاسخ به سوالات شما عرض کنم که: 1) همه فریم ورک های جاوااسکریپت با .NET Core سازگاری دارند و از نظر سازگاری هیچ تفاوتی ندارن. 2) دوره Angular انشاءالله تا قبل از عید روی سایت قرار خواهد گرفت. 3) در دوره Angular زبان Typescript کاملا تدریس خواهد شد.

علی عطاری
1400/10/10

سلام وقت بخیر خیلی جالبه در core6 کلاس startup حذف شده این رو وقتی متوجه شدم که برای پروژه جدیدم اومدم از razore pages در .net6 استفاده کنم سوالم اینه آیا این موارد رو هم در آبدیت دوره آموزش می فرمایید؟ ممنونم

مدیر آموزش
1400/10/10

باسلام و احترام. قطعا در آپدیت جدید NET 6. و NET 7. به همراه تغییرات و امکانات و ویژگی های جدید آن پوشش داده خواهد شد.

مهدی حسین زاده
1400/10/09

سلام درود فراوان خیلی ممنون بابت تدریس خوبتون استاد اگه امکانش هست توی اپدیت جدید این دوره حساب کاربری هم اضافه کنید

مدیر آموزش
1400/10/09

باسلام و احترام. ممنون از لطف شما. حتما در آپدیت جدید اضافه خواهد شد.

ماهیار آزادحسینی
1400/10/02

خسته نباشید استاد. خیلی ممنون. این دوره سه چهار لول میاره آدم او بالا. جزییات ای که اینجا هست بعید بدونم یک جا بشه جایی دیگه پیدا کرد.

مدیر آموزش
1400/10/02

باسلام و احترام. ممنون از لطف شما

عرفان بشارتیان
1400/09/29

سلام وقتتون بخیر یه سوال داشتم من فرانت پروژمو با ریکت نوشتم چطوری میتونم از .net5 برای بک اند استفاده کنم؟

مدیر آموزش
1400/09/29

باسلام و احترام. باید از WebApi استفاده کنید.

ساسان غفوری فرد
1400/09/28

واقعا دوره خوبیه برای یادگیری دوره های زیادی رو دیدم و واقعا میتونم بگم از هر لحاظ خوبه

محمد حسین غفارزاده درخشان
1400/09/26

سلام وقت بخیر بنده میخواستم دوره رو تهیه کنم ، میخواستم ببینم دوره به دات نت 6 آپدیت خواهد شد؟یا خیر

مدیر آموزش
1400/09/26

باسلام و احترام. انشاءالله به زودی آپدیت به NET 6. و NET 7. برای دوره ASP.NET Core منتشر خواهد شد. همچنین این آپدیت، شامل آموزش موارد کاربردی دیگری هم خواهد بود.

محسن
1400/09/25

ببخشید استاد asp.net core رو میتونیم روی vscode اجرا کنیم چون سیستم من ضعیف هستش برای نصب ویژال استودیو و اینکه معماری پیازی هم تو vscode قابلیت اجرا داره یا نه

مدیر آموزش
1400/09/25

باسلام و احترام. مشکلی از بابت اجرای asp.net core روی VS Code وجود ندارد. همچنین اجرای معماری پیاز نیز ارتباطی به IDE ندارد.

مهزیار
1400/09/22

با سلام ایا این دوره اپدیت میشه ؟ اگر اپدیت بشه نیاز به پرداخت مجدد هزینه است ؟؟

مدیر آموزش
1400/09/22

باسلام و احترام. دوره به زودی آپدیت خواهد شد و برای دانشجویان قبلی، نیازی به پرداخت هزینه نخواهد بود.

محسن
1400/09/18

من سی شارپ بلدم. ولی با طراحی وب آشنا نیستم. شما نوشتی پیش نیاز این دوره، یه دوره 57 ساعته طراحی وب هست. اون کامل نیس و کامل ضبط نشده. مشکلی پیش نمیاد این دوره رو شروع کنم؟!!

مدیر آموزش
1400/09/18

باسلام و احترام. از دوره طراحی سایت فقط بخش پروژه باقی مانده که اگر تا همینجایی که تکمیل شده مطالعه کنید، برای دوره asp.net core کافی است.

مهدی خادم
1400/09/06

با عرض سلام و خسته نباشید به تیم موسسه اموزشی آتریا واقعا ممنونم از جناب آقای عباس آبادی و دیگر اعضای تیم آتریا که این اموزش بسیار عالی رو برای ما فراهم کردن و واقعا دید من رو نسبت به برنامه نویسی عوض کرد وتونستم خیلی سریع و راحت مفاهیم رو بفهمم خیلی خیلی ممنون بابت این آموزش فوق العاده دست مریزاد استاد عباس آبادی

امیرعباس صبوری
1400/09/06

با سلام و احترام مرسی از آموزش بسیار خوبتون ، فقط اینکه اگه براتون مقدور هست ، تیک و صندق پیام و پرسش و پاسخ نیز به دورتون اضافه کنید ممنون میشم و اینکه این دوره دیگه آپدیت نمیشه ؟

مدیر آموزش
1400/09/06

باسلام و احترام. ضبط دوره asp.net core به اتمام رسیده است و آپدیت خواهد شد. انشاءالله در دوره های بعدی حتما مواردی را که فرمودید در نظر خواهیم گرفت. ممنون از لطف شما.

حمیدرضا طهماسبی
1400/08/10

دوره بسیار عالی بود، من خیلی توی سایتا گشتم، این بهترینش بود. خسته نباشید.

سجاد اسدزاده
1400/07/15

ممنون از آموزش بی نقصتون خسته نباشید. اگر امکانش هست همین دوره رو با react هم ضبط کنید ترکیب coreبا react فوق العادست.

مدیر آموزش
1400/07/15

ممنون از لطف و محبت شما. دوره WebApi Angular به زودی بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

حمید درویش
1400/07/11

با سلام نیاز هست که C# بلد باشیم؟

مدیر آموزش
1400/07/11

باسلام و احترام. قطعا اصلی ترین پیشنیاز این دوره #C است.

امیرعلی شاملو
1400/07/09

سلام دوستان و اقای حسین عباس ابادی دورتون واعا فوق العاده است تو این دوماهی که دورتون گزروندم واقعا میتونم بگم خیلی خوش گذشت و هم خیلی الان اوضاع اوکی دارم اون پروژه اخر رضومه کردم و الان دارم پروژه میگیرم دورتون عالی به تمام دوستان پیشنهاد میکنم مدرس واقعا فوق العاده است ایشون دوره کلری کردن هم علمی باشه هم خشک نباشه در کل واقعا میتونم بگم بهترین مدرسی که تا الان دیدم و براشون ارزوی موفقیت میکنم دوستانی می خواهند پکیج بگیرن موندن بگیرن یا نه چون به نظرشون قیمت زیادی جا دیگه ارزون تر باید بگم هیچ جا نمیاد تمامی این مباحث بهتون تازه بای یک فروشگاه یک جا این قیمت بده چون جز این دوره من دوره دیگر گرفتم فقط از این دوره جواب گرفتم در یک کلمه عالی

مدیر آموزش
1400/07/09

باسلام و ارادت. ممنون از لطف و محبت شما. خیلی خوشحالیم که دوره ASP.NET Core 5 تونست به شما کمک کنه.

پدرام اسدی پور
1400/06/26

سلام و عرض ادب خدمت استاد حسین عباس آبادی، ضمن آرزوی بهترین ها برای شما و تشکر بابت آموزش باکیفیت و خیلی خوبتون من خیلی راضی بودم واقعا این دوره خیلی بهم کمک کرد , فقط یه پیشنهاد برای بهتر شدن اموزش های استاد عباس آبادی داشتم این که ایشتون در طول دوره یه سری شوخی هایی رو در طول ویدیو ها داشتن که امید وارم که توی اموزش های بعدیشون خیلی بیشتر بشته تا توی ویدیو های طولانی دانشجو خسته نشه , بازم بابت زحمات شما و موسسه اتریا خیلی ممنونم

مدیر آموزش
1400/06/26

باسلام و ارادت. ممنون از لطف و محبت شما. خیلی خوشحالیم که با دوره ASP.NET Core 5 تونستیم به شما کمک کنیم و رضایت شما را جلب کنیم..

نیما
1400/06/02

سلام و عرض ادب خدمت استاد گرامی ، ضمن آرزوی بهترین ها برای شما و تشکر بابت آموزش عاااالی، موقع مایگریشن به مشکل زیر برخوردم لطف می فرمایید راهنمایی بفرمایید: add-migration : The term 'add-migration' is not recognized as the name of a cmdlet, function, script file, or operable program. Check the spelling of the name, or if a path was included, verify that the path is correct and try again. با تشکر از شما

مدیر آموزش
1400/06/02

باسلام و احترام. ممنون از لطف شما. برای رفع مشکل Migration ابتدا پکیج های مربوط به EF را به درستی و کامل نصب نمایید. سپس Startup Project را روی پروژه Presentation یا Service Host قرار دهید. پس از آن دستور را روی پروژه EF Core اجرا کنید.

f.k
1400/06/01

سلام. خسته نباشید واقعا بابت این پکیج عالی. من فایل های مربوط به پروژه رو دانلود کردم ، متاسفانه فایل جاوااسکریپت مربوط به دیتاتیبل ها در Admintheme فایل فارسی سازی شده ای که در ویدئو استفاده کردید نیست و همون ورژن انگلیسیش هست. امکانش هست این فایل فرسی شده رو هم در اختیار ما قرار بدید؟ البته من این موضوع رو با بررسی فایل مطمئن شدم.

مدیر آموزش
1400/06/01

باسلام و احترام. ممنون از لطف شما. این فایل در قالب نیست و ما در پروژه این فارسی سازی رو انجام دادیم. شما به راحتی می توانید فایل های فارسی سازی شده را از درون پروژه نهایی ASP.NET Core بردارید.

majid
1400/05/28

سلام. در پروژ ه MasterBlogger در Domain برای IArticleRepository یک وابستگی ایجاد کردید به مدل ArticleViewModel که در لایه Applications. Contacts قرار دارد.. آیا این با تعریف معماری پیازی و اصول اون در تضاد نیست.. آیا این کار صحيح هست؟

مدیر آموزش
1400/05/28

باسلام و احترام. در این آموزش به هیچ وجه به لایه Application هیچ Reference داده نشده است. بلکه Reference به لایه Application.Contract بوده است. نکته دوم اینکه منطق معماری Onion این است که لایه دامین را خالص نگه داری کنیم و به Implementation یا همان پیاده سازی های تکنولوژی ها وابستگی ایجاد نکنیم. اگر دقت کنید متوجه خواهید شد که لایه Application.Contract تماما از Interface ها و Command ها تشکل شده است و عملا پیاده سازی ای در داخل خود ندارد. پس این Reference اشکالی ندارد. مثل این است که از لایه Domain یک Reference به Framework داشته باشیم که این هم مشکلی ندارد. باتشکر از شما.

فرزاد علیپور
1400/05/27

سلام توی پروژه ی UI درست هست که به Repository ها قاعدتا نباید دسترسی داشته باشیم ولی الان توی پروژه ی UI شما میتونید به عنوان مثال از IOrderRepositry استفاده کنید و ویژوال استودیو اون رو میشناسه ولی جالبه که ما هیچ رفرنسی به ریپازیتوری ها از داخل UI ندادیم ولی چرا ویژوال استودیو اون رو میشناسه؟

مدیر آموزش
1400/05/27

باسلام و احترام. دلیل این که Visual Studio اون رو میشناسه این هست که ما قبلا از لایه Repository به UI رفرنسی ایجاد نکردیم و اصطلاحا با این کار Circular Dependency ایجاد نمی کنیم، پس VS با این رفرنس مشکلی نداره. اما اگر این کار رو انجام بدیم و از لایه UI به Repository ارتباط مستقیم برقرار کنیم، عملا اصول معماری رو رعایت نکردیم.

فرزاد علیپور
1400/05/27

سلام اگر ما مستقیما در لایه UI از repository استفاده کنیم چه اشکالی داره؟

مدیر آموزش
1400/05/27

باسلام و احترام. از نظر کارکرد برنامه مشکلی ایجاد نخواهد شد. اما با این کار عملا دیگه چیزی به اسم معماری پیاز یا حتی معماری تمیز ندارید.

علی
1400/05/04

در یک کلام میتونم بگم عالی بود، مدرس آقای عباس آبادی بسیار حرفه ای هستن و هرچی کد میزنن فلسفشو میدونن و قدرت انتقال دانش رو هم دارن. کاملترین آموزشی بود که تا بحال دیده بود. حتی چندتا آموزش pluralsight هم دیده بودم اما این یه چیز دیگه بود... هر چیزی که شما برای رسیدن به هدف لازم دارید توضیح دادن... لازم نیست برای هر بخشی برید یه آموزش دیگه رو بگیرید ببینید... از razor و c# و sql و EF و jqery و تا معماری نرم افزار همه چیز گفته شده توش... البته من رشته نرم افزار نیست و دانش خیلی مسایل رو ندارم اما اگه آشنایی با C# دارید و یکم html بلد باشید این مجموعه بسیار کامله... جناب عباس آبادی واقعا مشتاق آموزشهای دیگه از شما هست

فاضل واعظ
1400/04/30

با عرض سلام و خسته نباشید دوره بسیار عالی است فقط آیا امکان پشتیبانی برای آن وجو د دارد چطور می توانم با آقای مهندس عباس آبادی ارتباط برقرار کنم

مدیر آموزش
1400/04/30

باسلام و احترام. ممنون از لطف شما. لطفا سوالات خود را به شماره واتس اپ های اعلام شده در سایت ارسال نمایید. باتشکر

علیرضا
1400/04/20

من هنوز نخریدم ولی قیمتاشون خیلی خوبه مرسی واقعن

سیروس
1400/04/15

سلام خستتخ نباشید قسمت ایجاد انبار داری مدیر سایت فوق العاده بود مرسی ک این قسمتو گذاشته بودید دمتون گرم واقعا لذت بردم واقعا حتما توصیه میکنم ببینید تسکر از تدریستون

هلیا تهرانی
1400/04/09

پکیج ، عالی و فوق العاده ای بود و مدرس فوق العاده حرفه ای در سطح آموزش های بین المللی با بیان بسیار ساده و روان . تمام سر فصل ها کامل بود . مخصوصا قسمت آپلود .. فقط اگر ممکنه یک پکیج پیشرفته تر یا مکمل برای فروشگاه های پیچیده تر ی که داینامیک attribute و داینامیک variant هم ارائه بدهید. ممنون

هانیه حسینی
1400/04/08

تدریس عالی مدرس کاملا مسلط واقعا پکیج عالی و جامعی هستش . خیلی ممنون از شما استاد عزیز.

مهدی حبیبی
1400/04/01

سلام ممنون از نگاهت که داری الان کامنت من رو میخونی منم مثل خودت برای تصمیم گیری از میان این همه پکیج آموزشی توی این همه سایت و توی این همه تبلیغات رنگارنگ دچار تردید شده بودم آیا ... ؟! آیا ... ؟! بعد از تهیه چندین آموزش و نتیجه نگرفتن خوب طبیعیه که چند صدتا سوال تو ذهنمون باشه . اما ! بعد از پایان دوره حس خودم رو توی چند خط براتون مینویسم : یه حس قشنگ اعتماد به نفس یه حس قشنگ آرامش از اینکه من هم دیگه میتونم هر مدل سایتی طراحی کنم (و مبادا که تصور دوستان عزیز از این بیان بازار گرمی باشه) آقای مهندس عباس آبادی عزیز ممنون از سخاوتمندی شما که از آموختن هر آنچه در آن تبحر دارید مضایقه نکردین براتون دل خوش و تن سالم آرزومندم حبیبی

نیما
1400/03/31

با سلام و احترام خسته نباشید میگم خدمت شما مدرس گرامی، حتما حتما پیشنهاد می کنم به دوستان که لحظه ای شک نداشته باشید، به جای اینکه چندین دوره رو از سایت های دیگری که تبلیغات زیادی دارند، با هزینه بالتر، بخرید، این پکیج کامل و حرفه ای رو بخرید و به راحتی، تاکید می کنم به راحتی وارد دنیای حرفه ای برنامه نویسی بشین. آموزش ها بسیار حرفه ای، کامل، روان، بیان پیچیده ترین مسائل به زبان ساده هستش. باز هم تشکر می کنم از آقای عباس آبادی عزیز، امیدوارم روز به روز موفق تر باشید

سیروس
1400/03/22

واقعا بابت آموزش حرفه ای تون ممنونم چندین آموزش رو قبلا خونده بودم و واقعا وقتمو هدر داده بودم از اینکه حرفه ای و شرکتی درس میدید خیلی خوبه گول تبلیغات یه سری سایت ها رو نخورید متداشون واقعا قدیمی و منسوخ شدست(دوس ندارم مثل من وقتتون گرفته بشه) بازم ممنونم

سید جواد موسوی
1400/03/21

با سلام، آیا امکان بارگذاری وب سایت طراحی شده با Asp.net Core بر روی هاست لینوکس (Ubuntu) میسر است؟ متشکرم

مدیر آموزش
1400/03/21

باسلام و احترام، به طور کلی به دلیل Cross Platform بودن ASP.NET Core، امکان هاست کردن برنامه روی Linux وجود دارد، اما باید دقت کنید که اگر دیتابیس برنامه شما SQL Server بود، هاست Linux شما نیز باید از SQL Server پشتیبانی کند.

کارشناس نرم افزار
1400/03/18

سلام وقتتون بخیر، من این دوره رو بشدت پیشنهاد می کنم واقعا صریح و واضح آموزش دادند بسیار ممنونم از صبر و حوصله شما.پشتیبانی هم با کیفیت بسیار بالا انجام میشه. موفق باشیدخیلی زیاد.

امیرعلی شاملوفرد
1400/03/16

سلام واقعا اموزش های دوره اقای حسین عباس ابادی فوق العادست و سطح دانششون واقعا خوب و عالی و دوره خیلی عالی و نسبت به قیمتش خیلی می ارزه من خودم فکر نمی کردم این دوره انقدر بی ارزه ولی واقعا عالی بود پشتیبانی این سایت خیلی با حوصله و صبور جواب پرسش ها رو میدن در کل به دوستانی که مثل بنده اولش شک دارن که این دوره بخرند پیشنهاد پیکنم بگیرن و از خروجی این دوره متعجب بشند.

مدیر آموزش
1400/03/16

ممنون از لطف شما. خیلی خوشحالیم که از دوره استفاده کردید و رضایت کامل دارید.

علیرضا پاکروان
1400/03/04

دوره ی فوق‌العاده جامع و عالی. من به شخصه تعداد بسیار زیادی آموزش دیدم چه داخلی چه خارجی اما تمام یادگیری من با این دوره بود. بینهایت تشکر میکنم از استاد عباس آبادی و تیم آتریا که تمام آموزش هاشون بینهایت خوبن.

مدیر آموزش
1400/03/04

ممنون از لطف شما.

داود
1400/02/25

فوق العاده . کیفیت بالای مطالب و استفاده از چندین پروژه در این دوره و همچنین پشتیبانی عالی کمک میکنه با خیال راحت از این دوره استفاده کنید و در نهایت خروجی خوبی داشته باشید.

محمد جواد جهان بین
1400/02/24

جدا از فن بیان فوق العاده خوبتون. لذت بردم از دسته بندی خوب موضوعات و از همه مهم تر پشتیبانی صبورانه و دقیق دوره ها که نشان از قدرت بالای علمی و تجربی جناب عباس آبادی عزیز داره. خدا قوت مرد بزرگ

محسن پنهانی
1400/02/21

دوستان از این فرصت تخفیف استفاده کنید و این دوره شاهکار رو خریداری کنید. بهترین دوره برا یادگیری Asp.net core هست

علی
1400/02/20

من بیست ساله که به صورت تجربی برنامه نویسی میکنم، آموزش خیلی خوبیه، مخصوصا معماری پیازی خیلی خوب توضیح داده شده. خدا قوت میگم به تهیه کنندگان این آموزش، به خصوص آقای عباس آبادی عزیز.

مدیر آموزش
1400/02/20

باسلام و احترام. ممنون از لطف شما. خیلی خوشحالیم که از دوره راضی بودین.

رها
1400/02/15

دوره خیلی خوب و عالی، حتی برای من که رشتم الکترونیک هست.واقعا ممنون.

زهرا مرادپور
1400/02/11

سلام خدمت استاد عزیزم واقعا لذت بردم مطالب رو خیلی کامل تدریس کردید بی نهایت تشکر میکنم

مدیر آموزش
1400/02/11

باسلام و احترام. ممنون از لطف شما. خیلی خوشحالیم که دوره مورد رضایت شما قرار گرفته است.

جوادی
1400/02/04

با درود به همه دوستان بعد حدود 25 سال دوری از برنامه نویسی (داس و پاسکال و دلفی و ویندوز 3.1 و بعدش 95 و ورود به بازار سخت فروش سخت افزار) و سر پیری به طور اتفاقی با مجموعه آموزشی آتریا آشنا شدم . خسته نباشید و خدا قوت و دست مریزاد خدمت همه تهیه کنندگان کلیپهای آموزشی این مجموعه دارم . چند تا از دوره ها منجمله Asp رو تهیه کردم. از کیفیت آموزشی و جدید بودن آموزشها و ابزار جدید آنها بسیار خرسند و سپاسگزارم. این کیفیت تو همه دوره ها ظاهرا قابل مشاهده است . مثلا تو دوره HTML انگار بار اوله تگ ها رو میبینم و توضیح شون رو می شنوم . از بس که آموزش این مجموعه خوبه . مجددا از همه تون تشکر میکنم .

علی یگانه
1400/01/29

بسیار عالی

مدیر آموزش
1400/01/29

ممنون از لطف شما

farhad
1400/01/29

سلام تو این پروژه اصول unit test هم توضیح داده شده؟ با تشکر

مدیر آموزش
1400/01/29

باسلام. خیر بحث تست نرم افزار خارج از محدوده آموزش این دوره است. برای یادگیری تخصصی تست نرم افزار به پکیج تست نرم افزار مراجعه نمایید.

محسن پنهانی
1400/01/18

با سلام من این دوره رو به تازگی تموم کردم و به شدت توصیه میکنم جهت دوستانی که میخوان مهاجرت کنن به .net core خیلی لذت بردم از دیدن این دوره. ممنونم از اقا حسین که من هر جا برام سوال پیش میومد جواب میدادن و راهنمایی میکردن امیدوارم موفق باشید.

مدیر آموزش
1400/01/18

باسلام و احترام. خیلی خوشحالیم که از این دوره استفاده کردید. ممنون از لطف شما 🙏

فاضل واعظ
1400/01/03

با عرض سلام وادب خدمت استاد بزرگوار واقعا عالی بود به راستی که لقب استادی برازنده شماست

امیر محمدی
1399/12/28

باسلام آیا مباحث Identity و role ها هم در این آموزش تدریس می شوند ؟ مثلا تعیین نقش برای ادمین ، ویرایشگر ، خریدار و ...

مدیر آموزش
1399/12/28

باسلام و احترام. بخش های مربوط به امنیت و Identity در 2 فصل به صورت کامل تدریس شده است و در پروژه نهایی به طور عملیاتی پیاده سازی و استفاده شده است. تعیین حقوق دسترسی برای نقش های مختلف نیز کاملا پیاده سازی شده است.

داوود فائزیان
1399/12/24

سلام. خیلی ممنون از آموزش خوبتون. ممنون که آموزش cli رو گذاشتین. فقط اگه میشه آموزش گیت تو vs code هم بذارین. هر کار می کنم درست نمیشه.

مدیر آموزش
1399/12/24

با سلام و احترام. ممنون از لطف شما. برای آموزش کامل و جامع گیت، باید دوره Git و Github را تهیه نمایید. باتشکر

مهدی همتایی
1399/12/21

با سلام خدمت شما آیا شما روی فرانت هم کار میکنید یا فقط بکند کار میکنید؟

مدیر آموزش
1399/12/21

باسلام و احترام. تمرکز اصلی دوره روی BackEnd و ASP.NET Core، تکنولوژی های مربوط به آن و طراحی و معماری است. اگر در طراحی قالب سایت ضعف دارید، بهتر است ابتدا دوره طراحی سایت را تهییه نمایید.

نوید قوامی
1399/12/20

من حدود 4 ماه میشه این دوره رو خریدم. و تا الان دو فروشگاه کامل رو زدم. به جرات میتونم بگم چندین برابر قیمت دوره ارزش داره. و واقعا مطالب عالی تدریس شده. کاملا شیوا و واضح بدون ابهام. قشنگ میدونی داری چیکار میکنی. ترس اینو نداری که سردرگم شی یا به دنبال آموزشای دیگه باشی. تا الان به چندین نفر معرفی کردم دوره رو و خدارو پیش اونام رو سفید شدم. چون خیلی از آموزشارو دیدم. ولی کمتر دوره ای هست که به در این حد عملی و تکنیکی و با جزییات باشه. به شدت برای استخدامی و بازار کار مفیده. در حدی که همین پروژه دوره رو به عنوان رزومه ارائه کردم بدون هیچ سوالی در مورد حقوق و استخدامی پرسیدن. خلاصه اینکه طولانی شد حرفام ولی باید بعد 4 ماه نظر میدادم. چون واقعا اطمینان حاصل کردم. به امید روزی که از نزدیک ببینمتون جناب عباس آبادی عزیز. ممنون که خالصانه علمتون رو ارائه میدید. در پناه حق :)

سیدحسن حسینی
1399/12/19

با سلام و احترام استاد گرانقدر! جناب مهندس عباس آبادی! و همه ی مخاطبان عزیز! بهترین، یعنی خالصانه ترین ویدیوی آموزشی که بنده در تمام عمرم دیده ام؛ امیدوارم تا پایان آموزش اینگونه باشد. پیشنهاد: ای کاش میشد فایل های دانلود را علاوه بر دسته بندی فعلی به دسته های کمتر هم تقسیم کرد برای مثال نهایتاً 4 یا 5 دسته در پناه حق باشید

مدیر آموزش
1399/12/19

باسلام و احترام. ممنون از لطف شما. خیلی خوشحالیم که توانستیم رضایت شما دانشپذیر عزیز را جلب کنیم. امیدواریم از این آموزش لذت ببرید. در رابطه با فایل ها هم متاسفانه امکان تحقق پیشنهاد شما میسر نبود.

پژمان
1399/12/18

واقعا همون چیزی بود که دنبالش بودم کاملا مفهومی و دقیق توضیح دادید. ممنون بابت آموزش خوبتون من قبلا یک آموزش دیگه هم خریداری کردم که ولقعا سر در گم می کرد آدم را و اصلا ئقیق توضیح نمی داد به نظر می رسید طرف خودش هم حفظ کرده ولی این آموزش خیلی خوبه من خیلی نظر نمی نویسم ولی دلم نیامد تشکر نکنم و توضیح هم بدم که دیگه بقیه افراد پولشون رو مثل من ندن برای یک آموزش بیخودی این سری ویدیو ها خیلی عالی تهییه شده اند بازم ممنون و آرزوی موفقیت فقط کاشکی دوره HTML,CSS,Java رو هم کمی ارزونتر می کردید که اونم بخریم تا تکمیل بشه آموزش

مدیر آموزش
1399/12/18

باسلام و احترام. ممنون از لطف شما دانشپذیر عزیز و گرامی. ما همیشه تمام تلاش خود را برای ارائه دوره های آموزشی با بهترین کیفیت و محتوا انجام می دهیم. نظرات و بازخوردهای مثبت شما انگیزه مضاعفی است برای ادامه این راه. امیدوارم موفق و پیروز باشید.

امیررضا
1399/12/17

سلام خسته نباشید. توی فصل دوم ( الگوی mvc بخش اول ) فایل html پروژه نیست چرا؟

مدیر آموزش
1399/12/17

باسلام و احترام، فایل های HTML مربوط به قالب های تمام بخش های پروژه، در 2 فصل پایانی قرار داده شده است.

علی سلطانی
1399/12/16

باسلام و تشکر فراوان از این اموزش ارزشمند، بنده چک کردم ورژن قالب پنل ادمین این بسته اموزشی تا بوت استرپ 3 و jquery 1 پشتیبانی میکنه و متاسفانه در سایت های ایرانی نسخه جدیدش رو حتی پولی پیدا نکردم، من مقدار زیادی از پروژه رو نوشتم و الان به این مشکل برخوردم که فعلا راه در رویی ندارم. خواهش میکنم اگر لینکی چیزی برای گرفتن نسخه بروز شده این قالب دارید به اشتراک بگذارید چون حتی اگر بوت استرپ رو کاریش بکنم در jquery و بقیه کتابخونه های قالب که وابسته به نسخه jquery هستن کاری نمیتونم بکنم

مدیر آموزش
1399/12/16

باسلام و احترام. ممنون از لطف شما. ورژن Bootstrap قالب ادمین عملا تاثیری د ر روند پروژه و سرفصل این دوره ندارد و شما می توانید هر قالب دیگری را که می خواهید جایگزین کنید. با این حال، از لینک زیر می توانید قالب با نسخه Bootstrap 4 را تهیه نمایید. https://b2n.ir/y22034

محسن حیدری
1399/12/16

سلام و خسته نباشید متوجه شدم دوره بروز شده مشخص نیست که کدوم قسمت بروز رسانی شده ممنون میشم اطاع رسانی کنین

مدیر آموزش
1399/12/16

باسلام و احترام. بخش های مربوط به پروژه Master Blogger به دوره اضافه شده است. یعنی علاوه بر پروژه نهایی، برای درک بهتر معماری پیاز (Onion Architecture) یک پروژه دیگر نیز به دوره اضافه شده است.

پیمان
1399/12/11

سلام میخواستم بدونم میتونید dapper رو هم اضافه کنید به آموزش همچنین مباحث security

مدیر آموزش
1399/12/11

باسلام و احترام، مباحث مربوط به Security به صورت جامع و کامل در این بسته آموزش تدریس شده است. اما Dapper در حوزه این بسته آموزشی نیست و انشاءالله در بسته آموزش Web API & Angular به آن خواهیم پرداخت.

محمد
1399/12/10

سلام استاد خوبید خیلی ممنون بابت این آموزش عالی.. استاد توی بخش کامنت ها ، چکار کنم ترتیب قرارگیری درست باشه طبق آموزش شما کامنت های با پرنت آیدی میوفتن بالای کامنتی که بش پاسخ دادن در صورتی که باید زیرش باشه اگر از orderby استفاده کنیم هم جدیدترین نظر میوفته آخری راه حلی براش دارین؟

مدیر آموزش
1399/12/10

با سلام و احترام. ممنون از لطف شما دانشپذیر عزیز. برای این مدل ترتیب بندی، به راحتی تمام کامنت های مربوط به آن محصول را بگیرید و در مموری، کامنت های مربوط به هم را دسته بندی کنید سپس در قالب با استفاده از ساختار درخت نمایش دهید.

رضا
1399/12/09

سلام مهندس ممنون بابت آموزشای خوبتون تخفیف نمیدید؟؟؟؟؟

مدیر آموزش
1399/12/09

باسلام و احترام. ممنون از لطف شما. احتمالا در طی روزهای آتی تخفیف این دوره نیز اعمال خواهد شد.

مهدی علی پور
1399/12/07

سلام خسته نباشید من تازه دوره شما رو خریدم، خواستم بدونم نحوه پشتیبانی چطوره؟ با تشکر

مدیر آموزش
1399/12/07

باسلام و احترام. اگر پلن ویژه را خریداری کرده باشید، پشتیبانی به صورت ویژه و از طریق نرم افزار AnyDesk خواهد بود. اما اگر پلن پایه را خریداری کرده اید، پشتیبانی از طریق واتس اپ و یا تلفن مجموعه خواهد بود. باتشکر

زهرا2
1399/12/03

سلام وقت بخیر. در معماری پیازی، لایه زیرین نباید به لایه های بالایی دسترسی داشته باشند.درسته؟؟ اما در فرآیند کد نویسی شما از لایه application .contracts به لایه Domain رفرنس میدید.

مدیر آموزش
1399/12/03

باسلام و احترام. در این آموزش به هیچ وجه به لایه Application هیچ Reference داده نشده است. بلکه Reference به لایه Application.Contract بوده است. نکته دوم اینکه منطق معماری Onion این است که لایه دامین را خالص نگه داری کنیم و به Implementation یا همان پیاده سازی های تکنولوژی ها وابستگی ایجاد نکنیم. اگر دقت کنید متوجه خواهید شد که لایه Application.Contract تماما از Interface ها و Command ها تشکل شده است و عملا پیاده سازی ای در داخل خود ندارد. پس این Reference اشکالی ندارد. مثل این است که از لایه Domain یک Reference به Framework داشته باشیم که این هم مشکلی ندارد. باتشکر از شما.

زهرا
1399/12/01

سلام استاد برای انجام این پروژه از vs2015استفاده بشه مشکلی نداره؟؟

مدیر آموزش
1399/12/01

باسلام و احترام، خیر باید از Visual Studio 2019 استفاده کنید.

hossein
1399/12/01

سلام وقت بخیر، مهندس لینک دانلود فصل 8 dependency injection in dotnet core برای من کار نمیکنه با خطای not found روبرو میشم ... ممنون میشم اگه لینک رو اصلاح کنید

مدیر آموزش
1399/12/01

باسلام و احترام، مشکل لینک حل شد. ممنون از اطلاع رسانی شما 🙏

زکریا لقمانی
1399/11/26

سلام وقت بخیر برای بازکردن و اجرای سورس هایی که توی ویدئو اومده حتما باید vs2019 را نصب کنیم یا میشه vs2017 با آپدیت، فایل ها را اجرا کرد؟ ممنون

مدیر آموزش
1399/11/26

باسلام و احترام. بله Visual Studio 2019 نیاز هست.

چمانی
1399/11/22

سلام خسته نباشید ممنون بابت آموزشتون یه سوالی که داشتم این بود که لایه های پائین نباید به لایه های بالا یی در معماری پیاز وابستگی داشته باشن ولی داخل پروژه ی نمونه ای که شما برای ef core 2 آماده کردین داخل Domain از کلاس هایی که داخل لایه ی Application آماده کرده بودید استفاده کردید بهتر نبود بجای اینکه Refrence بدیم به application داخل Domain اون کلاس ها رو به صورت اینتر فیس تعریف میکردیم مثال اینکه بجای اینکه داخل IProductRepository تابع GetDetails خروجیش EditProduct باشد IEditProduct باشد و داخل Application هم کلاس EditProduct به ارث ببرد از اینترفیس IEditProduct که با این کار وابستگی Domain به Application از بین بره

مدیر آموزش
1399/11/22

باسلام و احترام. در این آموزش به هیچ وجه به لایه Application هیچ Reference داده نشده است. بلکه Reference به لایه Application.Contract بوده است. نکته دوم اینکه منطق معماری Onion این است که لایه دامین را خالص نگه داری کنیم و به Implementation یا همان پیاده سازی های تکنولوژی ها وابستگی ایجاد نکنیم. اگر دقت کنید متوجه خواهید شد که لایه Application.Contract تماما از Interface ها و Command ها تشکل شده است و عملا پیاده سازی ای در داخل خود ندارد. پس این Reference اشکالی ندارد. مثل این است که از لایه Domain یک Reference به Framework داشته باشیم که این هم مشکلی ندارد. باتشکر از شما.

داوود فائزیان
1399/11/21

سلام. ممنون از دوره خوبتون. ما می خواستیم این دوره رو خریداری کنیم. ببخشید اگر asp.net core 6 بیاد این دوره بروز میشه؟ قالب پروژه عملی را باید بخریم یارایگان هستش؟

مدیر آموزش
1399/11/21

باسلام و احترام. هنوز برای ASP.NET Core 6 تصمیم گیری نشده. قالب پروژه عملی در داخل فایل ها در اختیار شما قرار خواهد گرفت و نیاز به تهیه آن از جای دیگر ندارید. باتشکر.

twins1386
1399/11/21

سلام. من تا حالا با core کار نکردم. می خواستم بدونم این دوره بدرد می خوره؟ یعنی می تونم شرکت کنم؟ بعد، برای سیستم احراز هویت از identity استفاده میشه؟ اگه نمیشه، چجوری امنیت سیستم احراز حویت تامین میشه؟

مدیر آموزش
1399/11/21

باسلام و احترام. بله مشکلی برای شرکت در دوره ندارید. در این دوره NET Core. از صفر تا 100 تدریس شده است. برای سیستم احراز هویت، یک زیر سیستم (ماژول) شخصی سازی شده در همین دوره پیاده سازی شده است که قابلیت Scale شدن خیلی بالایی دارد.

@Mahdiar
1399/11/11

سلام من آشنایی با asp.net core دارم و تاحالا یه پروژه سایت خبری باهاش نوشتم . آیا این دوره به درد من میخوره ؟

مدیر آموزش
1399/11/11

باسلام و احترام. در این بسته به غیر از مباحث مربوط به ASP.NET Core، معماری پیاز (Onion Architecture) و نحوه لایه بندی پروژه های بزرگ بر اساس این معماری نیز تدریس شده است. همچنین پروژه نهایی این آموزش، یک فروشگاه اینترنتی واقعی است و با استفاده از Razor Pages پیاده سازی شده است. طبیعتا این پروژه بسیار پیچیده تر و نکته دار تر از یک سایت خبری است.

ali
1399/11/08

باسلام و درود تو این دوره code first آموزش داده شده ؟

مدیر آموزش
1399/11/08

باسلام و احترام. علاوه بر آموزش Code First در فصل های EF Core، پروژه نهایی نیز به شیوه Code First پیاده سازی شده است.

محمد سجاد
1399/11/02

سلام آشنایی با HTML 5 , CSS 3 و JavaScript در حد مقدماتی کافی هست ؟

مدیر آموزش
1399/11/02

باسلام و احترام. پیش نیازهای این دوره، دوره طراحی سایت و سی شارپ هست. پیشنهاد ما برای HTML5، CSS3 و Javascript، گذراندن دوره طراحی سایت می باشد.

محمد
1399/10/30

سلام استاد میشه در به روز رسانی های بعدی identity server یا docker هم اضافه کنید خیلی ممنون میشیم

مدیر آموزش
1399/10/30

باسلام و احترام. مباحث مربوط به IdentitySever و Docker در دوره Asp.net Core + Angular تدریس خواهد شد و جزو سرفصل این دوره نخواهد بود.

ف
1399/10/26

یک سوال دیگه از دوره: با دیدن این دوره نیازی به خرید دوره های Razor Page, معماری پیاز و Entity Frame Work که بطور جداگانه در سایت قرار دارند هست یا این مباحث در همین دوره بطور کامل تدریس شده اند؟

مدیر آموزش
1399/10/26

باسلام و احترام. با تهیه دوره ASP.NET Core 5 شما پکیج کامل را در اختیار دارید و دیگر نیازی به دوره های EF Core یا Razor Pages یا Onion Architecture نیست.

حمیدرضا قربانی
1399/10/24

سلام مهندس ممنون از اموزش خوبتون یک پیشنهاد داشتم همه اموزش ها در اخر به طراحی یه سایت خبری یا فروشگاهی ختم میشه اموزش هایی دیگه مناسب ادارات هم قرار دهید مثل اموزش اتوماسیون اداری که شامل دبیر خانه و بایگانی و..... باتشكر

محمد حسین
1399/10/21

Webapi رو طوری آموزش دادید که بشه توی وب سرویس موبایل یا spa ساخت؟

مدیر آموزش
1399/10/21

سلام و ارادت. هدف از بخش آموزش API و قرار دادن این بخش در دوره همین موردی است که فرمودید. یعنی بعد از دوره دانشجویان بتوانند API بسازند و از SPA استفاده کنند.

Mohammad
1399/10/20

سلام استاد امیذوارم سلامت باشین و ممنون که کامل و پر محتوا آموزش میدین من یه مشکلی دارم که معماری پیازو درک کردنش برام سخته اگه راه حلی سراغ دارین لطفا بگین... :)

مدیر آموزش
1399/10/20

سلام. ممنون از لطف شما. معماری پیاز رو باید با تمرین زیاد جا بیاندازید. در کل مباحث مربوط به معماری و طراحی به همین شکل هستند و راح حلی جز تکرار و تمرین ندارن.

ف ک
1399/10/20

سلام من دیشب دوره رو خریداری کردم و واقعا ازش راضی بودم و تقریبا 8 تا ویدئو پشت هم دیدم انقدر که توضیحات گویا و جذاب بود

مدیر آموزش
1399/10/20

سلام و ارادت. ممنون از لطف شما

امیررضا
1399/10/10

سلام خسته نباشید net core. برای بک اند هست فقط؟؟

مدیر آموزش
1399/10/10

باسلام و ارادت. NET Core. فریمورک ماکروسافت برای زبان برنامه نویسی #C هست که از آن می توانید برای تولید صفحات وب سمت سرور و WEB API استفاده کنید. NET CORE. امکانات فراوان دیگری نیز دارد که خارج از محدوده این دوره است.

امیررضا
1399/10/09

سلام خسته نباشید. در چه حد باید sql server رو بلد بود؟؟

مدیر آموزش
1399/10/09

با سلام و ارادت. SQL Server را باید در حد ابتدایی بلد باشید. یعنی ساخت و حذف جداول، ویرایش ساختار جداول و دستورات مقدماتی SQL مثل SELECT, UPDATE, INSERT و DELETE. همین میزان کافی است.

محمد هادی سلیمی
1399/09/23

سلام خسته نباشید ببینید من دوره سی شارپ که دیدم فقط تحت کونسول بود و انتیتی فریم ورک رو آموزش ندادن الان مشکلی برای شروع دوره نیست؟؟؟

مدیر آموزش
1399/09/23

باسلام و احترام. Entity Framework Core در دو فصل به صورت اختصاصی تدریس شده است. همچنین در پروژه نهایی نیز از آن استفاده شده است. بنابراین مشکلی برای شروع دوره نخواهید داشت.

علی عطاری
1399/09/23

سلام وقت بخیر من یه مشکلی که داشتم این بود که بعد از انجام پروژه و بعد از ایجاد service Host بااجرا کردن پروژه حتی صفحه اول پیش فرض ماکروسافت برام باز نمیشد . بعد از کلی سروکله زدن نهایتا متوجه شدم آنتی ویروسم به دلیل اینکه آدرس پروژه https نیست url رو بلاک میکنه و بعد از غیر فعال کردن انتی ویروس پروژه بالا اومده و همه چیز همونطور که باید باشه بود فکر کردم این مطلب رو بگم اکر کسی بهش برخورد کرد بدونه مشکل چیه

محمد هادی سلیمی
1399/09/16

سلام خسته نباشید ایا پروژه عملی رو بخش فرانت اند رو خودتون طراحی میکنید یا یه قالب آماده هست؟

مدیر آموزش
1399/09/16

باسلام و احترام. با توجه به این موضوع که تمرکز این دوره روی ASP.NET Core 5 بوده، و بیشتر روی مباحث طراحی و معماری تاکید شده است، بنابراین ساخت قالب در این دوره منطقی نبود. اما بخش های مربوط به سبد خرید و فروشگاه، افزودن محصول به سبد خرید و استعلام موجودی کاملا پیاده سازی و آموزش داده شده است و جای نگرانی نیست. اگر در زمینه طراحی قالب نیز ضعف دارید، پیشنهاد می شود دوره آموزش طراحی سایت را به عنوان پیشنیاز مطالعه بفرمایید.

علی هوشمند
1399/09/15

سلام ای کاش از این پروژه یه فروشگاه ساز درمیاوردین پنل فروشندگان و یه چیزی مثل دیجی کالا و اسنپ فود

مدیر آموزش
1399/09/15

باسلام و احترام. پروژه پیاده سازی شده در این دوره آنقدر کامل هست که با دانش و اطلاعات فنی که پس از انجام آن بدست می آورید قادر خواهید بود تا این مدل فروشگاه ها را نیز پیاده سازی کنید. تمرکز ما در پروژه نهایی این دوره، آموزش تکنیک های مختلف برای پیاده سازی انواع Business ها از جمله فروشگاهی بوده است .

علی عطاری
1399/09/11

با سلام و تشکر از صبر و حوصلتون ایا معماری Onion Architecture با معماری Clean Architecture تفاوتی داره؟ واگر داره اون تفاوت ها چی هستند ممنون میشم توضیح بدین

مدیر آموزش
1399/09/11

با سلام و احترام. این دو معماری هیچ تفاوتی ندارند و فقط از زوایای گوناگون به آنها نگاه شده است اما در پیاده سازی هیچ تفاوتی ندارند. برای اطلاعات بیشتر مقاله معماری تمیز سایت را مطالعه بفرمایید.

علی عطاری
1399/09/11

سلام و خسته نباشید ندیدم در این دوره از service استفاده کنید ؟ ( البته من این دوره رو کامل ندیدم) . ممکنه یه توضیح کوچولو بدین که چرا ؟ قبلا دیده بودم که interface درست میکنن و بعد برای این interface ها sevice مینویسن ؛ در service فقط return میکردن و qurey زده میشد و بقیه ماجرا . یه کوچولو در این مورد توضیح میدین بسیار ممنونم از شکیبایی شما

مدیر آموزش
1399/09/11

باسلام و احترام. ما در این دوره از مفهومی به نام ApplicationService استفاده می کنیم که همان Service های مد نظر شما می باشد با این تفاوت که ما در معماری Onion نامگذاری آنها را به صورت مثلا ProductApplication انجام می دهیم اما در مفهوم همان Service های مد نظر شما هستند.

اسحاق جباری
1399/09/10

سلام آیا دروه کامل شده؟ وآیا یک فروشگاه کامل با تمام قسمت هاش مثل صفحه اصلی صفحه محصول سبد خرید پنل کاربر و مدیریت و .... پیاده سازی میشه؟

مدیر آموزش
1399/09/10

باسلام و احترام. بله دوره کامل شده و تنها بخش های گزارش گیری و هاستینگ باقی مانده است که در روزهای آینده اضافه خواهد شد. همچنین همانطور که در ویدیو معرفی دوره نمایش داده شده، فروشگاه به صورت کامل به همراه همه پیج ها و درگاه پرداخت اینترنتی طراحی و پیاده سازی شده است.

ئثایه
1399/09/09

سلام و ادب در طول دوره تنها پنلی که وجود دارد پنل مدیریت هست . شاید هم من متوجه پنل کاربری نشدم .راهنمایی بفرمایید توی اولین ویدئو معرفی فرمودید سیستم گزارشات کاملی خواهیم داشت که باز هم متوجه نشدم کجاست سپاس

مدیر آموزش
1399/09/09

با سلام و احترام. منظور ما نیز همان پنل مدیریت بود. بخش های مربوط به پنل کاربری، گزارشات و هاست کردن پروژه در آپدیت بعدی به زودی ارائه خواهد شد.

mehdi
1399/09/07

سلام و ادب توی معرفی و تصویرهای دوره پروژه دارید پنل کاربری هست ممکنه بفرمایید توی کدوم فصل ؟ با سپاس

مدیر آموزش
1399/09/07

باسلام و احترام، از فصل هایی که پروژه شروع میشه، پنل کاربری هم طراحی میشه و پیاده سازی میشه.

سعدی
1399/09/03

سلام در پروژه انجام شده آیا سطح دسترسی ها به صورت دینامیک پیاده سازی شده؟ مثلا به اکشن های کنترلرها بشه دسترسی را تعیین کرد

مدیر آموزش
1399/09/03

سلام خدمت شما. بله سطوح دسرسی در این پروژه به صورت داینامیک پیاده سازی شده و مدیر سایت این توانایی را دارد که به کاربران هر دسترسی که می خواهد را اعطا نماید.

چرندابی
1399/08/28

سلام من تا حالا با MVC کار نکردم فقط با ASP کار کردم پیشنیاز به MVC هست یا اینجا MVC رو هم یاد میدین؟

مدیر آموزش
1399/08/28

باسلام خدمت شما. در این پکیج الگوی MVC کاملا تدریس شده و به هیچ عنوان پیشنیاز این دوره نمی باشد. الگوی MVC در 2 فصل اول به همراه 2 پروژه واقعی تدریس و پیاده سازی شده به طوری که شما اگر فقط و فقط 2 فصل اول از این پکیج را مشاهده کنید، قادر به ساخت پروژه شخصی خودتون خواهید بود.

مجید
1399/08/26

سلام بر شما. ببخشید قسمت front هم آموزش داده میشه یا از قالب آماده استفاده می کنید؟ متشکرم.

مدیر آموزش
1399/08/26

سلام ارادتمند. در این آموزش چون هدف ما تمرکز بر روی مفاهیم Back End هست، پس از قالب آماده استفاده شده. اما نحوه صحیح تزریق قالب های آماده به پروژه را در فصل اول و دوم و فصل شروع پروژه آموزش داده ایم.

اردشیر نوری
1399/08/13

سلام. استاد بزرگوار من مبتدی سی شارپ ویندوز فرم اپلیکیشن کار کردم. این دوره رو خرید کنم یا باید قبلش دوره ای رو به عنوان مقدماتی تهیه یا یاد بگیرم

مدیر آموزش
1399/08/13

سلام و ارادت. اگر #C رو بلدین می تونید این دوره رو تهیه کنید چون #C پیشنیاز این دوره هست. البته اگر HTML و CSS بلد نیستید باید ابتدا دوره طراحی سایت رو بگذرونید و بعد وارد این دوره شوید.

farhad parsa
1399/08/10

سلام استاد برای احراز هویت از identity server استفاده کردید یا فقط identity ؟؟

مدیر آموزش
1399/08/10

سلام و ارادت. برای پیاده سازی بخش احراز هویت از Identity استفاده نشده زیرا Identity موجود در .Net ، یک سیستم آماده و از پیش طراحی شده است و رویکرد ما در این دوره پیاده سازی همه زیرسیستم های فروشگاه با استفاده از طراحی اختصاصی که ما در پروژه های خودمان از آن استفاده می کنیم، بوده است. بنابراین سیستم احراز هویت و همچنین بخش تعیین سطح دسترسی به صورت اختصاصی و به 2 روش پیاده سازی شده است.

رضا
1399/08/06

سلام خسته نباشد استاد میخواستم بدونم توی این دوره از نمودار ها هم استفاده کردید ؟! این دوره کی تخفیف میخوره ؟ !

مدیر آموزش
1399/08/06

عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما. بله در بخش گزارش گیری از سیستم، نمودار ها و نحوه آماده سازی اطلاعات برای نمودارها و تزریق آن اطلاعات به نمودارها کاملا تدریس شده است به نحوی که به راحتی می توانید هرگونه گزارشات آماری را از سیستم دریافت نمایید.

محمد صفریان
1399/07/29

سلام وقت بخیر می خواستم بپرسم که این دوره رو با dbfirst انجام دادین یا entity انجام شده!؟

مدیر آموزش
1399/07/29

سلام وقت شما هم بخیر. پروژه نهایی با Code First زده شده اما در انتهای پروژه نحوه استفاده از Db First هم به شما آموزش داده خواهد شد. در کل چه با Code First و چه با Db First در روند پروژه تفاوت زیادی نداره. اما ما این مورد رو در پکیج به شما آموزش خواهیم داد.

امیرعلی کاوه
1399/07/28

سلام یه سوالی از شما داشتم. این دوره سرفصل خیلی خوبی داره اما سوال اینجاست که آیا تمام این مباحث واقعا پیاده سازی شده و پس از گذروندن این دوره ، خودم می تونم یه پروژه واقعی رو پیاده سازی کنم؟ باتشکر از شما

مدیر آموزش
1399/07/28

سلام و عرض ادب و ارادت. ممنون از لطف شما. تمام مباحثی که در سرفصل ذکر شده، مو به مو تدریس و در پروژه عملی فروشگاه پیاده سازی شده است. پس از اتمام این دوره شما قادر خواهید بود هر پروژه و برنامه تحت وب در سطوح متوسط به بالا رو طراحی و پیاده سازی کنید. زیرا در این دوره ما به شما تفکر معماری به همراه پیاده سازی Domain های متفاوت را آموزش می دهیم.

سالار صدری
1399/07/28

باسلام و عرض ادب خدمت شما استاد گرامی. من این بسته آموزش را تهیه کردم و واقعا به اهدافی که داشتم رسیدم. همه چیز از صدا و تصویر گرفته تا سطح علمی و فن بیان استاد عالی بود. به همه دوستان خرید این پکیج را پیشنهاد می کنم.

مدیر آموزش
1399/07/28

ممنون از لطف شما

mehdi
1399/06/22

سلام و ادب . زمان ماگریشن ای خطا رو دارم . لطفا راهنمایی کنید PM> Add-Migration addaccount -Context AccountContext Build started... Build succeeded. An error occurred while accessing the Microsoft.Extensions.Hosting services. Continuing without the application service provider. Error: Some services are not able to be constructed (Error while validating the service descriptor 'ServiceType: IAccountApplication Lifetime: Transient ImplementationType: AccountApplication': Unable to resolve service for type 'IAuthHelper' while attempting to activate 'AccountApplication'.) Unable to create an object of type 'AccountContext'.

مدیر آموزش
1399/06/22

سلام. لطفا lifetime های سرویس ها را تماما Transient تعریف کنید. مشکل که حل شد، lifetime ها را مجدد بازنگری کنید.

کاربر
1399/06/21

سلام خسته نباشید ببخشید این دوره تمام شده ؟!

مدیر آموزش
1399/06/21

سلام وقت شما بخیر. تا کنون 55 ساعت از دوره ضبط شده و درحال ضبط باقی مانده دوره هستیم و تا پایان شهریور کل دوره ضبط شده و قابل دانلود خواهد بود. پس از خرید، امکان دانلود فیلم های ضبط شده وجود خواهد داشت.

masood mehrkesh
1399/05/05

درود فراوان بعد از این دوره،دوره اپلیکیشن فروشگاه رو امکانش هست که رکورد کنید؟ یعنی همین فروشگاه که اپ تحت وبشو مینویسید اپلیکیشت اندروید , ios رو هم آموزش بدید با زامارین یا فلاتر یا ری اکت نیتیو و ...

Mehdi
1399/04/28

سلام و ادب استاد ، بنا به گفته مایکروسافت زمانیکه از EF استفاده می کنیم نیازی به استفاده از الگوی Repository و Unit Of Work نیست ، که صدق این گفته هنگام Mous over بر روی DBContext و توضیحات آن هست لطفا راهنمایی بفرمایید.با سپاس

مدیر آموزش
1399/04/28

سلام و عرض ارادت. در کل استفاده از Repository ارتباطی به تکنولوژی EF ندارد. در حقیقت Repository یک الگوی طراحی Adapter است که برای ارتباط با یک وابستگی خارجی از آن استفاده می شود. فرض بفرمایید در شرایطی بخواهیم به حای EF مثلا از Dapper یا NH استفاده کنیم. در اینجا الگوی Repository ما رو از کابوس تغییرات گسترده در کد نجات میده و فقط کافی است که پیاده سازی Repository رو تغییر بدیم.

محمد
1399/04/27

سلام استاد، فیلم معرفی دوره را مشاهده کردم در ضمن چندین دوره از آموزش های خوب شما رو تهیه کرده ام ، سوال اینجاست که با این آموزش های خوب و بسیار عالی ایا به نظر شما این پروژه بسیار مقدماتی نیست هرچند این پروژه با Razor page تهیه شده ، اما در سایت های زیادی پروژه فروشگاهی رو قرار دادند که همین امکانات رو دارد. آیا بهتر نیست پروژه پر بارتر باشه دارای انبار - پنل فروشگاهی - پنل همکاری - و موارد دیگر که شما بهتر میدانید باشد با سپاس از شما و آموزش های بسیار عالی شما

مدیر آموزش
1399/04/27

سلام و عرض ادب. نظر شما کاملا درست است و این موارد رو در پروژه همین دوره آموزشی اجرا خواهم کرد. باتشکر از نظر سازنده و مفید شما.

Mehdi
1399/04/18

سلام و ادب استاد پروژه پایانی با Razor Pages پیاده می شود؟

مدیر آموزش
1399/04/18

سلام و ارادت. بله پروژه نهایی با Razor Pages پیاده سازی خواهد شد.

Mehdi
1399/04/17

سلام وادب استاد بسیار عالی . همینجور پرتوان ، پر انرژی و پرمحتوا دوره ادامه پیدا کند سپاس از شما

مدیر آموزش
1399/04/17

سلام و عرض ادب. ممنون از لطف شما. قطعا همینطور خواهد بود.

خداداد خدادوست
1399/04/10

همه چیز عالیه. از کوچکترین توضیحات تا سینک بودن رکورد و اسکرین مرسی

مدیر آموزش
1399/04/10

ممنون از لطفا شما. رضایت شما باعث خوشحالی ما است.

هادی طاهرخانی
1399/04/08

سلام من موقع اجرای نرم افزار برای اولین بار با خطای Severity Code Description Project File Line Suppression State Error NETSDK1004 Assets file مواجه شدم لطفا راهنمایی کنید ...!!

مدیر آموزش
1399/04/08

سلام. لطفا روی فایل Solution راست کلیک کرده و Restore Nuget Package را بزنید